| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõna on nagu uss, mis võib sind salvata.

Katrina Merily Reimand, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

5.- 9. klassid (suurte maja)

 

KONSULTATSIOONID 2018/2019 I POOLAASTAL



Õpetaja Konsultatsioooniaeg Ruum
Aas, Erika K.14.05 - 14.50 + kokkuleppel 227
Aava, Maret R. 13.00 - 14.50 125
Alliksaar, Helgi T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 222
Anniko, Tatjana R. 14.00 . 14.45 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 211
Härm, Enid K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 223
Ivask, Eve K. 15.00 - 15.45 226
Kangro, Riina K. 14.00 - 16.00 141
Kivisild, Esta N. 14.50 - 15.45 + kokkuleppel 205
Käivaräinen, Kirsti T. 14.50 - 15.35 + kokkuleppel 109
Laprik, Kalli N. 14.55 - 15.40 + kokkuleppel võimla
Leinus, Kristy T. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 138
Liiva, Sirje T. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 218
Lohu, Külliky N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 207
Luhakooder, Jaak R. 13.55 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Luht, Mare E. 10.50 - 11.10 + kokkuleppel 229
Luik, Anneli T. 14.05 - 15.45 143
Lükk, Ülle K. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 137
Neerot, Virve K. 13.10 - 13.55 ja 15.00 - 15.45 +kokkul. 140
Niit, Eha K.  14.50 - 15.45 + kokkuleppel arvutiklass
Oja, Rita T. 15.00- 15.45, K.,N. 14.05 - 14.50 kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri T. 14.00 - 16.00 N. 15.00 - 17.00+ kokkuleppel 206
Orobko, Kaja R. 13.00 - 13.55 + kokkuleppel võimla
Reinart,Meelis N. 14.50 - 15.45 + kokkuleppel arvutiklass
Roht, Anu K. 15.00 - 15.45 216
Roosimägi, Maarika T. 12.00 - 14.00 + kokkuleppel 209D
Sadam, Piret K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 222
Sadam, Rene T. 14.05 - 15.45 K. 14.05 - 15.45 306
Siil, Riho K. 14.45 - 15.30 + kokkuleppel võimla
Sims, Ester N. 15.00 - 15.45 104
Sinimaa, Mait T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel tehnol. klass
Stein, Markus N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 224
Tekko, Merle K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel  111
Tiit, Helje N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 217
Tikkerbär, Kristi K. , N. 8.15 - 15.00 + kokkuleppel 209D
Tirgo, Elina T. 14.15 - 15.00 + kokkuleppel 128
Tuul, Meeri N. 14.00 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti N. 14.50 - 15.30 107
ÕPITUNNID

Tea Eller E. 13.00 - 15.30  212
Katrin Mändmaa T. 13.00 - 15.30  212
Maret Aava K. 13.00 - 15.30 138
Ille Urva N. 13.00 - 15.30 138

 
Külastusi täna: 25244 Kokku: 1544542917 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet