| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Reisida kooli, reisida koju ja siis korrata.

Deiro Jazepov, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Maakondlikud võistlused

 

1. dets. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli KV 2017.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
 II koha (osales kümme võistkonda)
1. Jarmo Randmäe 9A
2. Jakob Tamberg 8B
3. Johannes Metsmaa 8B
4. Robin Marandi 8A
5. Martin Braun 9A
6. Tanel Lellep 9B
7. Mihkel Lõpp 9C
8. Mark Kulp 9A
9. Tanel Räästas 9C
10. Oliver Ruut 8B
Õpetaja Jaak Luhakooder


30 nov. 2017 võistlesid "pallilahingus"Viljandimaa koolidevahelistel võistlustel 3 b klassi õpilased
Tulemused:
poisid 1. koht
1.Silver Leetmaa
2.Oliver Buht
3.Sten Markus Pulin
4.Uku Tamberg
5.Rasmus Tank
6.Martin Elmaste
7.Andre Põder
tüdrukud 1. koht
1.Marie Miilen
2.Carmen Kilk
3.Gertu Koik
4.Niina Rämmeld
5.Kädi Lii Väli
6.Hanna Maria Pulin
7.Alice Lääne
Õp. Kalli Laprik

17. nov. 2017 toimusid Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside rahvastepallivõistlused.
Meie kool saavutas võidu nii poiste kui tüdrukute arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Eric Levit 4a
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

27. sept. 2017 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 482 punktiga, järgnesid Jakobsoni Kool 450 punktiga ja Paalalinna Kool 430 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
6.-7. klassi tüdrukute 700 m jooks :
3. Sonja Siimson
4. Annabel Raudsepp
6.-7. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
1. Mariliis Paris
3. Adele Tamberg
8.-9. klassi tüdrukute 700 m jooks :
1. Anette Hantson
5. Johanna Ruljand
8. – 9. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
2. Liisa Marie Printsmann
4. Janeli Alliksaar
6.-7. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Marten Roasto
5. Tenar Tepper
6.-7. klassi poiste 2000 m jooks :
6. Tauri Toom
12. Hendrik Uustalu
8.-9. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Mihkel Lõpp
7. Margus Soosaar
8. – 9. klassi poiste 2000 m jooks :
2. Henri Treimuth
4. Jarmo Randmäe
Õpetaja Riho Siil

20. sept. 2017 Viljandimaa koolide 4.-5. kl. murdmaateatejooks
Meie koolil läks väga hästi ja kaitsesime eelmise aasta võitu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Paalalinna kooli võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Mona Sepp 4b
2. Brigita Heinmäe 4b
3. Noora Ronk 4b
4. Sander Šinkartšuk 4b
5. Kaarel Pärn 4b
6. Eric Levit 4a
7. Alexandra Riisa 4b
8. Daniel George Brereton 4b
9. Kennert Kesalo 5a
10. Karl Sebastian Puustusmaa 5a
11. Annabel Imala 5a
12. Ingel Madleen Tiitus 5c
13. Vanessa Pokk 5c
14. Annemarii Vaar 5a
Õpetaja Riho Siil

18. sept. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV

1. koht:
1. Saara Orav 9kl.
2. Helene Dimitrijev 9kl.
3. Sigrid Kapanen 9kl.
4. Liisa Marie Printsmann 9kl.
5. Anette Hantson 9kl.
6. Johanna Ruljand 9kl.
7. Taaja Korts 8kl.
8. Mei-Bret Isotamm 8kl.
9. Karita Pukk 8kl.
Tulemuste fail on SIIN!

 
Külastusi täna: 855 Kokku: 1512711516 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet