| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Õppimine on kaitsva kilbi ehitamine ja tundmatute müüride lammutamine.

Annabrita Kalda, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Ujumisvõistlused, dets. 2009, 5. klass

 

UJUMISVÕISTLUSED.
Detsembris jõudsid lõpule 5. klasside ujumise algkursused. Kursuste raames võistlesid 5. klasside õpilased omavahel erinevates ujumisstiilides. Paremad tulemused:
 
TÜDRUKUD
 
25 M KROOLI
  1. MALLE  SOOSAAR                         5B       24,0
  2. TIINA  BRAUN                                 5B       24,2
  3. TRIIN  HÜVA                                   5B       25,1
  4. TRIIN  UNDLA                                 5B       25,4
  5. SMILLA  SANGERNEBO                5B       26,7
  6. MARIT PIHELGAS                           5B       27,1
  7. TRIIN  TETSMANN                         5A       27,6
  8. JOHANNA BRITT  BERZIN            5A       28,9
  9. LISETTE  MEIN                                5A       30,4
  10. BRIGITA  ROSLENDER                   5A       31,4
 
25 M  SELILI
  1. MALLE  SOOSAAR                         5B       27,0
  2. TIINA  BRAUN                                 5B       27,4
  3. MARIT  PIHELGAS                          5B       27,6
  4. SMILLA  SANGERNEBO                5B       27,7
  5. KELINA  LILLEMETS                      5A       28,5
  6. TRIIN  HÜVA                                   5B       28,5
  7. BRIGITA  ROSLENDER                   5A       29,7
  8. MARIA  PORKANEN                      5A       30,5
  9. KÄTLIN  KARPOVSKI                   5A       31,0
  10. MARI  ÄNILANE                             5A       31,4
 
25 M  RINNULI
  1. MALLE  SOOSAAR                         5B       31,0
  2. TRIIN  UNDLA                                 5B       33,5
  3. TRIIN  HÜVA                                   5B       33,9
  4. JOHANNA BRITT  BERZIN            5A       34,1
  5. TRIIN  TETSMANN                         5A       34,7
  6. TIINA  BRAUN                                 5B       35,4
  7. SMILLA  SANGERNEBO                5B       37,1
  8. KÄTLIN  KARPOVSKI                   5A       37,2
  9. BRIGITA  ROSLENDER                   5A       37,3
  10. MARIT  PIHELGAS                          5B       39,6
 
50 M  KROOL
  1. MALLE  SOOSAAR                         5B       54,3
  2. TIINA  BRAUN                                 5B       56,1
  3. TRIIN  HÜVA                                   5B       58,3
  4. TRIIN  UNDLA                                 5B       59,2
  5. SMILLA  SANGERNEBO                5B       1.00,7
  6. MARIT  PIHELGAS                          5B       1.01,6
  7. TRIIN  TETSMANN                         5A       1.06,1
  8. JOHANNA BRITT  BERZIN            5A       1.07,5
 
50 M  SELILI
  1. TRIIN  HÜVA                                   5B       1.03,5
  2. TIINA  BRAUN                                 5B       1.04,4
  3. MALLE  SOOSAAR                         5B       1.05,0
  4. BRIGITA  ROSLENDER                   5A       1.05,6
  5. MARIT  PIHELGAS                          5B       1.07,4
  6. KÄTLIN  KARPOVSKI                   5A       1.08,7
  7. SMILLA  SANGERNEBO                5B       1.09,2
  8. JOHANNA BRITT  BERZIN            5A       1.09,9
  9. MARIA  PORKANEN                      5A       1.12,2
  10. TRIIN  UNDLA                                 5B       1.12,3
 
50 M  RINNULI
  1. MALLE  SOOSAAR                         5B       1.08,3
  2. TIINA  BRAUN                                 5B       1.14,6
  3. TRIIN  HÜVA                                   5B       1.15,2
  4. JOHANNA BRITT  BERZIN            5A       1.20,4
  5. KÄTLIN  KARPOVSKI                   5A       1.21,0
  6. TRIIN  UNDLA                                 5B       1.22,3
  7. SMILLA  SANGERNEBO                5B       1.26,3
  8. TRIIN  TETSMANN                         5A       1.27,1
  9. BRIGITA  ROSLENDER                   5A       1.28,4
  10. MARIT  PIHELGAS                          5B       1.34,9
 
 
POISID
 
25 M  KROOLI
  1. MARTIN  LÕIV                                5A       21,3
  2. TONY  NÕU                                     5B       23,1
  3. GEN SILVER  ÕUNAP                     5B       23,4
  4. KARLIS  JÄNES                               5B       24,7
  5. KRISTJAN  LUIK                             5B       24,7
  6. PEETER  LEETS                                5B       25,0
  7. KALEV  VÄLK                                 5B       25,3
  8. EGERT  ADRAT                                5A       26,0
  9. STEN  TUVI                                      5A       26,5
  10. MARK  DRÕGIN                              5B       26,7
 
25 M  SELILI
  1. MIHKEL  TEDER                              5B       22,1
  2. TONY  NÕU                                     5B       23,3
  3. MARTIN  LÕIV                                5A       26,0
  4. PEETER  LEETS                                5B       27,0
  5. EGERT  ADRAT                                5A       27,1
  6. KRISTJAN  LUIK                             5B       27,1
  7. OSKAR  UDRAS                              5A       27,3
  8. MARK  DRÕGIN                              5B       28,4
  9. MAIRO  SEIRE                                 5B       31,9
  10. ALLAN  ALAND                               5B       32,5
 
25 M  RINNULI
  1. OSKAR  UDRAS                              5A       28,9
  2. KALEV  VÄLK                                 5B       33,6
  3. RISTO  LUURI                                  5A       34,4
  4. KARLIS  JÄNES                               5B       35,0
  5. MAIRO  SEIRE                                 5B       36,0
  6. PEETER  LEETS                                5B       37,2
  7. MARTIN  LÕIV                                5A       37,6
  8. GEN SILVER  ÕUNAP                     5B       38,1
  9. KEVIN  KÕRGE                               5A       38,5
  10. TOOMAS ERIK  ANIJÄRV             5B       38,7
 
50 M  KROOL
  1. PEETER  LEETS                                5B       54,3
  2. MARTIN  LÕIV                                5A       55,0
  3. MARK  DRÕGIN                              5B       58,6
  4. EGERT  ADRAT                                5A       1.00,2
  5. KALEV  VÄLK                                 5B       1.00,4
  6. KARLIS  JÄNES                               5B       1.01,6
  7. OSKAR  UDRAS                              5A       1.01,7
  8. MAIRO  SEIRE                                 5B       1.02,0
  9. STEN  TUVI                                      5A       1.02,9
  10. KRISTJAN  LUIK                             5B       1.07,1
 
50 M  SELILI
  1. PEETER  LEETS                                5B       1.01,8
  2. EGERT  ADRAT                                5A       1.06,1
  3. OSKAR  UDRAS                              5A       1.06,2
  4. MARK  DRÕGIN                              5B       1.07,0
  5. KRISTJAN  LUIK                             5B       1.11,6
  6. MARTIN  LÕIV                                5A       1.12,6
  7. MAIRO  SEIRE                                 5B       1.15,1
  8. ALLAN  ALAND                              5B       1.16,0
  9. GEN SILVER  ÕUNAP                     5B       1.16,7
  10. RISTO  LUURI                                  5A       1.17,4
 
50 M  RINNULI
  1. OSKAR  UDRAS                              5A       1.11,7
  2. MAIRO  SEIRE                                 5B       1.13,5
  3. KARLIS  JÄNES                               5B       1.21,0
  4. PEETER  LEETS                                5B       1.23,7
  5. MARTIN  LÕIV                                5A       1.24,9
  6. GEN SILVER  ÕUNAP                     5B       1.25,9
  7. TOOMAS ERIK  ANIJÄRV             5B       1.28,9
  8. STEN  TUVI                                      5A       1.30,3
  9. KEVIN  KÕRGE                               5A       1.31,2
  10. EGERT  ADRAT                                5A       1.35,4

 
Külastusi täna: 405 Kokku: 1512710267 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet