5.- 9. klassid (suurte maja)


Õpetaja Konsultatsiooniaeg Ruum
     
Aas, Erika T. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 227
Alliksaar, Helgi K. 14.05 - 14.45 + kokkuleppel 218
Anniko, Tatjana T. 14.00  -  17.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki T. 14.50+kokkuleppel, N. 14.00 + kokkuleppel  211
Eller, Tea N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 109
Härm, Enid K. 14.00 + kokkuleppel 216
Ivask, Eve T. 15.00 - 15.45  226
Kangro, Riina T. 15.00 - 16.30 141
Kivisild, Esta N. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 205
Käiväräinen, Kirsti K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 109
Laprik, Kalli T. 14.00 + kokkuleppel  võimla
Leinus, Kristy T. 15.00 - 15:45 138
Liiva, Sirje T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 218
Lohu, Külliky K. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 137
Luhakooder, Jaak N. 15.30 - 16.15  võimla
Luht, Mare E. 10.50 - 11.10 + kokkuleppel 229
Luik, Anneli R. 14.10 - 14.50 143
Lõhmus, Merle K. 14.05 - 14.50 111
Neerot, Virve T. 14.00 - 15.45 + kokkuleppel 140
Niit, Eha T.  14.05 - 14.50 + kokkuleppel 305
Oja, Rita T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri T. K. 15.00 - 17.00 + kokkuleppel 206
Orobko, Kaja R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Ool, Eva N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 140
Reinart, Meelis K. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 305
Roht, Anu K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 223
Roosimägi, Maarika E. T. suurte majas + kokkuleppel 209D
Saar, Pille N. 14.05 - 14.50  207
Sadam, Piret K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 218
Sadam, Rene   T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 304
Siil, Riho K. 14.45 + kokkuleppel võimla/staadion
Sims, Ester N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait N. 15.00 - 15.45  tehnol klass
Stein, Markus K. 14.00 + kokkuleppel 224
Tiit, Helje N. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 217
Tikkerbär, Kristi E. - R. suurte majas  
Tirgo, Elina R. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 128
Tuul, Meeri N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti N 15.00 -15.45 + kokkuleppel 107
   
ÕPITUNNID    
Ille Urva E - 125 (14:05-15:30) 125
Katrin Mändmaa T - 125 (13:10-15:30)
N - 125 (13:10-15:30)
125
Maret Aava K - 138 (13:10 - 15:30) 138