| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Head sõnad ehitavad usaldust.

Andra Soopa, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

10.-12.KL. POISTE KORVPALLI MV

 

 

VILJANDIMAA KOOLIDE 10.-12.KL. POISTE KORVPALLI MV
 
A-alagrupp                              14.jaanuar 2011. Viljandi SH           

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
VÜKK
//////
//////
2
56:16
2
51:10
2
70:15
6
 I
2
VILJ. MAAG
1
16:56
//////
//////
2
34:23
2
31:17
5
II
3
OLUSTVERE TMK
1
10:51
1
23:34
//////
//////
2
24:17
4
III
4
A.KITZBERGI GÜMN.
1
15:70
1
17:31
1
17:24
//////
//////
3
IV

 
B-alagrupp

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
4
P
K
1
C.R.JAKOBS GÜMN.
//////
//////
2
25:8
2
40:27
2
36:22
6
   I
2
VILJ. PAALAL.G.
1
8:25
//////
//////
1
19:39
1
26:44
3
IV
3
SUURE- JAANI G.
1
27:40
2
39:19
//////
//////
2
50:22
5
II
4
ABJA GÜMN.
1
22:36
2
44:26
1
22:50
//////
//////
4
III

 
                   
A1-B2 VÜKK – S-JAANI               65:23                            
A2-BI VMG – CRJG                      20:32
III-IV koht S-JAANI – VMG          44:32
I-II koht       VÜKKCRJG            55:40
 
PAREMUSJÄRJESTUS
I VILJANDI ÜHENDATUD KUTSEKESKKOOL
Jaan Pärgmaa-võistkonna parim mängija),Andres Telkinen,Rasmus Ots,Vahur Paju,Tarmo Varblane,Kert Vallas,Toomas Kukk,Mihkel Taaber,Kert Krehov.
Õp.Marko Liiva
II C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Steven Tensing-võistkonna parim mängija,Mats Mikkor,Kristjan Koovit,Kaarel Kuslap,Marek Meiesaar,Taavi Kalvi,Taavi Tiido,Arko Akenpärg,Germo Hünerson,Patric Villo,Sander Kahu,Marek Ungerson.
Õp.Tiit Ilver
III SUURE-JAANI GÜMNAASIUM
Keijo Salakka-võistkonna parim mängija,Karl-Jürgen Kivi,Janek Kukk,Ott Toomsalu,Geith Kundla,George Vainaru,Rainer Mahl,Mihkel Suurpere,Raigo Koodres.
Õp. Erla Soots
4.       VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Rait Oja,Urmas Põdra,Andreas Aun,Kristo Reiss,Martti Stepanov,Martin Allik,Janar Õunap,Gerdo Juhkam,Karl Järve
Õp.Jaak Luhakooder
5.-6. OLUSTVERE TMK
Joel Paal,Tiit Aasna,Sander Soonik,Kauri Sosi,Robert Peetson,Kalmer Soomer,Caspar Ojamägi,Jaan Soosaar.
Õp.-tr. Kuuno Tiitus
          ABJA GÜMNAASIUM
Timo Teearu,Tõnis Liiber,Tavo Taim,Taavi Tomp,karl Õigus,Madis Sukk.
Õp.Mikola Misjuk
7.-8. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Kert Kahu,Gert Seegel,kauri Sõlg,Marko Aasna,Targo Saarniit,Timmo Sarv.
          VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Germo Torn,Raul Potter,Martin-Ott Sülla,Sander Sillavee,Ramon Pääsuke,Juhan-Mart Salumäe,Tanel Olev,Künter Peerna.
Õp. Ain Jürisson
 
 
Viljandimaa Spordiliit
Margit Kurvits      
 
 

 

 
Külastusi täna: 1170 Kokku: 1512712803 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet