| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sarkastiline sõna tuleb mõrkjast hingest.

Katrina Merily Reimand, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Sadolin Cup 19.-20.02.2011

 

 
Bitmap
Bitmap
                                                         Eesti Koolispordi Liit ja ES Sadolin AS
 VÕRKPALLIVÕISTLUS   SADOLIN CUP 2011 KOOLIDE SEGAVÕISTKONDADELE
V Õ I S T L U S T U L E M U S E D 
Viljandi , 19.-20.02.2011
   
Koht Võistkond Võistkonna Võistkonna    Võistkonna Õpetaja
    parim mängija üllataja hasartsem mängija Treener
RAHVALIIGA   (4 T + 2 P)
1 Iisaku G Markus Laanemets Deevi Dello Fred-Kevin Sutt Ene Laanemets
2 Abja G Kätti Allik Timo Teearu Kätlin Metste Anneli Roosalu
3 Jõhvi G Tanel Vähk Triin Pärnpuu Jaanis Moldau Lehar Kumari
4 Kadrina KK Andre Kaasik Siret Liivamäe Egert Hommik Jaan Rummi
5 Märjamaa G Kaspar Lauri Kärol Metsmaa Karl-Martin Marrandi Andres Elmik
6 Leisi KK Maria Varik Cris-Karlis Lepp Marta Nelis Toivo Lepp
7 Varstu KK Ragner Rebane Jane Saluorg Maanus Zilmer Riho Lehiste
8 Saku G Tõnis Kirsipuu Andres Aava Liisa Staal Tuu Zirnask
9 Tarvastu G Kadri Markvert Tony Mäger Rauno Sisask Evi Püvi
10 Rõngu G Kristen Kõks Mailis Zirk Biamca mehine Enn Kangur
11 Kitzbergi G Henrette Reinbach Kauri Sõlg Laura Kaljula Kalli Laprik
12 Taebla G Jüri Suur Merili Konks Talis Tamm Liina Lai
13 Paalalinna G Sander Sillavee Ramon Pääsuke Ketly Nurmik Kärt Jürisson
14 Kuusalu KK Janno Tammekivi Kärt Kurisoo Reeli Kerro Margus Keerma
15 Jakobsoni G Marek Ungerson Sandra Grossthal Jane Napritson Kadri Kuusik
16 Tõstamaa KK Hedi Gretski Karl kalda Keiu Anderson Moonika Adler
17 Descartese L Kaspar Illak Mauri Rootslane Ave Zäuram Tiina Terasmaa
RAHVALIIGA    (4 P + 2 T)
1 Vilj. Maagümnaasium Jaagup Pihu Seily Rang Andreas Aun Evelin Maalmeister
2 Suure-Jaani G Raigo Koodres Ott Toomsalu Liis Toomsalu Erla Soots
3 Rannu KK Jan Mustjõgi Merilin Kruuse Tarvo Nurk Enn Kangur
4 Mustvee VG Konstantin Kolpakov Aleksandr Amelkin Maria Kostromina Jaan Rahuküla
5 Puhja G Kunnar Kangro Gerda Luhamaa Kalev Siimer Jaak Ratt
6 Avinurme KK Andris Pikas Gerli Kääni Raimond Ilver Kristjan Palm
7 Häädemeeste KK Tauri Leppik Elis Ein Rainer Leppik Lauri Lepik
8 Varstu G Antti Uibo Jaanus Sosare Jaan Parts Riho Lehiste
9 Vilj ÜKK Margus Varu Reino Jaeski Rimo Soots Anneli Taresaar
10 Sindi G Timo Sillaots Andres Vaet Karin Pulst Nanni Kull
11 Kreutzwaldi G Anti Haugas Heleriin Juur Richard Sirel Argo Käpa
12 Turba G Anu Jõulu Fredi Raba Rando Tihane Jüri Kaerpõld
13 Vana -Vigala PK Janis Tõldmaker Aleks Sõber Sirli Arusaar Ell Rahnik
14 Saksa G Karl Anton Rinaldo Laura Toodu Kadri Siimon Ülle Noodla

 
Külastusi täna: 4 Kokku: 1512713136 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet