| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Elu mõte on elada, mitte igavleda.

Markus Paris, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

20010/2011

 

 

Viljandi Maagümnaasiumi ringid 2010/2011. õppeaastal

  Ring Sihtrühm Juhendaja Toimumise aeg Toimumise koht
1.      Kunstiring 1.-4.kl Tatjana Anniko R, 12.00-14.00 Jakobsoni 47 (Huvikool)
2.      Kunstiring 5.-9.kl Ene Runing T k 15.30-17-00  Uueveski 1 ateljee, Ruum
2
3.      Mudilaskoor 1.-4.kl Malle Pisarev R, 12.00-13.30  Ruum 106
4.      Solistid 1.-6.kl Malle Pisarev T, 15.00-15.45 Ruum 106
K, 15.00-15.45
5.      Lastekoor 5.-9.kl Esta Kivisild N, 15.00- 17.00 Uueveski 1 aula
6.      Liikumisring 1.-3.kl Jane Kruusamäe E, 14.00-14.45 Jakobsoni 42 saal
K, 14.00-14.45 
7.      Rahvastepall 3.-6.kl Raina Luhakooder T, 16.00-18.00 Võimla
N, 16.00-18.00 
8.      Poksiring 5.-12.kl  Aavo Soopa E, 18.00-19.30 Jakobsoni 42 saal
N, 18.00-19.30
9.      Kaljuronimine 1.-12.kl  Olev Ojalill, Viivika Ojalill E, K. 17.30-20.00 Karula tuulik
10.  Näitering 3.-6.kl Eri Pisarev T, 15.00-16.45  Jakobsoni 42 saal
N, 15.00-16.45 
11.  Sõnakunst 5.-6.kl Reet Sinimaa E, 11.55 Raamatukogu
12.  Rahvatants 4.-6.kl Liina Rajaste N, 14.00-15.00 Jakobsoni 42 saal
13.  Fotoring 4.-9.kl Mait Sinimaa E, 16.00-18.00 Ruum 204
14.  Puutööring 6.-9.kl Mait Sinimaa K, 16.00-18.00 Töö-õpetuse klass
15.  Rollimängu klubi 4.-9. kl Ain Mägi E, 15.30-17.00 Jak.42 saal, Ruum 112
K, 15.00-17.00 
16.  Kodutütred 1.-12.kl  Tiina Türk Jooksvalt Raamatukogu
17.  Noored Kotkad 1.-12.kl  Aimar Ojakäär K, 17.00-18.00  Ruum 112
18.  Kunstiring 10.-12.kl Ene Runing E 16- 17.30 Ateljee,
Rum 002
19.  Solistid ja ansamblid 10.-12.kl Pille Kährik E 15.00- 16.30 Uueveski 1 (U1) muusikaklass
20.  Solistid ja ansamblid 6.-9.kl Pille Kährik T 15.00- 16.30  muusikaklass
21.  Noortekoor 10.-12.kl Pille Kährik K 15.00-17.00 Aula, U1 muusikaklass
22.  Lastekoor 7.-9.kl Pille Kährik N 15.00-17.00 Aula, U1 muusikaklass
23.  Uurimistööde alused 10.- 12.kl Alli Lunter E 15.00-16.30 kirjkabinet
24.  Mälumängud 10.-12.kl Riina Kangro T 15.00-16.00 ajalookab
25.  Mälumängud 6.-9.kl Eve Ivask K, 14.00-15.00 Geogr. kabinet
26.  Eneseväljendus 7.- 12.kl Irene Artma E 15.45-16.45 Kirjkabinet, aula
27.  Koolileht ja meedia 6.-12.kl Irene Artma T 15.00-16. 30; N 15.45-17.15 Kirj. kabinet
28.  Käsitöö 6.-9.kl (T+Õp) Tatjana Anniko T 16.00-17.00; Käsitööklassis
R 14.00-17.00
29.  Pallimängud 6. - 9.kl (T) Mai Naarits R 13.30-15 Võimla
30.  Saalihoki 6.-9.kl (P) Jaak Luhakooder K 16.00- 17.30 Võimla
31.  Pallimängud 10.-12.kl (P) Jaak Luhakooder T 16.00 – 17.30 Võimla
32.  Keskkonnaring 10.-12. kll Helgi Isakannu Alates 2.tsüklist Bioloogiakab ja õues
33.  Kooliteater 10.-12.kl Andres Linnupuu T k 15.30-18; Aulas:
K k 15.30-20 Sinine saal, aula

 
Külastusi täna: 1431 Kokku: 1512713064 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet