| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Julgustav sõna motiveerib.Raul Tambre, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Koolisisesed võistlused

 

9.mail 2016.a. toimus kooli 6.-9.klasside spordipäev kergejõustikus.
6.-7.kl. tütarlapsed:
60 m jooks
1.ANETTE HANTSON 7a 9,12
2.TEELE LAIKOJA 7c 9,15
3.-5.SAARA ORAV 7a 9,36
KARITA PUKK 6a 9,36
ANETE TOMSON 7b 9,36
6.JOHANNA RULJAND 7c 9,40

400 m jooks
1.ANETTE HANTSON 7a 1.11,72
2.LIISA MARIE PRINTSMANN 7a 1.12,63
3.JANELI ALLIKSAAR 6b 1.14,99
4.KÄRT HÜVA 6b 1.16,61
5.SIRLI PÕDER 6c 1.17,52
6.CARMEN VICTORIA VENDER 6c 1.19,18

Kaugushüpe
1.ANETTE HANTSON 7a 4.29
2.SAARA ORAV 7a 3.91
3.SIRLI PÕDER 6c 3.74
4.KEITLYN MOPPEL 6c 3.74
5.SIGRID KAPANEN 7a 3.66
6.ANETE TOMSON 7b 3.65

Pallivise
1.SAARA ORAV 7a 45m
2.ANETTE HANTSON 7a 40
3.MARIA RAUD 6c 40
4.MEI-BRET ISOTAMM 6a 39
5.KARITA PUKK 6a 39
6.KEITLYN MOPPEL 6c 37

8.-9.kl. tütarlapsed
100 m jooks
1.MARTA OKAS 8c 12,84
2.TUULI SAAR 9b 14,61
3.ANETTE OKS 9b 14,66
4.GREETE-LIISA TOOM 8c 15,36
5.CEITHY PAJU 8b 15,49
6.GEIDI ÕUNAP 9b 15,72

400 m jooks
1.GREETE-LIISA TOOM 8c 1.13,9
2.GEIDI ÕUNAP 9b 1.16,7
3.KAIRIIN KUKK 9c 1.19,8
4.ROMI VARULA 8a 1.21,9
5.KRISTINA KÜTTIM 9c 1.23,0
6.ANETTE OKS 9b 1.24,9

Kaugushüpe
1.MARTA OKAS 8c 5.11
2.ANETTE OKS 9b 4.12
3.TUULI SAAR 9b 4.07
4.HANNA-LIISA PEERNA 8a 4.01
5.KAIRIIN KUKK 9c 3.67
6.GREETE NAGEL 9c 3.63

Kuulitõuge
1.KARMEN KINK 8a 9.84
2.ELISABETH ALONEN 9b 9.50
3.KERLI KINK 9a 9.47
4.HANNA-LIISA PEERNA 8a 9.39
5.MARTA OKAS 8c 8.90

Veebr.- märts 2016 2.-3.KLASSIDE RAHVASTEPALL
 Omavahel võistlesid tüdrukud ja poisid. Tulemused:
TÜDRUKUD
1. 3C KLASS PARIM MÄNGIJA: KATERINA HERMA
2. 3A KLASS PARIM MÄNGIJA: ELIS ALLEV
3. 3B KLASS PARIM MÄNGIJA: MERIT SIRG
4. 2c klass PARIM MÄNGIJA: LISETT TÜRK
5. 2b klass PARIM MÄNGIJA: NOORA RONK
6. 2a klass PARIM MÄNGIJA: LIISA SINDI
POISID
1. 3C KLASS PARIM MÄNGIJA: JAAN-PAUL VARIK
2. 3A KLASS PARIM MÄNGIJA: TRISTAN ALEKSANDROV
3. 3B KLASS PARIM MÄNGIJA: RASMUS KALJURAND
4. 2a klass PARIM MÄNGIJA: ERIC LEVIT
5. 2c klass PARIM MÄNGIJA: SIIM KABRAL

15.jaan. 2016.a. toimusid võimlemisvõistlused 2.klassidele.
10 paremat tulemust:
2.KLASSIDE TÜDRUKUD
1.-3. EMMA – LOVISE KIVILAAN 2B 29,4
1.-3. NOORA RONK 2B 29,4
1.-3. ELIISA LEINUS 2C 29,4
4.-5. Alexandra Riisa 2b 29,2
4.-5. Rebecca Mia Soosaar 2c 29,2
6. Kristin Takel 2c 29,0
7.-10. Keiti Kuusik 2a 28,4
7.-10. Mirel Missik 2a 28,4
7.-10. Mona Sepp 2b 28,4
7.-10. Kerli Mitt 2b 28,4
2.KLASSIDE POISID
1. JAN LUKAS MÄTLIK 2A 29,8
2.-3. KRISTOFER SILD 2A 28,8
2.-3. SIIM KABRAL 2C 28,8
4.-6. Romet Pukk 2b 28,6
4.-6. Kaarel Pärn 2b 28,6
4.-6. Jan Erik Venderström 2c 28,6
7.-8. Eric Levit 2a 28,4
7.-8. Gert – Marti Õunap 2b 28,4
9. Kevin Kase 2c 27,8
10. Uku Kalle Reili 2a 27,6

11.jaan. 2016.a. toimusid võimlemisvõistlused 3.klassidele.
15 paremat tulemust:
3.KLASSIDE TÜDRUKUD
1. MIIA MARGARET MIILMAA 3B 39,2
2. LAURA LIISA KOLOMETS 3A 39,1
3. JOHANNA MADLEEN LOND 3B 39,0
4. Kaisa Riin Kingo 3c 38,8
5. Laura Sootna 3c 38,7
6. Rute Trochynskyi 3c 38,6
7. Lene Varula 3b 38,5
8. Liis Allik 3b 38,3
9. - 10. Ingel Madleen Tiitus 3a 38,1
9. - 10. Merit Sirg 3b 38,1
11. Annemarii Vaar 3a 38,0
12. Vanessa Pokk 3c 37,6
13. Maarja Kährik 3b 37,3
14. Katerina Herma 3c 37,0
15. Adele Alver 3a 36,5
3.KLASSIDE POISID
1. PEETER JAAK PIUS 3A 38,6
2. STEN MARKUS LOHU 3A 38,4
3. JAAN – PAUL VARIK 3A 37,9
4. Romeo Pikand 3a 37,7
5. - 6. Tristan Aleksandrov 3a 37,6
5. - 6. Karl Art Johann Asu 3a 37,6
7. Aimar Alksnis 3b 37,5
8. Karmo Soomets 3b 37,3
9. Rasmus Kaljurand 3b 36,7
10. Harly Pärnamägi 3a 35,9
11. Oliver Mäemees 3b 35,7
12. Margus Saul 3c 35,5
13. - 14. Gregori Robert Kilp 3c 34,4
13. - 14. Marten Liiv 3b 34,4
15. Reimo Jürjo 3c 34,3

Dets. 2015 ujumine

15.detsembril 2015.a. toimusid võimlemisvõistlused 4. ja 5.klassidele.
15 parimat tulemust:
4.KLASSIDE TÜDRUKUD
1. MIINA RONK 4A 39,2 PUNKTI
2. TUULE TRUU 4A 39,1
3. - 4. HELENE METSMAA 4B 39,0
3. - 4. HELEN EMILIA MÄTLIK 4D 39,0
5. Karmen Umsar 4b 38,8
6. Rachel Lisette Sarv 4b 38,7
7. - 8. Marie Arak 4b 38,6
7. - 8. Karolyn Moppel 4d 38,6
9. Käbi – Triin Riig 4d 38,3
10. Kätlin Vagel 4b 37,9
11. Nele – Liis Linn 4a 37,7
12. - 13. Lisandra Sepp 4a 37,6
12. - 13. Helena Mardim 4c 37,6
14. Hanna Alice Haavapuu 4d 37,3
15. Vanessa Toom 4c 37,2
4.KLASSIDE POISID
1. JANAR LIPS 4A 38,4
2. JOONAS PARRE 4D 37,8
3. REVO OOL 4C 37,6
4. - 5. Madis Andreas Raba 4a 37,5
4. - 5. Sten Kuld 4d 37,5
6. - 7. Mairo Mets 4b 37,1
6. - 7. Robin September 4c 37,1
8. - 9. Lennart Martin Hannus 4b 36,7
8. - 9. Mihkel Leetmaa 4b 36,7
10. Markkus Oras 4a 36,1
11. Oliver Plümberg 4d 35,7
12. Mattias Lill 4b 35,3
13. Hendrik Uustalu 4a 35,2
14. Märtin Patric Mändmaa 4d 35,1
15. Kaarel Rätsep 4b 35,0
5.KLASSIDE TÜDRUKUD
1. MARILIIS PARIS 5A 39,6
2. KAISA – LIISA VÄLI 5B 39,5
3. MAARJA ÕMBLUS 5C 39,4
4. Sonja Siimson 5b 39,1
5. Iris Rämmeld 5b 38,7
6. Elis Gertrud Laansoo 5c 38,6
7. Mariete Tamm 5b 38,5
8. Ele – Riin Reiss 5c 38,4
9. Anna Marii Lette 5c 38,1
10. – 11. Jete – Liisa Kiik 5c 37,9
10.– 11. Lisete Victoria Riisa 5a 37,9
12. Hanneloore Sarapuu 5a 37,8
13. Anabel Sarapuu 5a 37,6
14. Birgit Alvre 5a 37,3
15. Hanna Nõmmik 5b 37,0
5.KLASSIDE POISID
1.-2. RASMUS REILI 5A 38,9
1.-2. TAURI TOOM 5C 38,9
3. MORTEL LILLEMÄE 5A 38,0
4. Oliver Soopa 5c 37,7
5. Mattias Rahnu 5b 37,3
6. Kristjan Martin Loit 5a 36,9
7. Karl Erik Viidas 5b 36,8
8.-9. Frank Mutli 5a 36,4
8.-9. Rene Puusild 5b 36,4
10. Karl Kask 5b 35,9
11. Martin Oks 5b 35,1
12. Jan – Erik Jakstein 5b 34,9
13. Kert Mäesaar 5c 33,3
14. Tauri Sild 5a 32,9
15. Tenar Tepper 5a 32,7

Novembris 2015.a. toimusid kooli 6.-9. klassi tütarlaste saalihoki klassidevahelised võistlused.
6.-7. klass
1. 7A - Saara Orav, Janeli Tüür, Keliis Lillemets, Britta Smolin, Sigrid Kapanen, Anette Hantson,
Helene Dimitrijev
2. 6B - Janeli Alliksaar, Kertu Tilk, Liis Tilk, Kärt Hüva, Heidi Kalaver, Marite Vasar
3. 6C - Keitlyn Moppel, Eleonoora Kõrge, Britt Marii Venderström, Carmen Victoria Vender,
Anna-Triin JeZova, Angelika Villand
8.-9.klass
1. 9B - Emilia Alonen, Elisabeth Alonen, Ingrid Hakmann, Anette Oks, Hanna-Britta Parik,
Sonja Maria Roosson, Tuuli Saar
2. 8A - Romi Varula, Lisett Tiido, Hanna-Liisa Peerna, Kristel Moorats, Bertha-Pauline Kivilaan,
Karmen Kink, Alice Kadak
3. 9A - Jane-Ly Aaremaa, Gerli Bergmann, Ann Silva Elmaste, Kerli Kink, Kaja Rusi, Kärt
Tambet, Jessica K Tõnisalu

Oktoobris – novembris 2015. a. toimusid 4.-5. klasside vahelised rahvastepalli võistlused. Tulemused olid:
TÜDRUKUD
1. 5C KLASS PARIM MÄNGIJA: ELE – RIIN REISS
2. 4B KLASS PARIM MÄNGIJA: KARMEN UMSAR
3. 5B KLASS PARIM MÄNGIJA: SONJA SIIMSON
4. 5a klass parim mängija: Anabel Sarapuu
5. 4a klass parim mängija: Lisandra Sepp
6. 4c klass parim mängija: Helis Konsa
7. 4d klass parim mängija: Helen Emiilia Mätlik
POISID
1. 4A KLASS PARIM MÄNGIJA: MARK JAAK ANDRE
2. 5C KLASS PARIM MÄNGIJA: KRISTJAN NIITAV
3. 4D KLASS PARIM MÄNGIJA: MIHKEL RANNALA
4. 5a klass parim mängija: Rasmus Reili
5. 5b klass parim mängija: Karl Kask
6. 4c klass parim mängija: Markus Tank

7. okt. 2015. a.  orienteerumisvõistlused 
6. - 7. kl poisid
1. Kevin Pihlak 7b 18,01
    Margus Soosar
2. Arvo Ploomipuu 6b 18,35
    Mikk Karus
3. Jarmo Randmäe 7a 18,4
    Martin Braun
4. Kristo Maisa 6b 18,53
5. Arved Rauba 6c 20,21
    Mats Anier
6. Rando Tiri 6c 21,17
    Kenner Saar
8. - 9. kl poisid
1. Richard Mutli 9a 16,01
    Raul Peet
2. Sander Rohtla 9a 16,21
    German Hunt
3. Anti Mägi 9c 17.12
    Kristjan-Mark Kaasik
4. Raian Luus 9c 17.58
    Rainis Vendel
6.-7. kl. tütarlapsed:
1. Janeli Alliksaar, Kärt Hüva 6b 16.52,3
2. Janeli Tüür, Helene Dimitrijev 7a 19.16,8
3. Sigrid Kapanen, Anette Hantson 7a 20.52,4
4. Karita Pukk, Maria Kramer 6a 22.03,9
5. Kertu Tilk, Marite Vasar 6b 23.17,5
6. Maribel Mein, Liis Tilk 6b 23.53,0
8.-9. kl. tütarlapsed:
1. Emilia Alonen, Elisageth Alonen 9b 19.22,4
2. Heidy Puusepp, Helen Alev 9c 20.24,6
3. Katerina Merily Reimand,
Inoola Kiaara Ikkonen 8b 20.51,0
4. Kristina Küttim, Elis Sõõrd,
Kairiin Kukk 9c 20.55,9
5. Ingrid Hakmann, Anette Oks 9b 21.47,9
6. Geidi Õunap, Lisa-Batricia Karu 9b 22.56,8

11. sept. 2015 toimus meie kooli 2.-5.klasside krossijooksuvõistlus.
Tulemuste faili vaata SIIT!

Sept. 2015 Viljandi Kesklinna Kooli Paala järve jooksu võistlused 2015
6.-.7. klassi poisid
1. Johannes Matsmaa 6B 4.46,27
2. Arvo Ploomipuu 6B 5.03,65
3. Oliver Ruut 6B 5.20,11
4. Tanel Lellep 7B 5.24,28
5. Jarmo Randmäe 7A 5.28,05
6. Martin Braun 7A 5.36,90
8.-9. klassi poisid
1. Mano Meelis Onni 9B 4.38,05
2. Kert Hunt 9B 4.41,71
3. German Hunt 9A 4.47,02
4. Simon Drõgin 9B 4.48,21
5. Germo Paas 8B 4.52,35
6. Gunnar-Laur Sindi 9A 4.52,77
6.-7.kl. tütarlaste parimad:
1. Liisa Marie Printsmann 7a 5.03,2
2. Anette Hantson 7a 5.04,4
3. Keliis Lillemets 7a 5.09,3
4. Carmen Victoria Vender 6c 5.10,0
5. Sirli Põder 6c 5.15,0
6. Janeli Alliksaar 6b 5.17,6
8.-9.kl. tütarlaste parimad:
1. Kärt Tambet 9a 5.08,6
2. Geidi Õunap 9b 5.14,4
3. Greete-Liisa Toom 8c 5.20,0
4. Inoola-Kiaara Ikkonen 8b 5.45,0
5. Romi Varula 8a 6.02,2
6. Anette Oks 9b 6.03,8

 
Külastusi täna: 850 Kokku: 1512711511 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet