| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Võitleval sõnal on kõrge hind.

Marta Okas, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Maakondlikud võistlused

 

29. mail 2018 toimusid Viljandi linnastaadionil 4.-5. klassi õpilaste kergejõustiku neljavõistlus.
Meie kool saavutas seitsme kooli hulgas tubli 2. koha.
Meie õpilaste kohad ja punktisummad olid järgmised :
Tüdrukud : (58 osalejat)
1.koht Annemarii Vaar 2477 punkti
4.koht Merit Sirg 2105 punkti
17.koht Adele Alver 1753 punkti
21.koht Ingel Madleen Tiitus 1684 punkti
26. koht Lenna Loore Sillandi 1611 punkti
27. koht Eliisa Leinus 1585 punkti
Poisid : (66 osalejat)
6.koht Aimar Alksnis 1959 punkti
8. koht Sander Šinkartšuk 1895 punkti
13. koht Rasmus Kaljurand 1824 punkti
16. koht Eric Levit 1747 punkti
18. koht Siim Kabral 1725 punkti
20. koht Kaarel Pärn 1693 punkti
Juhendaja Riho Siil

23. mail 208 toimusid Karksi-Nuias Viljandimaa koolide karikavõistlused kergejõustikus.
Meie kool saavutas kaheksa kooli hulgas tubli 2.koha.
Esikolmikusse jõudsid meie koolist maakonnas järgmised õpilased :
6.-7. klassi tüdrukud 60 m jooks : 1.koht Annabel Raudsepp ; 2.koht Hanna Maria Fatkin
6.-7. klassi tüdrukud 600 m jooks : 3.koht Tuule Truu
6.-7. klassi tüdrukud kagushüpe : 1.koht Anabel Sarapuu ; 2.koht Annabel Raudsepp
8.-9. klassi tüdrukud 100 m jooks : 2.koht Anette Hantson
8.-9. klassi tüdrukud kõrgushüpe : 3.koht Hannah Kaarma
8.-9. klassi tüdrukud 800 m jooks : 1.koht Liisa-Marie Printsmann
8.-9. klassi tüdrukud kaugushüpe : 1.koht Anette Hantson
6.-7. klassi poisid 60 m jooks : 2.koht Marten Roasto
6.-7. klassi poisid kaugushüpe : 1.koht Marten Roasto
6.-7. klassi poisid kõrgushüpe : 2.koht Marten Roasto
8.-9. klassi poisid 100 m jooks : 2. koht Margus Soosaar
8.-9. klassi poisid kõrgushüpe : 1.koht Mihkel Lõpp
8.-9. klassi poisid kaugushüpe : 2.koht Mihkel Lõpp ; 3.koht Margus Soosaar
4x100 m teatejooks : 1.koht Annabel Raudsepp, Anabel Sarapuu, Tanel Lellep, Mihkel Lõpp
3.koht Hanna Maria Fatkin, Anette Hantson, Marten Roasto, Margus Soosaar
Õpetaja Riho Siil

30. apr. 2018 toimus teatejooks ümber Viljandi järve
Viljandi Kesklinna Kool saavutas põhikoolide arvestuses 3.koha.
Võistlejad:
Mariliis Paris
Jakob Tamberg
Anna Marii Lette
Johannes Rebane
Sonja Siimson
Annabel Raudsepp
Tauri Toom
Anabel Sarapuu
Hendrik Uustalu
Johannes Metsmaa
Juhendajad Riho Siil ja Kaja Orobko

18. apr. 2018 toimusid Viljandi kunstmuruväljakul Viljandimaa 1.-5. klassi poiste jalgpalli karikavõistlused.
Meie kooli võistkond saavutas 12 võistkonna hulgas suurepärase 1. koha, kusjuures kõik 7 mängu suudeti võita ja mängude skoor jäi 25:0 meie kasuks.
Võistkonnas mängisid :
1. Kennert Kesalo 5A
2. Jonas Rätsep 5A
3. Karl Sebastian Puustusmaa 5A
4. Tristan Aleksandrov 5A
5. Pernel Saar 5A
6. Eric Levit 4A
7. Remy Varik 4A
8. Daniel George Brereton 4B
9. Mihkel Metusala 4B
10. Sander Šinkartšuk 4B
Õpetajad Riho Siil ja Jaak Luhakooder

3. apr. 2018 toimusid Paalalinna viilhallis koolidevahelised karikavõistlused sisekergejõustikus.
Meie kool saavutas Paalalinna Kooli järel teise koha, kusjuures kogusime sama punktisumma, kuid määravaks sai esikohtade arv. Meie kooli eest võisteldes jõudsid esikolmikusse järgmised õpilased :
1. Hanna Maria Fatkin 7B – 1.koht tüdrukute 50m jooksus.
2. Anabel Sarapuu 7A – 1.koht tüdrukute 50 meetri tõkkejooksus, teine koht tüdrukute kaugushüppes ning 3. koht tüdrukute kõrgushüppes.
3. Annabel Raudsepp 7B – 2.koht tüdrukute 50m jooksus.
4. Mihkel Lõpp 9C - 2.koht poiste 50m jooksus.
5. Margus Soosaar 9B – 2.koht poiste kõrgus- ja kaugushüppes ning 3. koht poiste kuulitõukes.
6. Marten Roasto 7B – 2. koht poiste 50m tõkkejooks.
7. Terle Tomson 7B – 3. koht tüdrukute 50m jooksus
Õpetaja Riho Siil

3. apr. 2018 toimus Viljandimaa noorte võistkondlik malevõistlus.
Kesklinna kool osales kahe võistkonnaga koosseisudes:
I võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas väga tubli II koha:
1. laud Maarja Kährik, 5b klass
2. laud Simo Marvin Viir, 4 klass
3. laud Aksel Aavik, 3c klass (oma laual väga tubli II koht)
4. laud Anton Aavik, 2a klass (oma laual 3.-4. koha jagamine)
II võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas 5. koha:
1. laud Johannes Kaup, 6d klass
2. laud Feliks Oja, 2b klass
3. laud Aaron Kütt, 3c klass
4. laud Uku Tamberg, 3b klass (oma laual väga tubli II koht)
Viljandi Huvikooli maleringi juhendajad Margit Simenson ja Siim Kanep

23. märtsil 2018 toimusid Viljandi spordihoones Viljandi maakonna teatevõistlused „ Tähelepanu, start“
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha ja tagas sellega pääsu poolfinaali. Kooli eest võistlesid :
1. Ann Marii Raba 2A
2. Emily Sindi 2A
3. Lisbeth Salong 2B
4. Feliks Oja 2B
5. Rocco Oja 2B
6. Mathias Kallas 2D
7. Oliver Buht 3B
8. Martin Elmaste 3B
9. Sten-Marcus Pulin 3B
10. Hanna-Maria Pulin 3B
11. Käroli Mänd 3B
12. Kendra Aidla 3B
13. Eric Levit 4A
14. Brigita Heinmäe 4B
15. Noora Ronk 4B
16. Mona Sepp 4B
17. Sander Šinkartšuk 4B
18. Siim Kabral 4C
19. Merit Sirg 5B
20. Rasmus Kaljurand 5B
21. Aimar Alksnis 5B
22. Jaan-Paul Varik 5C
23. Katerina Herma 5C
24. Ingel Madleen Tiitus 5C
Õpetaja Riho Siil

19
. märts 2018  Viljandimaa koolide jalgpalli osavusfestival 2018.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnad:
4. – 5. kl. võistkond saavutas II koha, osales seitse võistkonda.
1. Kennert Kesalo 5A
2. Karl Sebastian Puustusmaa 5A
3. Eric Levit 4A
4. Remy Varik 4A
5. Laura-Liisa Kolomets 5A
6. Noora Ronk 4B
1. – 3. kl. võistkond saavutas II koha, osales kaheksa võistkonda.
1. Uku Tamberg 3B
2. Andre Põder 3B
3. Mattias Järv 3C
4. Sten-Marcus Pulin 3B
5. Marianne Pedak 3C
6. Kendra Aidla 3B
Võistkond
Õpetaja: Jaak Luhakooder

11. märtsil 2018 koolinoorte hokiturniiril "Kuldlitter 2018"  Viljandi linna piirkonnas
saavutas Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
1. koha.
Võistlesid
Mark Sepp, Siim Kabral, Mihkel Alas, Romeo Pikand, Sander Šinkartšuk, Armin Šinkartšuk, Kevin Puu, Mattias Palmiste
Juhendaja Kaja Orobko

9. märtsil 2018 toimus Viljandi spordihoones 1.-3. klasside rahvastepalli piirkondlik finaal.
Viljandi Kesklinna Kooli tüdrukud saavutasid II koha ja poisid III koha.

12. veebr. 2018 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalihoki KV 2018.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Sander Saik 9A
2. Mark Kulp 9A
3. Robin Marandi 8A
4. Jarmo Randmäe 9A
5. Markus Aidla 9B
6. Markus Michelis 9C
7. Johannes Rebane 8A
8. Jakob Tamberg 8B
9. Johannes Metsmaa 8B
Võistkond saavutas II koha, osales kuus võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

2. veebr. 2018 toimusid Viljandimaa 1. – 5. klasside poiste saalijalgpalli karikavõistlused.
Meie koolil õnnestus kaheksa kooli hulgas võitjaks tulla.
Võistkonnas mängisid :
1. Eric Levit 4A
2. Remy Varik 4A
3. Sander Šinkartšuk 4B
4. Daniel George Brereton 4B
5. Mihkel Metusala 4B
6. Siim Kabral 4C
7. Jonas Rätsep 5A
8. Pernel Saar 5A
9. Kennert Kesalo 5A
10. Karl Sebastian Puustusmaa 5A
Õpetaja Riho Siil

24. jaan. 2018 Maakondlikud tütarlaste võistlused saalihokis
2.koht.
1. Mei-Bret Isotamm 8A
2. Anette Hantson 9A
3. Sigrid Kapanen 9A
4. Saara Orav 9A
5. Liisa Marie Printsmann 9A
6. Johanna Ruljand 9C
7. Marie Kramer 8A
8. Janeli Alliksaar 8B
Õpetaja Kaja Orobko

16. jaan. 2018 Viljandimaa koolide 3 x 3 korvpalli võistlustel ,
mis toimusidAbjas
saavutasid meie poisid III koha,
osales üheksa võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

1. dets. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli KV 2017.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
 II koha (osales kümme võistkonda)
1. Jarmo Randmäe 9A
2. Jakob Tamberg 8B
3. Johannes Metsmaa 8B
4. Robin Marandi 8A
5. Martin Braun 9A
6. Tanel Lellep 9B
7. Mihkel Lõpp 9C
8. Mark Kulp 9A
9. Tanel Räästas 9C
10. Oliver Ruut 8B
Õpetaja Jaak Luhakooder

30 nov. 2017 võistlesid "pallilahingus"Viljandimaa koolidevahelistel võistlustel 3 b klassi õpilased
Tulemused:
poisid 1. koht
1.Silver Leetmaa
2.Oliver Buht
3.Sten Markus Pulin
4.Uku Tamberg
5.Rasmus Tank
6.Martin Elmaste
7.Andre Põder
tüdrukud 1. koht
1.Marie Miilen
2.Carmen Kilk
3.Gertu Koik
4.Niina Rämmeld
5.Kädi Lii Väli
6.Hanna Maria Pulin
7.Alice Lääne
Õp. Kalli Laprik

17. nov. 2017 toimusid Viljandimaa koolide 4. – 5. klasside rahvastepallivõistlused.
Meie kool saavutas võidu nii poiste kui tüdrukute arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Sander Šinkartšuk 4b
2. Eric Levit 4a
3. Siim Kabral 4c
4. Sten Markus Lohu 5a
5. Karl Art Johann Asu 5a
6. Aimar Alksnis 5b
7. Jaan-Paul Varik 5c
8. Armin Šinkartšuk 5c
Õpetaja Riho Siil
1. Lisett Türk 4c
2. Annemarii Vaar 5a
3. Elis Allev 5a
4. Merit Sirg 5b
5. Herda Hendrikson 5c
6. Kaisa Riin Kingo 5c
7. Katerina Herma 5c
8. Ingel Madleen Tiitus 5c
Õpetaja Kalli Laprik

27. sept. 2017 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 482 punktiga, järgnesid Jakobsoni Kool 450 punktiga ja Paalalinna Kool 430 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
6.-7. klassi tüdrukute 700 m jooks :
3. Sonja Siimson
4. Annabel Raudsepp
6.-7. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
1. Mariliis Paris
3. Adele Tamberg
8.-9. klassi tüdrukute 700 m jooks :
1. Anette Hantson
5. Johanna Ruljand
8. – 9. klassi tüdrukute 1500 m jooks :
2. Liisa Marie Printsmann
4. Janeli Alliksaar
6.-7. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Marten Roasto
5. Tenar Tepper
6.-7. klassi poiste 2000 m jooks :
6. Tauri Toom
12. Hendrik Uustalu
8.-9. klassi poiste 1000 m jooks :
2. Mihkel Lõpp
7. Margus Soosaar
8. – 9. klassi poiste 2000 m jooks :
2. Henri Treimuth
4. Jarmo Randmäe
Õpetaja Riho Siil

20. sept. 2017 Viljandimaa koolide 4.-5. kl. murdmaateatejooks
Meie koolil läks väga hästi ja kaitsesime eelmise aasta võitu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Paalalinna kooli võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Mona Sepp 4b
2. Brigita Heinmäe 4b
3. Noora Ronk 4b
4. Sander Šinkartšuk 4b
5. Kaarel Pärn 4b
6. Eric Levit 4a
7. Alexandra Riisa 4b
8. Daniel George Brereton 4b
9. Kennert Kesalo 5a
10. Karl Sebastian Puustusmaa 5a
11. Annabel Imala 5a
12. Ingel Madleen Tiitus 5c
13. Vanessa Pokk 5c
14. Annemarii Vaar 5a
Õpetaja Riho Siil

18. sept. 2017 Viljandimaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli KV

1. koht:
1. Saara Orav 9kl.
2. Helene Dimitrijev 9kl.
3. Sigrid Kapanen 9kl.
4. Liisa Marie Printsmann 9kl.
5. Anette Hantson 9kl.
6. Johanna Ruljand 9kl.
7. Taaja Korts 8kl.
8. Mei-Bret Isotamm 8kl.
9. Karita Pukk 8kl.
Tulemuste fail on SIIN!

 
Külastusi täna: 1014 Kokku: 1528671543 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet