Oluline

Hea vilistlane! Tähistame kooli sünnipäeva koos teiega 11.-15.detsembril 17. oktoober


Hea vilistlane!

pilt

17.detsembril saab meie kool 146- aastaseks.

pilt

Tähistame kooli sünnipäeva koos Teiega 11.-15.12, kutsume vilistlasi tagasi kooli!

Oled väga oodatud meile klassi rääkima enda kooliaja meenutustest ja tänastest tegemistest. Vali endale meelepärane kuupäev ja kellaaeg ajavahemikus 11.-15.12 ja võta ühendust klassijuhatajaga, kelle klassi sooviksid tundi minna: https://klk.vil.ee/kontakt?category=27

või võta ühendust arendusjuhi Helenaga: helena.nommik@klk.vil.ee.

pilt

Ole meie noortele eeskujuks!

Tule tundi!

 

Hea vilistlane!

pilt

17.detsembril saab meie kool 146- aastaseks.

pilt

Tähistame kooli sünnipäeva koos Teiega 11.-15.12, kutsume vilistlasi tagasi kooli!

Oled väga oodatud meile klassi rääkima enda kooliaja meenutustest ja tänastest tegemistest. Vali endale meelepärane kuupäev ja kellaaeg ajavahemikus 11.-15.12 ja võta ühendust klassijuhatajaga, kelle klassi sooviksid tundi minna: https://klk.vil.ee/kontakt?category=27

või võta ühendust arendusjuhi Helenaga: helena.nommik@klk.vil.ee.

pilt

Ole meie noortele eeskujuks!

Tule tundi!

 

sunnipaevanadal_vilistlasega_146
sunnipaevanadal_vilistlasega_146