Teenused

Huviringid 2021/22. õa

Viljandi Kesklinna Kooli huviringid.

Käesoleval õppeaastal on valikus 28 huviringi.

Vali endale sobiv huviring ja tutvu kirjeldusega!


Uuendatud tunniplaan 14. septembril

 

Ring 

Sihtgrupp 

Toimumise aeg 

Koht 

Juhendaja 

RAHVATANTS 

Rahvatants 2.a 

2. klass 

E kell 10.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 3.a

3. klass 

N kell 10.15

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 3.b 3. klass N kell 9.15 Jakobsoni 42, saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3.c  

3. klass 

T kell 8.15 

Jakobsoni 42, saal 

Eve Rink 

Rahvatants 6.a  

6. klass 

N kell 14.10

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 7.a 

7. klass 

K kell 14.10

Uueveski 1 saal  

Elina Tirgo 

Rahvatants 7.b 

7. klass 

T kell 14.10 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 7.c 

7. klass 

T kell 13.15

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

SPORT 

9  

Pallimängud

2.-3. klass 

R kell 13.15

Võimla 

Kalli Laprik 

10 

Rahvastepall 

4.-5. klass 

N kell 14.10

Võimla 

Kalli Laprik 

11 

Spordiring  

2.-3. klass (poisid) 

T kell 13.15

Võimla 

Riho Siil 

12 

Spordiring 

4.-5. klass (poisid) 

E kell 14.10

Võimla 

Riho Siil  

13 

Kergejõustik 

3.-7. klass 

K kell 16.30 

Paalalinna viilhall 

Riho Siil 

14 

Spordiring  

5.-9. klass 

T kell 15.30
N kell 15.30 

Võimla 

Jaak Luhakooder 

MUUSIKA 

15 

Mudilaskoor 

2.-4. klass 

E kell 13.15 

Jakobsoni 42, saal 

Esta Kivisild

16 

Poistekoor 

2.-7. klass 

T kell 13.15 (2.-4. kl) 
T kell 14.10 (5.-7. kl)  

Jakobsoni 42, saal 
Uueveski 1, ruum 205 

Esta Kivisild 

17 

Lastekoor 

5.-9. klass 

E kell 14.10

Uueveski 1, saal

Esta Kivisild 

18

Bänd 

7.-9. klass

T kell 14.10

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

19 

Pilliõpe 

3.-9. klass  

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

LOOVTEGEVUS 

20 

Loon ja suhtlen

5.-6. klass 

E kell 14.10 

Uueveski 1, ruum 002 

Virve Neerot 

21 

Käsitöö 

5.-9. klass 

N kell 14.10  

Tehnoloogia maja 

Tatjana Anniko 

22 

Avatud töökoda 

7.-9. klass 

K kell 15.30 

Tehnoloogia maja 

Mait Sinimaa 

23 Loodusfotograafia 6.-9. klass      

TEHNOLOOGIA 

24 

Robootika  

3. klass 

 

Jakobsoni 42 ruum 110 

Triin Mets 

25 

Robootika  

4. klass 

N kell 14.15 

Uueveski 1, robootikaruum 

Meelis Reinart 

26 

Robootika  

5.-9. klass edasijõudnud 

E kell 13.15

T kell 14.10 

Uueveski 1, robootikaruum 

Meelis Reinart 

27 

Multikaring  

2.-4. klass 

E kell 14.10  

Jakobsoni 42 ruum 112 

Annika Lond 

LOODUS 

28 

Geograafia  

7.-9. klass 

E kell 14.10  

Uueveski 1, ruum 226 

Eve Ivask 

 

Uuendatud tunniplaan 14. septembril

 

 

Ring 

Sihtgrupp 

Toimumise aeg 

Koht 

Juhendaja 

RAHVATANTS 

Rahvatants 2.a 

2. klass 

E kell 10.15 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 3.a

3. klass 

N kell 10.15

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 3.b 3. klass N kell 9.15 Jakobsoni 42, saal Maie Tammemäe

Rahvatants 3.c  

3. klass 

T kell 8.15 

Jakobsoni 42, saal 

Eve Rink 

Rahvatants 6.a  

6. klass 

N kell 14.10

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

Rahvatants 7.a 

7. klass 

K kell 14.10

Uueveski 1 saal  

Elina Tirgo 

Rahvatants 7.b 

7. klass 

T kell 14.10 

Jakobsoni 42, saal 

Maie Tammemäe 

Rahvatants 7.c 

7. klass 

T kell 13.15

Uueveski 1 saal 

Eve Rink 

SPORT 

9  

Pallimängud

2.-3. klass 

R kell 13.15

Võimla 

Kalli Laprik 

10 

Rahvastepall 

4.-5. klass 

N kell 14.10

Võimla 

Kalli Laprik 

11 

Spordiring  

2.-3. klass (poisid) 

T kell 13.15

Võimla 

Riho Siil 

12 

Spordiring 

4.-5. klass (poisid) 

E kell 14.10

Võimla 

Riho Siil  

13 

Kergejõustik 

3.-7. klass 

K kell 16.30 

Paalalinna viilhall 

Riho Siil 

14 

Spordiring  

5.-9. klass 

T kell 15.30
N kell 15.30 

Võimla 

Jaak Luhakooder 

MUUSIKA 

15 

Mudilaskoor 

2.-4. klass 

E kell 13.15 

Jakobsoni 42, saal 

Esta Kivisild

16 

Poistekoor 

2.-7. klass 

T kell 13.15 (2.-4. kl) 
T kell 14.10 (5.-7. kl)  

Jakobsoni 42, saal 
Uueveski 1, ruum 205 

Esta Kivisild 

17 

Lastekoor 

5.-9. klass 

E kell 14.10

Uueveski 1, saal

Esta Kivisild 

18

Bänd 

7.-9. klass

T kell 14.10

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

19 

Pilliõpe 

3.-9. klass  

Uueveski 1, bändiruum 

Henri Lohk 

LOOVTEGEVUS 

20 

Loon ja suhtlen

5.-6. klass 

E kell 14.10 

Uueveski 1, ruum 002 

Virve Neerot 

21 

Käsitöö 

5.-9. klass 

N kell 14.10  

Tehnoloogia maja 

Tatjana Anniko 

22 

Avatud töökoda 

7.-9. klass 

K kell 15.30 

Tehnoloogia maja 

Mait Sinimaa 

23 Loodusfotograafia 6.-9. klass      

TEHNOLOOGIA 

24 

Robootika  

3. klass 

 

Jakobsoni 42 ruum 110 

Triin Mets 

25 

Robootika  

4. klass 

N kell 14.15 

Uueveski 1, robootikaruum 

Meelis Reinart 

26 

Robootika  

5.-9. klass edasijõudnud 

E kell 13.15

T kell 14.10 

Uueveski 1, robootikaruum 

Meelis Reinart 

27 

Multikaring  

2.-4. klass 

E kell 14.10  

Jakobsoni 42 ruum 112 

Annika Lond 

LOODUS 

28 

Geograafia  

7.-9. klass 

E kell 14.10  

Uueveski 1, ruum 226 

Eve Ivask