Koolielu

Tunnustamine



Aasta õpetajad 1994-2020 leiate siit
 

Õpilaste saavutused aineolümpiaadidel ja võistlustel:

3. juunil 2021 toimus Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste III etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TN pallivise : 1. koht -  Celena Sangernebo 5D
2. koht – Britmarie Heinmäe 5A
TV 600m jooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kettaheide : 2. koht – Mona Sepp 7B
3. koht – Noora Ronk 7B
TV pallivise : 3. koht - Noora Ronk 7B
PN 1000m jooks : 1. koht – Jürgen Lips 4A
PN pallivise : 1. koht – Sten Kukk 5C
2. koht - Rocco Oja 5
PV 1000m : 2. koht – Andreas Vaher 6C
PV kettaheide : 3. koht – Andreas Vaher 6C
PV pallivise : 3. koht – Kevin Kase 7C
Õpetaja Riho Siil

Mai 2021.  Vabariiklik robootikavõistlus First Lego League (FLL)
Sellel aastal toimus võistlus virtuaalselt. Kõik tegevused tuli võtta videosse ja saata hindamiskomisjonidele.
Meie kooli robootikatiim VILEXODUS saavutas 64 võistkonna hulgas robotimängu osavõistlusel
6. koha.
Vilexoduse liikmed sel aastal:
Sten Oliver Tammsaar  (6.a)
Uku Riisenberg (5.d)
Kristo Kimmel (5.d)
Kardo Ibrus (6.b)
Rasmus-Söran Suigusaar (5.d)
Sten-Marcus Pulin (6.b)
Juhendaja Meelis Reinart

27. mail 2021 toimusid Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste II etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TV 60m tõkkejooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kõrgushüpe : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kuulitõuge : 3. koht – Noora Ronk 7B
PN 60m tõkkejooks : 1. koht – Rocco Oja 5B
PV 60 m tõkkejooks : 2. koht Oskar Kask 7A
PV kõrgushüpe : 2. koht Oskar Kask 7A
Õpetaja Riho Siil

20. mail 2021 toimusid Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste I etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TV 60m jooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kaugushüpe : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV teivashüpe : 2. koht – Mona Sepp 7B
PN 60m jooks : 1.koht -  Marten Miilen 4A
PN kõrgushüpe : 1. koht – Marten Miilen 4A
PN kuulitõuge : 3. koht – Marten Miilen 4A
PN kuulitõuge : 2. koht – Sten Kukk 5C
PV 60m jooks : 2. koht Kevin Kase 7C
PV kaugushüpe : 3. koht – Jan Lukas Mätlik 7A
Õpetaja Riho Siil

13. mail 2021 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor.
5. klasside arvestuses
5. koht Feliks Oja 5.b
6. koht Anton Aavik 5.a
Juhendaja Virve Neerot

5. mai 2021 4.-6. klassi matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
Maarja Eliise Tiitus 4. klassist saavutas II koha, õpetaja Helen Aleksius
Jürgen Lips 4. klassist saavutas 5. koha,  õpetaja  Annika Lond
Jane Bergman 5. klassist saavutas 3.-4. koha, õpetaja Eva Ool
Eliise Klaos 6. klassist saavutas 6. koha, õpetaja Külliky Lohu

Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel
Helena Marie Hannus 8. klassi arvestuses 9. koht
Andra Liisa Reimaa 8. klassi arvestuses 11. koht

Nuti-Mati matemaatika Edela-Eesti meistrivõistlustel
Andra Liisa Reimaa 8. klassis 1. koht
Helena Marie Hannus 8. klassis 2. koht
Stiina Kiisler 8. klassis 4. koht
Gita Roosileht 8. klassis 6. koht
Mirel Missik 7. klassis 2. koht
Lisett Türk 7. klassis 3. koht
Mattias Järv 6. klassis 6. koht
Andris Reimaa 5. klassis 6. koht
Õpetajad:
Eva Ool - Andris Reimaa
Anneli Luik - kõik ülejäänud

10. märts 2021  August Maramaa nimeline matemaatika ülesannete lahendamise võistlus
7.-8. klasside arvestuses
1. koht Helena Marie Hannus
5. koht Ingel Madleen Tiitus
6.-7. koht Merili Meltsar
Õpetaja Anneli Luik
9.-10. klasside arvestuses
4. koht Keitti Anett Erilane
8.-9. koht Lennart Martin Hannus
Õpetaja Rene Sadam

9. veebruaril 2021 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
Meie koolist osales 9 õpilast.
7. klass
1.-2. koht Mirel Missik
1.-2. koht Noora Ronk
6.-7. koht Marten Maidla
8. klass
3.-4. koht Helena Marie Hannus
3.-4. koht Kirke Katrin Vingisaar
5. koht Stiina Kiisler
7. koht Elis Allev
9. klass
2. koht Hanna Alice Haavapuu
6. koht Jürgen Aas
Juhendaja Eve Ivask

6. veebruaril 2021 toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
Meie koolist osales 7 õpilast:
Lennart Martin Hannus
Tõnn Martin Tirgo
Jürgen Aas
Ingel Madleen Tiitus
Merili Meltsas
Rosette Liis Uus
Helena Marie Hannus
8. klasside arvestuses jagasid Merili Meltsas ja Ingel Madleen Tiitus 1.-2. kohta.
9. klasside arvestuses saavutas Lennart Martin Hannus 4. koha.
Juhendaja Jüri Ojamaa

27. jaanuaril 2021 toimus matemaaikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klass (osales 39 õpilast)
2.-3. Marten Maidla
8. klass (osales 31 õpilast)
2. Ingel Madleen Tiitus
4.-5. Helena Marie Hannus
4.-5. Merili Meltsas
7.-8. Stiina Kiisler
7.-8. Rosette Liis Uus
Juhendaja Anneli Luik
9. klass (osales 42 õpilast)
3. Keitti Anett Erilane
4.-6. Lennart Martin Hannus
7.-10. Miina Ronk
7.-10. Janar Lips
Juhendaja Rene Sadam

26. jaanuaril 2021 toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
Nooremas vanuseastmes (7.-8. kl) osales 27 õpilast.
VKLK-st osales 7 õpilast 7. ja 8. klassidest.
Tulemused:
1. koht Ingel Madleen Tiitus 8.c (õp Erika Aas)
3. koht Andra Liisa Reimaa 8.a (õp Erika Aas)
Osalesid veel Merili Meltsas 8.a, Maarja Kährik 8.b, Lorette Siimer 7.c, Liisa Sindi 7.a, Eliisa Leinus 7.c
Keskmises vanuseastmes (9.-10. kl) osales 24 õpilast.
VKLK-st osales 4 õpilast 9. klassidest.
Tulemused:
1. koht Helene Metsmaa 9.b (õp Külliki Asu)
Osalesid veel Merilii Lõsjuk 9.c, Emma Sepp 9.b ja Karl-Vahur Vingisaar 9.c
Õpilaste juhendajad Erika Aas, Külliki Asu, Külliky Lohu ja Pille Saar.

13. nov. 2020 toimusid Viljandimaa koolide 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Meie koolil läks väga hästi - võitsime nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Tüdrukute võistkonnas mängisid : Celena Sangernebo 5d, Mirtel Ruut 5a, Emily Sindi 5a, Britmarie Heinmäe 5a, Lisbeth Salong 5b, Arabella Helk 5b, Karmen Valmsen 5b ja Keira Allegra Eliisa Tenno 5b.
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik.
Poiste võistkonnas mängisid : Marten Miilen 4a, Mattias Palmiste 4a, Anton Aavik 5a, Tanel Objartel 5a, Toomas Raven Linnu 5a, Rocco Oja 5b, Feliks Oja 5b ja Uku Thor Kaarelson 5d.
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

29. okt. 2020 toimus maakonna TEK Kevadkool.
Meie kooli esindasid Henriette Pukk, Lisbeth Salong, Feliks Oja ja Rocco Oja 5.b klassist.
Viktoriinil saavutati III koht. Juhendaja Virve Neerot.

14. okt. 2020 linnaraamatukogus toimunud Viljandi maakonna 4. klasside ettelugemise võistluse
võitis Jürgen Lips (4.a) ja ta esindab Viljandimaad vabariiklikus finaalis. Juhendaja Annika Lond.

6. okt. 2020 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
6. b õpilased Oliver Buht ja Martin  Elmaste.
6.c õpilased Aksel Aavik, Aaron Kütt ja Martin Villems.
Juhendaja Liina Smolina

17.. sept. 2020 Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste jalgpalli KV
Meie kooli võistkond saavutas 2. koha
Võistkonnas olid:
Eldar Toimetaja
Daniel Visnap
Sander Sollmann
Oliver Plümberg
Madis Andreas Raba
Sten Kuld
Jürgen Aas
Eric Levit
TristanAleksandrov
Sander Šinkartšuk
Õp. Jaak Luhakooder

14. sept. 2020 toimus Viljandimaa koolide 6.-9. kl. tüdrukute jalgpalli MV.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas esimese koha.
Võistlejad olid:
Liisi Haug (võistkonna parim mängija), Karmen Umsar, Helene Metsmaa, Laura Kütt, Karolin Roostik, Jessica Tammist, Merit Sirg, Herda Hendrikson, Katerina Herma.
Õp. Kaja Orobko

 

Aasta õpetajad 1994-2020 leiate siit
 

Õpilaste saavutused aineolümpiaadidel ja võistlustel:

3. juunil 2021 toimus Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste III etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TN pallivise : 1. koht -  Celena Sangernebo 5D
2. koht – Britmarie Heinmäe 5A
TV 600m jooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kettaheide : 2. koht – Mona Sepp 7B
3. koht – Noora Ronk 7B
TV pallivise : 3. koht - Noora Ronk 7B
PN 1000m jooks : 1. koht – Jürgen Lips 4A
PN pallivise : 1. koht – Sten Kukk 5C
2. koht - Rocco Oja 5
PV 1000m : 2. koht – Andreas Vaher 6C
PV kettaheide : 3. koht – Andreas Vaher 6C
PV pallivise : 3. koht – Kevin Kase 7C


Õpetaja Riho Siil

Mai 2021.  Vabariiklik robootikavõistlus First Lego League (FLL)
Sellel aastal toimus võistlus virtuaalselt. Kõik tegevused tuli võtta videosse ja saata hindamiskomisjonidele.
Meie kooli robootikatiim VILEXODUS saavutas 64 võistkonna hulgas robotimängu osavõistlusel
6. koha.
Vilexoduse liikmed sel aastal:
Sten Oliver Tammsaar  (6.a)
Uku Riisenberg (5.d)
Kristo Kimmel (5.d)
Kardo Ibrus (6.b)
Rasmus-Söran Suigusaar (5.d)
Sten-Marcus Pulin (6.b)
Juhendaja Meelis Reinart

27. mail 2021 toimusid Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste II etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TV 60m tõkkejooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kõrgushüpe : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kuulitõuge : 3. koht – Noora Ronk 7B
PN 60m tõkkejooks : 1. koht – Rocco Oja 5B
PV 60 m tõkkejooks : 2. koht Oskar Kask 7A
PV kõrgushüpe : 2. koht Oskar Kask 7A
Õpetaja Riho Siil

20. mail 2021 toimusid Viljandi linnastaadionil „TV10 Olümpiastarti“ kergejõustikuvõistluste I etapp.
Meie koolist jõudsid kolme parima hulka järgmised õpilased :
TV 60m jooks : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV kaugushüpe : 1. koht – Mona Sepp 7B
TV teivashüpe : 2. koht – Mona Sepp 7B
PN 60m jooks : 1.koht -  Marten Miilen 4A
PN kõrgushüpe : 1. koht – Marten Miilen 4A
PN kuulitõuge : 3. koht – Marten Miilen 4A
PN kuulitõuge : 2. koht – Sten Kukk 5C
PV 60m jooks : 2. koht Kevin Kase 7C
PV kaugushüpe : 3. koht – Jan Lukas Mätlik 7A
Õpetaja Riho Siil

13. mail 2021 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor.
5. klasside arvestuses
5. koht Feliks Oja 5.b
6. koht Anton Aavik 5.a
Juhendaja Virve Neerot

5. mai 2021 4.-6. klassi matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
Maarja Eliise Tiitus 4. klassist saavutas II koha, õpetaja Helen Aleksius
Jürgen Lips 4. klassist saavutas 5. koha,  õpetaja  Annika Lond
Jane Bergman 5. klassist saavutas 3.-4. koha, õpetaja Eva Ool
Eliise Klaos 6. klassist saavutas 6. koha, õpetaja Külliky Lohu

Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustel
Helena Marie Hannus 8. klassi arvestuses 9. koht
Andra Liisa Reimaa 8. klassi arvestuses 11. koht

Nuti-Mati matemaatika Edela-Eesti meistrivõistlustel
Andra Liisa Reimaa 8. klassis 1. koht
Helena Marie Hannus 8. klassis 2. koht
Stiina Kiisler 8. klassis 4. koht
Gita Roosileht 8. klassis 6. koht
Mirel Missik 7. klassis 2. koht
Lisett Türk 7. klassis 3. koht
Mattias Järv 6. klassis 6. koht
Andris Reimaa 5. klassis 6. koht
Õpetajad:
Eva Ool - Andris Reimaa
Anneli Luik - kõik ülejäänud

10. märts 2021  August Maramaa nimeline matemaatika ülesannete lahendamise võistlus
7.-8. klasside arvestuses
1. koht Helena Marie Hannus
5. koht Ingel Madleen Tiitus
6.-7. koht Merili Meltsar
Õpetaja Anneli Luik
9.-10. klasside arvestuses
4. koht Keitti Anett Erilane
8.-9. koht Lennart Martin Hannus
Õpetaja Rene Sadam

9. veebruaril 2021 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
Meie koolist osales 9 õpilast.
7. klass
1.-2. koht Mirel Missik
1.-2. koht Noora Ronk
6.-7. koht Marten Maidla
8. klass
3.-4. koht Helena Marie Hannus
3.-4. koht Kirke Katrin Vingisaar
5. koht Stiina Kiisler
7. koht Elis Allev
9. klass
2. koht Hanna Alice Haavapuu
6. koht Jürgen Aas
Juhendaja Eve Ivask

6. veebruaril 2021 toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
Meie koolist osales 7 õpilast:
Lennart Martin Hannus
Tõnn Martin Tirgo
Jürgen Aas
Ingel Madleen Tiitus
Merili Meltsas
Rosette Liis Uus
Helena Marie Hannus
8. klasside arvestuses jagasid Merili Meltsas ja Ingel Madleen Tiitus 1.-2. kohta.
9. klasside arvestuses saavutas Lennart Martin Hannus 4. koha.
Juhendaja Jüri Ojamaa

27. jaanuaril 2021 toimus matemaaikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klass (osales 39 õpilast)
2.-3. Marten Maidla
8. klass (osales 31 õpilast)
2. Ingel Madleen Tiitus
4.-5. Helena Marie Hannus
4.-5. Merili Meltsas
7.-8. Stiina Kiisler
7.-8. Rosette Liis Uus
Juhendaja Anneli Luik
9. klass (osales 42 õpilast)
3. Keitti Anett Erilane
4.-6. Lennart Martin Hannus
7.-10. Miina Ronk
7.-10. Janar Lips
Juhendaja Rene Sadam

26. jaanuaril 2021 toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
Nooremas vanuseastmes (7.-8. kl) osales 27 õpilast.
VKLK-st osales 7 õpilast 7. ja 8. klassidest.
Tulemused:
1. koht Ingel Madleen Tiitus 8.c (õp Erika Aas)
3. koht Andra Liisa Reimaa 8.a (õp Erika Aas)
Osalesid veel Merili Meltsas 8.a, Maarja Kährik 8.b, Lorette Siimer 7.c, Liisa Sindi 7.a, Eliisa Leinus 7.c
Keskmises vanuseastmes (9.-10. kl) osales 24 õpilast.
VKLK-st osales 4 õpilast 9. klassidest.
Tulemused:
1. koht Helene Metsmaa 9.b (õp Külliki Asu)
Osalesid veel Merilii Lõsjuk 9.c, Emma Sepp 9.b ja Karl-Vahur Vingisaar 9.c
Õpilaste juhendajad Erika Aas, Külliki Asu, Külliky Lohu ja Pille Saar.

13. nov. 2020 toimusid Viljandimaa koolide 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Meie koolil läks väga hästi - võitsime nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Tüdrukute võistkonnas mängisid : Celena Sangernebo 5d, Mirtel Ruut 5a, Emily Sindi 5a, Britmarie Heinmäe 5a, Lisbeth Salong 5b, Arabella Helk 5b, Karmen Valmsen 5b ja Keira Allegra Eliisa Tenno 5b.
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik.
Poiste võistkonnas mängisid : Marten Miilen 4a, Mattias Palmiste 4a, Anton Aavik 5a, Tanel Objartel 5a, Toomas Raven Linnu 5a, Rocco Oja 5b, Feliks Oja 5b ja Uku Thor Kaarelson 5d.
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

29. okt. 2020 toimus maakonna TEK Kevadkool.
Meie kooli esindasid Henriette Pukk, Lisbeth Salong, Feliks Oja ja Rocco Oja 5.b klassist.
Viktoriinil saavutati III koht. Juhendaja Virve Neerot.

14. okt. 2020 linnaraamatukogus toimunud Viljandi maakonna 4. klasside ettelugemise võistluse
võitis Jürgen Lips (4.a) ja ta esindab Viljandimaad vabariiklikus finaalis. Juhendaja Annika Lond.

6. okt. 2020 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
6. b õpilased Oliver Buht ja Martin  Elmaste.
6.c õpilased Aksel Aavik, Aaron Kütt ja Martin Villems.
Juhendaja Liina Smolina

17.. sept. 2020 Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste jalgpalli KV
Meie kooli võistkond saavutas 2. koha
Võistkonnas olid:
Eldar Toimetaja
Daniel Visnap
Sander Sollmann
Oliver Plümberg
Madis Andreas Raba
Sten Kuld
Jürgen Aas
Eric Levit
TristanAleksandrov
Sander Šinkartšuk
Õp. Jaak Luhakooder

14. sept. 2020 toimus Viljandimaa koolide 6.-9. kl. tüdrukute jalgpalli MV.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas esimese koha.
Võistlejad olid:
Liisi Haug (võistkonna parim mängija), Karmen Umsar, Helene Metsmaa, Laura Kütt, Karolin Roostik, Jessica Tammist, Merit Sirg, Herda Hendrikson, Katerina Herma.
Õp. Kaja Orobko