Uudised

Kooli õpilasesinduse esindajad käisid Eesti Õpilasesinduste Liidu XLVIII üldkoosolekul ja XXII suvekoolis. 22. juuni merve.seffer


Viljandi Kesklinna Kooli õpilasesindus liitus sellel kevadel Eesti Õpilasesinduste Liiduga.

17.-20. juunil toimus Rooste Puhkekülas Eesti Õpilasesinduste Liidu XLVIII üldkoosolek ja XXII suvekool.

Meie õpilasesindust käisid esindamas Martin Hendrikson ja Käroli Mänd.

Käroli muljed:

Esimest korda minnes oli natuke hirmus, aga päris kiiresti tekkisid sõbrad. Üldkoosoleku päevad olid päris huvitavad, sai palju uut infot ja uusi kogemusi. Suvekooli päevad olid väga ägedad, oli palju huvitavaid tegevusi ja töötube. Meie Martiniga oleme väga õnnelikud, et meile anti võimalus sellisest ägedast üritusest osa saada.

Martini muljed:

Viljandi bussijaama jõudes ei teadnud me pea kedagi, bussisõit oli pikk ja küllalt väsitav. Roostasse jõudes tervitasid meid säravate nägudega noored. Esimesed kaks päeva olid täis debatte ja koosolekuid. Kolmandast päevast algas suvekool, selleks ajaks oli meil palju uusi teadmisi ja tutvusi. Suvekoolis toimusid ka mõned töötoad, nt. "Kaasamise töötuba" . Õhtutel ehitasime liivalosse, käisime gaalal ning nautisime filmiõhtut. See kogemus ja need inimesed jäävad meile eluks ajaks meelde!

Sügisel alustab õpilasesindus uue hooga!

Viljandi Kesklinna Kooli õpilasesindus liitus sellel kevadel Eesti Õpilasesinduste Liiduga.

17.-20. juunil toimus Rooste Puhkekülas Eesti Õpilasesinduste Liidu XLVIII üldkoosolek ja XXII suvekool.

Meie õpilasesindust käisid esindamas Martin Hendrikson ja Käroli Mänd.

Käroli muljed:

Esimest korda minnes oli natuke hirmus, aga päris kiiresti tekkisid sõbrad. Üldkoosoleku päevad olid päris huvitavad, sai palju uut infot ja uusi kogemusi. Suvekooli päevad olid väga ägedad, oli palju huvitavaid tegevusi ja töötube. Meie Martiniga oleme väga õnnelikud, et meile anti võimalus sellisest ägedast üritusest osa saada.

Martini muljed:

Viljandi bussijaama jõudes ei teadnud me pea kedagi, bussisõit oli pikk ja küllalt väsitav. Roostasse jõudes tervitasid meid säravate nägudega noored. Esimesed kaks päeva olid täis debatte ja koosolekuid. Kolmandast päevast algas suvekool, selleks ajaks oli meil palju uusi teadmisi ja tutvusi. Suvekoolis toimusid ka mõned töötoad, nt. "Kaasamise töötuba" . Õhtutel ehitasime liivalosse, käisime gaalal ning nautisime filmiõhtut. See kogemus ja need inimesed jäävad meile eluks ajaks meelde!

Sügisel alustab õpilasesindus uue hooga!