Uudised

Külastasime Võru Kesklinna Kooli 08. detsember elina.tirgo


8. detsembril külastasime Võru Kesklinna Kooli õpilasesindust. Koos meie õpilasesindusega arutasime õpilasesinduse rolli üle koolis ning mõtlesime kuidas saaksid Eestis olevad Kesklinna Koolid koos tegutsema hakata. Meie koolist osales 12 noort aktivisti. 

Külaskäik sai teoks tänu Eesti Noorteühenduste Liidule, Noorte osalusele Fondile ja Haridus-ja noorteametile.

 

8. detsembril külastasime Võru Kesklinna Kooli õpilasesindust. Koos meie õpilasesindusega arutasime õpilasesinduse rolli üle koolis ning mõtlesime kuidas saaksid Eestis olevad Kesklinna Koolid koos tegutsema hakata. Meie koolist osales 12 noort aktivisti. 

Külaskäik sai teoks tänu Eesti Noorteühenduste Liidule, Noorte osalusele Fondile ja Haridus-ja noorteametile.