Uudised

Viljandi Kesklinna Kooli 11. lennu lõpuaktus 19. juuni merve.seffer


Viljandi Kesklinna Kooli 11. lennu teekond on meie koolis lõpule jõudnud ja 17. juunil anti lõpetajatele kätte lõputunnistused. 

Kooli lõpetas 76 õpilast ja nendest 9 kiituskirjaga. 

Direktriss Kaija Kits saatis lõpetajad teele järgmiste sõnadega: "On aeg teid lendu lasta, head 9. klassi lõpetajad. Soovin, et te viiksite ellu kõik oma unistused, hoolimata sellest, kui võimatud need alguses tunduvad! Julge ja kirglik astumine eneseteostuse teel on see, mis viib teid elus edasi oma eesmärkide poole!"

                  

Viljandi Kesklinna Kooli 11. lennu teekond on meie koolis lõpule jõudnud ja 17. juunil anti lõpetajatele kätte lõputunnistused. 

Kooli lõpetas 76 õpilast ja nendest 9 kiituskirjaga. 

Direktriss Kaija Kits saatis lõpetajad teele järgmiste sõnadega: "On aeg teid lendu lasta, head 9. klassi lõpetajad. Soovin, et te viiksite ellu kõik oma unistused, hoolimata sellest, kui võimatud need alguses tunduvad! Julge ja kirglik astumine eneseteostuse teel on see, mis viib teid elus edasi oma eesmärkide poole!"