| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Juhtkond
  Õpetajad
  Halduspersonal
  Hoolekogu
  Sisseastumine
  Tagasiside
  Pane tähele  
Abinõud viiruse leviku tõkestamiseks koolis
Õpilaste saavutused, edulood (õppimises ja spordis)
 
  Mõte  

Mõni päev on päikeselisem kui teine, jäta midagi homseks ka.

Kristel Moorats, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Hoolekogu

 

Hoolekogu protokollid 2019/2020 õppeaastal


Volikogu esindajad:

1. Karl Õmblus karl@arendusteenus.ee

2. Marko Tiitus (hoolekogu esimehe kt)  marko.tiitus@eelk.ee

Linnavalitsuse esindaja:

3.Kalvi Märtin  martin.kalvi@mail.ee; kalvi.martin@viljandi.ee

Lastevanemate esindajad:

4. Jaak Kimmel  kimmeljaak@gmail.com

5. Agne Mägi akimagi@gmail.com

6. Priit Tampere tampere.priit@gmail.com

7. Liili Klaos  liili@eleväli.ee

8. Kadri Oras  kadrioras@gmail.com

9. Maren Vahter maren@maakivist.ee

10. Anu Arak anu.arak@ajaleht.ee

11. Kai Parre kaiparre@gmail.com

Õppenõukogu esindajad:

12. Kaja Orobko kaja.orobko@klk.vil.ee

13. Jane Kruusamäe jane.kruusamae@klk.vil.ee

Õpilaste esindajad:

14. Kristen Kibe kkibe@online.com

15. Nele Heina nelehei12@gmail.com

 
Külastusi täna: 3326 Kokku: 1591451337 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet