| 
Sitemap
 | 
Print    
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
Total of 0 answers

ilm1

2020/2021

 

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN 2020/21
 I poolaasta                                                                                   uuendatud 21.09
Nädalapäev Huviring Toimumise aeg Toimumise koht Juhendaja
Esmaspäev Rahvatants 6.a klass 8.15 - 9.00 Huvikooli saal Elina Tirgo
Mudilaskoor 2.-4. klass tüdrukud 13.15 - 14.00 Jakobsoni 42 saal  Malle Pisarev
Lastekoor 5.-9. klass tüdrukud 14.10 - 15.00 Uueveski 1, ruum 205/saal Esta Kivisild
Rahvastepall 2.-3. klassi tüdrukud 14.10 -14.55 Võimla Kalli Laprik
Bänd 8. klass 14.15 - 15.45  Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
 
Teisipäev Rahvatants 5.a klass 13.15 - 14.00 Uueveski 1 saal Eve Rink
Poistekoor 2.-4. klass 13.15 - 14.00 Jakobsoni 42 saal Esta Kivisild
Spordiring 2.-3. klass 13.15 - 14.00 Võimla Riho Siil 
Poistekoor 5.-6. klass 14.10 - 14.55 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Robootika 5.-9. klass (edasijõudnud) 14.10 - 15.40 Uueveski 1 Meelis Reinart
Pilliõpe (trumm) 15.05 - 15.50 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Pilliõpe (kitarr) 15.50 - 16.35 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Spordiring 5.-9. klass (Poisid) 15.45 - 16.45 Võimla Jaak Luhakooder
 
Kolmapäev Rahvatants 2.b klass 9.15 - 10.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Robootika 3. klass 12.15 -13.00 Jakobsoni 42, ruum 110 Triin Mets
Rahvatants 6.c klass 13.15 - 14.00 Uueveski 1 saal Eve Rink
Spordiring 1. klass 13.15 - 14.00 Jakobsoni 42 saal Katrin Tensing
Rahvatants 6.b klass 14.10 - 14.55 Uueveski 1saal Maie Tammemäe
Multikaring 4. klass 14.10 - 14.55 Jakobsoni 42, ruum 112 Annika Lond
Spordiring 4.-5. klass 14.45 - 15.30 Võimla Riho Siil 
Avatud töökoda 15.00 - 16.30 Tehnoloogia maja Mait Sinimaa
Bänd 9. klass 15.00 - 16.30 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Pilliõpe (kitarr) 16.30 - 17.15 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Kergejõustik 3.-7. klass 16.30 - 18.00 Viljandi staadion Riho Siil 
 
Neljapäev Rahvatants 7.b klass 9.10 - 9.55 Uueveski 1, saal Maie Tammemäe
Keemia 5.-6. klass 14.15 - 15.00 Uueveski 1, ruum 107 Kersti Varblabe
Kunstiring 5.-9. klass 14.15 - 15.45  Uueveski 1, ruum 002 Virve Neerot
Robootika 4.klass (algajad) 14.15 - 15.45 Uueveski 1 Meelis Reinart
Rahvastepall 4.-5. klassi tüdrukud 15.00 - 15.45 Võimla Kalli Laprik
Spordiring 5.-9. klass (Poisid) 15.45 - 16.45 Võimla Jaak Luhakooder
 
Reede Rahvatants 2.c klass 8.15 - 9.00 Jakobsoni 42 saal Eve Rink
Rahvatants 2.a klass 9.15 - 10.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Spordiring 1. klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Katrin Tensing
Pallilahing 2.-3. klass (Poisid)   13.05 - 14.35 Võimla Kalli Laprik
Geograafia 7.-9. klass 14.10 - 14.55 Uueveski 1, ruum 226 Eve Ivask
Poistekoor 9. klass 14.10 - 14.55 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Käsitööring  14.10 - 15.40 Tehnoloogia maja Tatjana Anniko

 
Külastusi täna: 763 Kokku: 1591749353 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet