| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Temperatuuri mõju kehalise kasvatuse tundide korraldamisele
Õppeaastaks 2018/2019 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõnad ei tunne haletsust.

Annabrita Kalda, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

2018/2019

 

9. veebr. 2019 toimus kunstiolümpiaadi maakonnavoor.
III kooliastmes
1. koht Katariina Leets 9A
Tubli oli ka Kätlin Vagel 7B
Juhendaja Virve Neerot

2. veebr. 2019 toimus bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor.
6. klass
1. koht Maarja Kährik 6B
2. koht Johanna Madleen Lond 6B
Juhendaja Kersti Varblane
4. koht Laura-Liisa Kolomets
5. koht Stiina Kiisler
8. koht Elis Allev
10. koht Rosette Liis Uus
Juhendaja Eve Ivask
7. klass
8. koht Kauri Rull
9. koht Janar Lips
10. koht Adele Tamberg
8. klass
4. koht Rasmus Reili
9. klass
2. koht Kaarel-Vahur Vingisaar
15. koht Kerli Kajak
Juhendaja Ester Sims

1. veebr. 2019 toimus  maakonna 7. klasside inglise keele viktoriin.
Võistkondlik
2.koht
Miina Ronk 7A
Ralf Giske 7B
Lennart Martin Hannus 7B
Kätlin vagel 7B
(õp. Kristy Leinus, Anu Roht)
5.koht
Märten Patric Mändmaa,
Ada-Lea Steinfeld,
Sten Kuld
Mona Mia Toomla.
(õp. Helgi Alliksaar, Anu Roht)
Kokku osales 10 võistkonda.

26. jaan. 2019 toimus keemiaolümpiaadi maakonnavoor.
9. klasside arvestuses
5. koht Johannes Rebane 9A
10. koht Kerli Kajak 9C
8. klasside arvestus
8. koht Kelly Hiielaid 8B
õpetaja Kersti Varblane

19. jaan. 2019 toimus füüsikaolümpiaadi maakondlik voor.
8. klassi arvestuses olid meie tulemused järgmised:
Jan Erik Jakstein - 1.-2. koht
Rasmus Reili - 4.-5. koht
Mattias Rahnu - 6.koht
Tublilt osalesid ka Elsbet Helena Tiitus, Anna Marii Lette ja Karl-Vahur Vingisaar.
9. klassi arvestuses:
Johannes Rebane - 3. koht
Tublilt osalesid ka Hannes Arumäe, Johannes Metsmaa ja Anna-Triin Je˛ova
Juhendaja Jüri Ojamaa

19. jaan. 2019 toimus Tartus robootikavõistluse First Lego League (FLL) Lõuna-Eesti eelvoor.
Meie kooli võistkond VILEXODUS koosseisus
Joosep Animägi 7b
Kristjan Leinus 7b
Villem Haug 7b
Lennart Martin Hannus 7b
Joonas Animägi 5c
Britta Smolin VG 10 kl
saavutas 19 võistkonna hulgas projektikategoorias 1. koha
ja robotivõistluses 2. koha ning teenis edasipääsu vabarikklikusse finaali 9. ja 10. märtsil 2019.
Juhendaja Meelis Reinart

15. jaan. 2019 toimus maakonna 8. klasside inglise keele võistlus Scrabble.
Osales 10 võistkonda.
Meie koolist osales 2 võistkonda.
I võistkond sai 6.koha:
Sonja Siimson 8b
Jan Erik Jakstein 8b
Mattias Rahnu 8b
Kelly Hiielaid 8b
(Juhendajad Enid Härm, Kristy Leinus)
II võistkond jäi 9.kohale.
Reigo Pihlak 8c
Ele-Riin Reiss 8c
Nele Heina 8a
Kari Kristo Luukka 8a
(Juhendaja Anu Roht)

12. dets. 2018 toimus Pärnus XXII üleriigiline noorte etluskonkurss „Koidulauliku valgel“.
Lisaks Lydia Koidula luulele esitati ka Kristiina Ehini loomingut.
Katariina Leets (9.a kl) saavutas nooremas vanuseastmes III koha ning sai
Kristiina Ehini eripreemia.

28. nov. 2018
XVI koolinoorte meistrivõistluste maakondlikus eelvoorus
I koht (võistkond Johannes Rebane, Katariina Visnap, Kaarel-Vahur Vingisaar, Hendrik Kala)
II koht (võistkond Hannes Arumäe, Kaarel Märt Pius, Johannes Metsmaa, Kerli Kajak)
Juhendaja Riina Kangro
 
29. nov. 2018 toimus Viljandi maakondlik saksa keele olümpiaad 8.-9.klassile
Võistkonnas oli 2 liiget.
Meie kooli esindasid järgmised õpilased:
Marie Kramer, Hendrik Kala 1.koht
Elsbet Helena Tiitus, Birgit Pilve 3.koht
Claudia Alksnis, Maarja Õmblus 5.-6.koht
Katariina Visnap, Johannes Metsmaa 8.koht
Stella Laureen Bergmann, Sonja Siimson 9.koht
Kokku võistles 14 meeskonda.
Juhendaja Helje Tiit

28. nov. 2018 toimus Viljandi Linnaraamatukogus etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor.
Meie kooli õpilased osalesid nooremas vanuseastmes.
I koht Katariina Leets, 9.a kl
II koht Emma Sepp, 7.b kl
III koht Karl-Vahur Vingisaar 7.c kl
Hästi esines ka Heidi Kalaver 9.b klassist.
Katariina Leets esindab Viljandi maakonda lõppvõistlusel Pärnus.
Juhendajad Külliki Asu ja Külliky Lohu.

21. nov. 2018 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 2. koha.
Võistkonda kuulusid:
Rosette Liis Uus - 6.a kl.
Keitti Anett Erilane - 7.a kl.
Anna Marii Lette - 8.c kl.
Johannes Metsmaa - 9.b kl.
Juhendaja: Eve Ivask

7. nov. 2018 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud infootsimängul "Raamatutes peitub tarkus" saavutasid III koha 5.c õpilased 
Lisett Türk, 
Lorette Siimer ja
Uku Kalle Reili.

17. nov. 2018 osalesid Põlvas vabariiklikul etluskonkursil "Tahan Sulle öelda..." 
5.c klassist Siim Luide ning 
9.a klassist Katariina Leets ja Kaarel-Vahur Vingisaar.
VII-IX klassi vanuseastmes pälvis Katariina Leets II koha ning
Kaarel-Vahur Vingisaar sai eripreemia.
Juhendaja Külliki Asu

5. nov. 2018 toimunud 9. klasside maakondlikul inglise keele võistlusel Escape Room osalesid meie koolist:
1. Heidi Kalaver
2. Katariina Visnap
3. Hannes Arumäe
4. Kristo Maisa
5. Gerda Jaksi
6. Kalev Mettus
7. Kaarel-Vahur Vingissaar
8. Anna-Triin Je˛ova
9. Hannah Kaarma
10. Katariina Leets
11. Kerli Kajak
Koha peal moodustati koolide segavõistkonnad. Esikolmikusse tulid nende võistkondade koosseisus: 
1. koht Kaarel-Vahur Vingissaar ja 2. koht Hannah Kaarma
Juhendajad Piret Sadam, Enid Härm, Anu Roht

27. okt. 2018 toimus Tallinna 21. Koolis XXIV õpioskuste riiklik võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha!
Võistkonda kuulusid 6.b õpilased Maarja Kährik, Johanna Madleen Lond ja 6.c õpilased
Ingel Madleen Tiitus, Rute Trochynskyi ja Jaan-Paul Varik.
Juhendas Liina Smolina

19.okt. 2018 Digioskaja 2018 võistluse  Viljandi maakonnavoor Jakobsoni koolis
Meie kooli robootikavõistkonnad Vilexodus-1 (3. kooliaste)
Joosep Animägi, 
Villem Haug, 
Kristjan Leinus
ja Vilexodus-2 (2. kooliaste)
Joonas Animägi, 
Kardo Ibrus, 
Sten-Markus Pulin
esinesid edukalt ja teenisid edasipääsu finaalvõistlusele.
Juhendaja Meelis Reinart

6. okt. 2018 Koerus Aruküla mõisas toimunud 16. Kalju Lepiku luulevõistlusel
osalesid Heidi Kalaver 9.b klassist ja Triinu Kree 7.d klassist.
Triinu sai Koeru apteegi eripreemia.
Juhendajad Külliki Asu ja Külliky Lohu

25. sept. 2018 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
1. koha saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Maarja Kährik
Johanna Madleen Lond
Ingel Madleen Tiitus
Rute Trochynskyi
Jaan-Paul Varik
Juhendaja Liina Smolina

 
Külastusi täna: 32474 Kokku: 1550370675 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet