| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

 Saladus seab sõprusele tõkkeid.Janno Lukas, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

fyysika_pilt_pisem.

2009/2010

 

Olümpiaadid 2009-2010

Hiie Tamman (12.kl) – 6.koht vabariigis soome keele olümpiaadil

Laura Kalam (10.kl) – 4.koht vabariigis soome keele olümpiaadil

Rauno Sams (10.kl) – 4.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Nele Sergejeva (11.kl) – 3.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Maria Priks (12.kl) – 1.koht maakondlikul gümnaasiumide õigekirjavõistlusel

Harri Oras (6.kl) – 1.koht matemaatikaolümpiaadil

Rihard Reimaa (6.kl) – 3.koht matemaatikaolümpiaadil

Peeter Leets (5.kl) – 4.koht maakondlikul ortograafiapäeval

Anna Liisa Saavaste (9.kl) - 1.koht maakondlikul ortograafiapäeval

Taavet Kutsar (8.kl) – 2.-3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Patrick Joan Thomson (8.kl) - 5.-7.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Els Heile (9.kl) - 3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Kaile Kasepuu (12.kl) – 3.koht A.Maramaa nimelise matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel

Nele Sergejeva (11.kl) – 1.koht County Olympiad in English

Laura Mets (12.kl) -3.koht County Olympiad in English

Karl Selge, Ilmar Riisalo, Teet Kivirand, Kaisa Kaup – 2.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Laura Mets, Katri Kukk, Enel Aardevälja, Rachel Juudas - 3.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Grete Raba, Madli Raudkivi, Mailiis Taal - 4.koht maakondlikul Kanada viktoriinil inglise keeles

Mari-Liis Suigusaar (11.kl) – 2.-3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Janeli Ilves (10.kl) - 2.-3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Margret Talimaa (10.kl) - 6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Eesti 18. sajandil“

Madli Raudkivi (11.kl) – 3.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Maadeavastused 15.-18.sajandil“

Jane Kruusmäe (12.kl) - 6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Maadeavastused 15.-18.sajandil“

Mikk Villem (12.kl) – 1.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Teine maailmasõda“

Anu-Liis Lauk (11.kl) – 4.-6.koht piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil „Teine maailmasõda“

Els Heile (9.kl) – 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) – 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Taivo Tobreluts (8.kl) - 2.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Erik Teder (7.kl) - 6.koht ajaloo-olümpiaadil

Jaana Sild (6.kl) - 1.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Georg Caius Kutsar (6.kl) -2.koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil

Aaro Abolkaln (6.kl) – 3.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Marje Sepp (8.kl) - 5.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Els Heile ((9.kl) - 1.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Alo Martin Toomiste (9.kl) - 3.koht piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil

Eva-Lotta Vunder (11.kl) – 1.-2.koht V üleriigilisel muusikaõpetuse piirkondlikul voorul

Laura Mets (12.kl) - 1.-2.koht V üleriigilisel muusikaõpetuse piirkondlikul voorul

Patrick Joan Thomson (8.kl) – 4.-5.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 6.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Kaile Kasepuu (12.kl) – 3.-4.koht maakondlikul matemaatikaolümpiaadil

Patrick Joan Thomson (8.kl) – 4.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Ann Marie Ansper (8.kl) - 6.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 1.koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Signe Kerge (10.kl) – 6.koht maakondlikul emakeele olümpiaadil

Laura Mets (12.kl) - 3.koht maakondlikul emakeele olümpiaadil

Els Heile (9.kl) – 2.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) - 5.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil põhikooli arvestuses

Taavet Kutsar (8.kl) - 1.koht maakondlikul füüsikaolümpiaadil

Katariina Talts (8.kl) – 2.koht maakondlikul saksa keele olümpiaadil

Taavet Kutsar (8.kl) - 4.koht maakondlikul saksa keele olümpiaadil

Marta Anderson (7.kl) – 2.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Sven Runing (8.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Els Heile (9.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Teet Kivirand (12.kl) - 4.koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil

Merili Peltser, Gätlin Nurk,Helle Kongo (7.kl) – 4.koht maakondlikul „Nuputa“ voorul








 

 
Külastusi täna: 4 Kokku: 1512713136 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet