| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Õnnelikuks saad sa ennast nimetada siis, kui sul läheb koolis hästi, esialgu pole õnneks rohkem vajagi.

Markus Paris, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

fyysika_pilt_pisem.

2010/1011

 

 Olümpiaadid ja teised ainealased võistlused 2010/2011 

15. apr. 2011 4.-6. kl. matemaatika olümpiaad (Vilj. maakond)
VMG õpilased  saavutasid järgmisi paremaid tulemusi:
6. kl, osalejaid 41, Luuri, Risto 6a 6.-7. koht,
      Tetsmann, Triin 6a 6.-7. koht,
      Lillemets, Kelina  6a 6.-7. koht, kõigi õpetaja on T. Luik
5. kl , osalejaid 59, Vanamets, Oliver 5a 5. koht õp. T. Luik
      Kase, Kristiina  5b kl  6.-9.koht  õp. Triin Mets
4.kl , osalejaid 56, Roosson, Sonja Maria 4b kl I koht õp. Katrin Männik
     Pevgonen, Andy  4c kl 7.-8. koht õp. Eve Rink
vt. 4.kl. olümp. tulemuste tabel  4.kl. Ül.+lah.  5.kl. Ül.+lah. 6.kl. Ül.+lah.

Võistlus "Keeleaeg", 14. aprill 2011
Kaspar Kivistik 7b
5.-6. koht vabariiklikus lõppvoorus.
Õp. Leida Sepp


TA vabariiklik finaal 9.aprillil 2011
toimus Kohtla-Järvel Järve Gümnaasiumis. Sellest võisid osa võtta iga maakonna parimad.
Seitsmendaid klasse esindasid VMG I ja VMG II võistkond, kes olid maakonnavõistluse
võitjad. Kohtla-Järvel tuli II võistkond koosseisus Joonas Ariva, Harri Oras ja Rihard
Reimaa 9.-10. kohale ja I võistkond koosseisus Aaro Abolkaln, Georg Caius Kutsar ning
Laura Rahnu 15.-16. kohale.
Võistkondi oli 32. VMG võistkondade õpetaja on Toivo Luik.
Ülesandeid ja tulemusi näeb aadressilt
http://www.ttkool.ut.ee/nuputa/

 Füüsikaolümpiaadi 3.(vabariiklik) voor 9. ja 10.04.2011 Tartus
9. kl arvestuses sai Taavet Kutsar 20. koha (õp.Toivo Luik). Tulemusi näeb
teaduskooli kodulehelt http://www.teaduskool.ut.ee/efo.

10.klasside MEEDIAMULLI võistkond  - maakonna võitja 16.märtsil 2011
koosseisus:
Kaisa Ekbaum
Mihkel Kalmet
Toomas Koitmäe
Mario Stepanov
Leiki Soolo
Koduülesanne: Karl Mitt
Hanna- Stiina Lippo
Juhendajad: Irene Artma ja Liina Smolina

C.R.Jakobsoni nim.füüsikavõistlus 9. märts 2011
9.-10. kl. ühisarvestuses
2. koht Karl Henry Thomson
4. koht Jaan Oras
6. koht Taavet Kutsar

Nuputa võistlus 2. märts 2011
5.-6. klass III koht VMG I võistkond koosseisus
Oliver Vanamets
Kristiina Kase
Kelina Lillemets
Risto Luuri

7. klass
I koht VMG II võistkond koosseisus
Aaro Abokaln
Georg Caius Kutsar
Laura Rahnu
II koht VMG I võistkond koosseisus
Joonas Ariva
Harri Oras
Rihard Reimaa

Essee-ja olemuslugudekonkursil "Eesti Vabariik 93"  14. märts 2011
II koht vabariigis Gert Sumeri- 10.R
ergutuspreemia Karl Mitt - 10.R , juhendaja Aili Kiin

 Kr. J. Petersoni õigekirjavõistlusel 14. märts 2011
10. klasside arvestuses
MERLI MÄNDUL - 10.R - maakonnas I koht, juh Aili Kiin

26. vabariiklik emakeeleolümpiaad 11. märts. 2011:
Merli Mändul -10.R - 6. koht lõppvoorus;
noorema astme uurimistööde vooru võitja - juh Aili Kiin

Vene keele festival 22.veebr. 2011
Saavutati II koht maakonnas.
Võistkonnas olid järgmised õpilased:
Kristina Mändul 12.H
Triin Palmiste 12.H
Keio Kerme 11.R
Signe Kerge 11.R
Mihkel Karuse 11.R
Juhendajad õpetajad: Marika Malmsten, Tiina Sombri

Bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor 2. veebr. 2011
4.koht Taavet Kutsar
6.koht Triin Undla ja Kelina Lillemets 6B
6.-7. koht Aaro Abolkaln 7B

5.koht Jüri Platonov 10.kl.
2.koht Siim Pille 11.kl.
5.koht Janeli Ilves 11.kl.
2.koht Karel Talvistu 12.kl.
3.koht Nele Sergejeva 12.kl.


Emakeeleolümpiaadi lõppvooru kutsutud õpilased väga hea uurimistöö põhjal:
Merli Mändul - 10.R kl, juh. Aili Kiin
Dagmar Kansi - 11.R kl, juh. Irene Artma

Rahvaluuleolümpiaadi lõppvooru kutsutud õpilane väga hea uurimistöö põhjal:
Signe Kerge - 11.R kl, juh. Irene Artma

29. jaan. 2011
 Füüsikaolümpiaadi  Viljandi maakonnavoor

VMG parimad:
8. klassid:
3. koht Joonas Alliksaar
4. koht Erik Teder
õp. Meelis Reinart

9. klassid
1.-2.koht Sven Runing ja
Taavet Kutsar
3. koht Johanna Ronk
õp. Toivo Luik

10. klassid
4. koht Jaan Oras
5. koht Karl Henry Thomson
õp. Meelis Reinart

11. klassid
5. koht Siim Pille
6. koht Ragnar Jaanov
õp. Meelis Reinart

29. jaan. 2011
Viljandi lumelinna ehitajad -

õpilasete ja õpetajate ühisvõistkond -I koht maakonnas. (ÕE juht T.
Koitmäe).

28. jaanuar 2011
Inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor
Grete Raba 12H, 6. koht
õp. Leida Sepp

28. jaanuar 2011
Saksa keele olümpiaadi piirkondlik voor
B-keel
4. koht - Anna Rosalie Uudre, juhendaja Helje Tiit
5.-7. koht - Lenel Kasepuu, juhendaja Helje Tiit
5.-7. koht - Reinhold Uudris, juhendaja Helje Tiit

28. jaan. 2011
üleriigilisel Tammsaare võistulugemisel
Kristiina Kalliver - 12.H- juh I. Artma - vabariigis III koht.

26. jaan 2011
Maakondlik meediavõistlus "Meediamull"

12.klasside võistkond maakonna võitja:
Madli Raudkivi
Kristina Mändul
Agnes Alas
Remy Mändmets
Rait Oja
Parima videofilmi re˛issöör ja operaator
Piret Parrest
Ants- Martti Helinurm
Juhendajad:
Irene Artma ja Liina Smolina

11.klasside võistkond võitis koosseisus: Sirkka Johanna Siimso
Ants - Martti Helinurm
Anett Seer
Mihkel Karuse
Patrik Hytönen

Kodutöö eest pälviti samuti maksimumpunktid: teostajad: Ants - Martti Helinurm, Piret
Parrest, Keio Kerme, Kristiina Selter
Juhendajad:  Irene Artma, Liina Smolina

22. jaan. 2011
Eesti keele olümpiaadi Viljandi maakonnavoor

Merli Mändul - 4.-6.koht - 10.R, juh Aili Kiin - vanuseaste 9.-10.kl
Nele Sergejeva - 3.-4.koht - 12.R, juh Alli Lunter- vanuseaste 11.-12.kl



22. jaan. 2011
Keemiaolümpiaadi Viljandi maakonnavoor
Toomas Koitmäe (10 kl.) 3.koht
Patrick- Joan Thomson (9.kl)  6. koht.
õp. Evelin Maalmeister

15. jaan. 2011
Matemaatikaolümpiaadi Viljandi maakonnavoor
7. klass
2.-4. koht Joonas Ariva


8. klass
3.-4. koht Krete Koovit

9. klass
1. koht Taavet Kutsar
3. koht Johanna Ronk
4.-5. koht Patrick Joan Thomson

10. klass
5. koht Priidik Vilumaa

Geograafiaolümpiaadi  Viljandi maakonnavoor

7. klass
3. koht - Rihard Reimaa, juhendaja Eve Ivask
 
9. klass
5. koht - Sven Runing, juhendaja Eve Ivask
 
Gümnaasium
4. koht Karel Talvistu, juhendaja Eve Ivask

 

15. dets. 2010
VMG kõnevõistlus käitumiskultuurist ja väärikusest

1. koht Mall Kalmann 10.H - juhendaja Irene Artma
2. koht Remy Mändmets 12.H - juhendaja Irene Artma
3.-4. koht Toomas Koitmäe 10.R - juhendaja Aili Kiin
3.-4. koht Kadri-Ann Salumäe 10.H - juhendaja Irene Artma
Eripreemiad: Karl Mitt 10.R - juhendaja Aili Kiin
                  Grete Raba 12.H - juhendaja Irene Artma
                  Patrik Hytönen 11.H - juhendaja Alli Lunter
                  Ragnar Roostalu 12.H - juhendaja Irene Artma
 

10. dets. 2010 Pärnus vabariiklikul etlemisvõistlusel "Koidulauliku valgel" saavutas
Kristiina Kalliver (12.kl.) 1. koha gümnaasiumi vanuserühmas. Juhendaja Irene Artma.

2. dets. 2010
Koidulauliku - võistluse tulemused:
Maakondliku Koidulauliku - võistluse võitja Kristiina Kalliver, juhendaja Irene Artma,
II koht Anu- Liis Lauk - mõlemad 12.H, juhendaja Irene Artma.
III koht Karl Mitt 10.R - juh. Aili Kiin.

 2. detsembril 2010
Theodor Koigi nim. konkurss matemaatikas
1.        Helina Räbus      11R
2.        Merli Mändul       10R
3.        Taavi Toomsalu   12R
4.        Tanel Rebane      11R
5.        Gerda Tomson     11R
6.        Grete Evert        11R

26. novembril 2010 
J. Depmani nimeline matemaatikavõistlus

I koht VMG I võistkond koosseisus Krete Koovit, Erik Teder, Taavet Kutsar, Patrik Joan Thomson
6 koht VMG II võistkond koosseisus Merili Peltser, Ott-Jaanus Heile, Johanna Ronk, Anni Rada



 

16. novembril 2010 toimus Tartu Descartes'i Lütseumis Lõuna-Eesti koolide prantsuse keele  konkurss.
Teemaks oli "S'il vous plaīt, ēa me plaīt".
Võistlejaid hindas ˛ürii, kuhu kuulusid TDL-i prantsuse keele õpetaja ja
õpilasomavalitsuse liige ning külalised Prantsusmaa Suursaatkonnast, Prantsuse
Kultuurikeskusest ja Tartu Ülikoolist.
Viljandi Maagümnaasiumi 10.h õpilased Kadri-Ann Salumäe, Kirsi Svarts, Kerli Suurkask
ja Kermo Maiste esinesid lauluga  ning said 1. koha
(kategoorias 10. - 12. klass, algajad, 2-4 esinejat).

 

19.-20. nov, 2010.
 
 B.Alveri luulekonkursil "Tähetund"
pälvis meie kooliteater "Rudiment"(juhendaja
Andres Linnupuu) ohutunde teadvustamise eripreemia. Luulekava esitasid Nele Sergejeva, 
Johanna Alliksaar, Maia- Liisa Suigusaar, Kristina Mändul, Kristiina Kalliver.

Okt. 2010
MÄLUMÄNGU maakonnavooru võitjad
:
Gert- Juhan Sumeri
Jaan Oras
Sten Mark Sillamägi
Ristjan Johanson
                Kõik 10.R
Põhikool:
Pille-Riin Hunt 9.b
Johanna Ronk  9.b
Taaniel Tambet 9.c
Patrick Joan Thomson 9.c
Juhendaja: õp. Riina Kangro

 

5.okt 2010 toimunud Viljandi maakonna VI klasside õpioskuste olümpiaadil saavutas meie kooli võistkond 4.koha.
Võistkonda kuulusid Kelina Lillemets 6A, Triin Tetsmann 6A, Risto Luuri 6A, Sten Tuvi 6A, Peeter Leets 6B.
Juhendaja-õpetaja Ingrid Kustavus

 sept 2010
Maakonna kodu-uurimiskonverentsil auhinnatud uurmistöö
Liina Reinart -12.H, juhendaja Riina Kangro
Liisi Päeva - vilistlane, juhendaja Ene Runing

 

 

 

 
Külastusi täna: 89 Kokku: 1512710750 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet