| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Ideede nüristumine on mõttemaailma ahenemine.

  Marie Ruut, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

5.- 9. klassid (suurte maja)

 

Õpetaja Konsultatsioooniaeg Ruum
Aas, Erika T. 14.55 - 15.40 + kokkuleppel 227
Alliksaar, Helgi N. 13.10 - 14.50 + kokkuleppel 218
Anniko, Tatjana R. 14.00. -  16.00 + kokkuleppel käsitööklass
Asu, Külliki N. 14.50 - 15.35 + kokkuleppel R. 14.00 211
Eller, Tea N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 224
Härm, Enid K. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 216
Ivask, Eve T. 14.05 - 14.50  226
Kangro, Riina N. 15.00 - 17.00 141
Kivisild, Esta N. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 205
Käivaräinen, Kirsti K. 14.00 - 15.30 + kokkuleppel 109
Laprik, Kalli N. 14.05 - 14.50  võimla
Leinus, Kristy N. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 138
Liiva, Sirje T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 218
Lohu, Külliky T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 137
Luhakooder, Jaak N. 15.30 - 16.15  võimla
Luht, Mare E. 10.50 - 11.10 + kokkuleppel 229
Luik, Anneli T. 15.00 - 15.45  143
Lõhmus, Merle K. 14.05 - 14.50 111
Neerot, Virve T. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 140
Niit, Eha T.  14.05 - 14.50 + kokkuleppel 305
Oja, Rita T. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 125
Ojamaa, Jüri T. K. 15.00 - 17.00 + kokkuleppel 206
Orobko, Kaja R. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel võimla
Ool, Eva T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 140
Reinart,Meelis K. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 305
Roht, Anu K. 15.00 - 16.00 + kokkuleppel 223
Roosimägi, Maarika E. T. suurte majas + kokkuleppel 209D
Saar, Pille N. 14.05 - 15.45  207
Sadam, Piret T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 218
Sadam, Rene T. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 304
Siil, Riho K. 14.00- 15.00 + kokkuleppel võimla/staadion
Sims, Ester N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 104
Sinimaa, Mait N. 15.00 - 15.45  tehnol. klass
Stein, Markus T. 14.15 - 15.00 + kokkuleppel 224
Tiit, Helje K. 14.00 - 14.45 + kokkuleppel 217
Tikkerbär, Kristi E. - R. suurte majas 225
Tirgo, Elina R. 14.00 - 15.00 + kokkuleppel 128
Tuul, Meeri N. 14.05 - 14.50 + kokkuleppel 212
Varblane, Kersti K. 15.00 - 15.45 + kokkuleppel 107
ÕPITUNNID

Ille Urva E. 13.00 - 15.30  125
Katrin Mändmaa T. 14.00 - 15.30 ruum 138, N. 13.00-15.30 ruum 143 138,143
Maret Aava K. 13.00 - 15.30 138
Katrin Mändmaa N. 13.00 - 15.30 137

 
Külastusi täna: 895 Kokku: 1571184895 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet