| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõna võib purustada silla kahe headuse vahel.

Grete Kangur, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

6.-9. kl. korvpall 21. veebr. 2011

 

 

VILJANDIMAA KOOLIDE 6.-9.klasside
KORVPALLI EV
 
 
A-alagrupp                                                      21.VEEBRUAR 2011 VILJANDI SPORDIHOONE

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
P
K
1
C.R.JAKOBSONI GÜMN.
//////
//////
2
31:25
2
25:17
4
I
2
SUURE-JAANI GÜMN.
1
25:31
//////
//////
2
34:21
3
II
3
VILJ.
MAAGÜMN.
1
17:25
1
21:34
//////
//////
2
III

 
B-alagrupp

JKN
VÕISTKOND
1
2
3
P
K
1
VÕHMA GÜMN.
//////
//////
2
13:10
1
18:27
3
II
2
A.KITZBERGI GÜMN.
1
10:13
//////
//////
1
22:29
2
III
3
VILJ. PAALAL.G.
2
27:18
2
29:22
//////
//////
4
I

 
A III-B III    VILJ.MAAG.-A.KITZBERGI G.               41:16
A I – B II     C.R.JAKOBSONI G – VÕHMA G                   31:16
A II- B I             S-JAANI G –VILJ.PAALAL.G                  25:18
III-IV koht   VÕHMA G –VILJ.PAALAL.G                 13:36
FINAAL      C.R.JAKOBSONI G.- SUURE-JAANI G 36:16
 
 
PAREMUSJÄRJESTUS:
 
I C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Rivo Saaremäe-võistkonna parim,Henri Roht,Tanel Lang,Keith Allik,Ken Kuusik,Aron Kristjan Kovru, Kaupo Tammemäe,Jaan Viljas,Bruno jakobson,Henri Airich.
Õp. Ants Kuusik
 
II SUUREJAANI GÜMNAASIUM
Marti Mägi-võistkonna parim,Johan Urbel,Nils Holger Sova,Karl Kangur;Hendrik Ebber, Kristjan Fuchs,Marti Mägi,Jan-Erik Jegorov.
Õp. Erla Soots
 
III VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Karl Peips-võistkonna parim,Tambet Olev,Ants Ojasoo,Rodi Aasmaa,Martin Kalvik, Timo Türk, Rauno Raal.
Õp. Ain Jürisson
 
4. VÕHMA GÜMNAASIUM
Markkus Janek Mitri, Ralf Raaga,Rasmus Siinmaa,Siim Vingissar,Kevin Tiitus,Erlend Ohno,Janek Võrk.
Õp. Alar Assor
 
5. VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Kevin Tsopp,Margus Teder,Roland Treial,Jan Martinson,Johan Erik Reiman,Crihs Lepp,Asso Kivilaan,Kristo Mikkor,Risto Tölp.
Õp. Jaak Luhakooder
 
6. A.KITZBERGI GÜMNAASIUM
Tauri Hussar,Janno Ligur,Kert Siirus,Meinhard Kangur,Innar Vilumets,Erko Küper
Õp. Jaak Israel
 
Viljandimaa Spordiliit, Margit Kurvits

 
Külastusi täna: 851 Kokku: 1512711512 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet