2017/2018

10. veebr. 2018 toimus maakondlik ajaloo-olümpiaad.
Tulemused:
6. klass - Triinu Kree 2. koht
7. klass - Elsbeth Helena Tiitus 5.-6. koht
8. klass - Katariina Visnap 1.-2. koht
Kaarel-Vahur Vingisaar 1.-2. koht
Angelika Villand 5. koht
Janel Simso 6. koht
Eleonoora Kõrge 7. koht
Hannes Arumäe 8. koht
9. klass - Kristjan Uus 1. koht
Simon Susi 6. koht
Ege Virro 7. koht
Juhendaja Riina Kangro

7.veebr. 2018 toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7.klass
Osalesid - Kelly Hiielaid, Elsbet Helena Tiitus, Anna Marii Lette, Mattias Rahnu, Rasmus Reili, Birgit Alvre, Martin Oks, Ade Sild, Anabel Sarapuu, Heleri Hansen, Kelli Kree.
Juhendaja Ülle Lükk
8.klass
I koht- Johannes Rebane
Osalesid- Anna-Triin Je˛ova, Johannes Metsmaa, Mikk Karus, Carl-Alex Kukk, Eleonoora Kõrge, Carmen Victoria Vender, Grete-Lota Alas, Britt Marii Venderström, Hannah Kaarma, Kerli Kajak.
Juhendaja Rene Sadam
9.klass
I koht - Kristjan Uus
Osalesid - Keliis Lillemets, Lisa Marie Printsmann, Helene Dimitrijev, Johanna Ruljand, Jack James Brereton, Anette Hantson
Juhendaja Anneli Luik

3. veeb. 2018 toimus bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor
6. klass
Hanna Alice Haavapuu 5. koht
Osalesid veel: Mona Mia Toomla(8. koht), Jürgen Aas, Joosep Animägi ja Helen Emilia Mätlik.
Juhendaja Eve Ivask
7. klass
Elsbeth Helena Tiitus 5. koht
8. klass
Katariina Visnap 2. koht
9. klass
Kristjan Uus 1. koht
Kerttu Kaljurand 2. koht
Olümpiaadil osalesid veel: Rasmus Reili (7.koht), Ade Sild, Madara Kuld Matsin, Hannah Kaarma, Johannes Metsmaa ja Ege Virro
Juhendaja Ester Sims

2. veebr. 2018  tpimus 7.klasside inglise keele maakondlik viktoriin ''Eesti Vabariik 100''
2.koht, võistkond koosseisus:
Sonja Siimson 7b
Heleri Hanson 7b
Birgit Alvre 7a
Elsbet Helena Tiitus 7a
(õp.Kristy Leinus)
5.-6.koht, võistkond koosseisus:
Kelli Kree 7c
Anita Laanet 7c
Berita Luus 7c
Nele Heina 7a
(õp. Anu Roht, Enid Härm)
Kokku osales 10 võistkonda.

1. veeb. 2018 toimus Nuputa võistluse maakonnavoor
5.-6. klasside arvestuses
I koht - Miina Ronk, Helene Metsmaa, Gita Roosileht, Ingel Madleen Tiitus
II koht - Lennart Martin Hannus, Kätlin Vagel, Rosette Liis Uus, Stiina Kiisler
Osalesid: Tõnn Martin Tirgo, Joosep Animägi, Oliver Mäemees, Helena Marie Hannus
Juhendajad Kätlin Ingi, Anneli Luik, Ülle Lükk
7. klasside arvestuses
II koht - Elsbet Helena Tiitus, Rasmus Reili, Anna Marii Lette
III koht - Martin Oks, Jan Erik Jakstein, Kelly Hiielaid
Juhendaja Ülle Lükk

27. jaan. 2018 toimus kunstiõpetuse olümpiaadi maakonnavoor
7.- 9. klass
I koht Katariina Visnap 8B
Osales veel Katariina Leets 8A
Juhendaja Virve Neerot

27. jaan. 1018 toimus keemiaolümpiaadi maakonnavoor
8. kl
4. koht Johannes Rebane
7. koht Eleonora Kõrge
osalesid veel Johannes Metsmaa (12.) ja Kerli Kajak (13.)
9. kl
1. - 2. koht Kerttu Kaljurand
Juhendaja Kersti Varblane

26. jaan. 2018 toimus maakonna 33. emakeeleolümpiaad
7.-8. kl
Elsbet Helena Tiitus 2. koht (Meeri Tuul)
Katariina Visnap 4. koht (Külliki Asu)
Angelika Villand 10. koht (Külliki Asu)
Kelly Hiielaid 14. koht (Meeri Tuul)
Johannes Metsmaa 17. koht (Külliki Asu)
9.-10. kl
Reena Anette Maidla 7.-9. koht (Erika Aas)
Madli Klettenberg 10. koht (Erika Aas)
Ursula Ilves 11. koht (Erika Aas)

20. jaan. 2018 toimus füüsikaolümpiaadi maakonnavoor
Põhikooli arvestuses saavutas
Kristjan Uus 1. koha.
Kaheksanda klassi arvestuses osalesid tublilt
Johannes Rebane (4. koht),
Anna-Triin Je˛ova (6. koht),
Johannes Metsmaa (7. koht),
Hannah Kaarma ja Eleonoora Kõrge.
Juhendaja Jüri Ojamaa

20. jaan. 2018 robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti 1. poolfinaalis
saavutas meie kooli võistkond 34 meeskonna võistluses
1. koha hüdrodünaamika projektis ja
3. koha robotimängus
ja sai õiguse osaleda vabariiklikus finaalis märtsis 2018.
Võistkonda kuulusid:
Joosep Animägi
Joonas Animägi
Lennart Martin Hannus
Villem Haug
Kris Puusepp
Hanna-Liisa Peerna
Britta Smolin
Kristjan Leinus
Slevin Karuse
Fännid:
Mihkel Brinzei
Kardo Ibrus
Juhendaja Meelis Reinart

9. dets. 2017 toimus geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7. klass
Anna Marii Lette 1. koht
8. klass
Hannes Arumäe 1. koht
Johannes Metsmaa 3. koht
Hannah Kaarma 5. koht
9. klass
Kristjan Uus 1. koht
Helene Dimitrijev 2. koht
Johanna Ruljand 6. koht
Olümpiaadil osalesid veel: Claudia Alksnis(7. koht), Kaarel- Vahur Vingisaar(7. koht), Simon Susi(7. koht), Anette Hantson, Robin Kristofer Pärnsalu ja Liisa Marie Printsmann.
Juhendaja Eve Ivask

30. nov. 2017 toimunud XV koolinoorte mälumängumeistrivõistluste maakonnavooru 2. koht
Võistkond:
1. Reena Anette Maidla 9c
2. Johanna Ruljand 9c
3. Simon Susi 9c
4. Kristjan Uus 9c
Juhendaja Riina Kangro

29. nov. 2017 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 5. koha.
Võistkonda kuulusid:
Keitti Anett Erilane- 6a kl.
Anna Marii Lette- 7c kl.
Johannes Metsmaa- 8b kl.
Keliis Lillemets- 9a kl.
Juhendaja Eve Ivask

28. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus XXI etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor.
Nooremas astmes sai
I koha Katariina Leets 8.a klassist (õp Külliki Asu),
II koha Kaarel-Vahur Vingissaar 8.a klassist (õpetajad Külliki Asu ja Erika Aas)
ning eripreemia Elinor Luik 6.b klassist (õp Külliki Asu).
12. detsembril Pärnus toimunud vabariiklikul võistlusel sai Katariina Leets Koidula Gümnaasiumi eripreemia.

24. nov. 2017 J. Depmanile pühendatud nuputamisvõistluse tulemused
1. koht
Kristjan Uus, Britta Smolin, Johannes Rebane, Johannes Metsmaa
3. koht
Keliis Lillemets, Liisa Marie Pintsmann, Kerli Kajak, Hannah Kaarma
6-7. koht
Helene Dimitrijev, Johanna Ruljand, Britt Marii Venderström, Sandra Kosemaa
Juhedajad Anneli Luik ja Rene Sadam

20. nov. 2017 toimus maakondlik põhikoolide saksa keele olümpiaad "SmartOlympiade"
Meie kooli õpilaste tulemused:
6.klassid:
I.koht - Keitti Anett Erilane, Lisandra Sepp, Mark Jaak Andre (õp. Helje Tiit)
II.koht - Sten Kuld, Mihkel Rannala, Markkus Vilu (õp. Sirje Liiva)
III.koht - Gregor Jaskar Linnupuu, Mathias Mänd, Markkus Orav (HT)
7.klassid:
I koht - Madara Kuld Matsin, Elsbet Helena Tiitus, Birgit Pilve (HT)
III-IV koht - Claudia Alksnis, Anna Marii Lette, Jete Liisa Kiik (HT)
9.klassid
I koht + üldvõitja - Britta Smolin, Liisa Marie Printsmann, Rasmus Ruubel (HT)
II koht – Ursula Ilves, Mihkel Lõpp, Reena Anette Maidla (SL)

8. nov. 2017 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud infootsimängul „Raamatutes peitub tarkus“
saavutas I koha 5.c võistkond koosseisus
Ingel Madleen Tiitus, Rute Trochynskyi ja Jaan-Paul Varik
Juhendaja Liina Smolina

2. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus maakonna 8. klasside ettelugemisvõistlus inglise keeles,
mille võitis
Eleonoora Kõrge 8.c klassist( õp. Enid Härm).
Kokku oli osalejaid 24.
Meie koolist osalesid veel:
Carmen-Victoria Vender 8.c, Sandra Kosemaa 8.c (õp.Enid Härm)
Katariina Visnap 8b, Heidi Kalaver 8b, Kalev Mettus 8a (õp. Piret Sadam)
Hannes Arumäe 8b (õp.Anu Roht)

28. okt. 2017 toimus Tallinna Reaalkoolis vabariiklik 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 4. koha!
Võistkonda kuulusid
Tuule Truu,
Lennart Martin Hannus,
Hanna Alice Haavapuu,
Helen Emilia Mätlik ja
Mona Mia Toomla.
Juhendaja Liina Smolina

28. sept. 2017 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.

1. koha saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Helene Metsmaa
Lennart Martin Hannus
Hanna Alice Haavapuu
Helen Emilia Mätlik
Mona Mia Toomla
Juhendaja Liina Smolina