| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Ma jälgin kaarti, aga olen ikka kadunud.Sonja Maria Roosson, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

Koolisisesed võistlused

 

10. okt. 2017 Viljandi Kesklinna Kooli orienteerumisvõistlused.
6. - 7. kl. poisid                                                         
Koht Ees- ja perekonnanimi Klass Ees- ja perekonnanimi Klass Aeg
1 Rasmus Reili 7a Tauri Parik 7a 18:39.12
2 Jan Erik Jakstein 7b Marten Roasto 7b 20:24.86
3 Tenar Tepper 7a Sander Kalamees 7a 20:58.16
4 Elari Mänd 7b René Puusild 7b 21:03.03
5 Janar Lips 6a Jürgen Aas 6a 21:44.58
6 Robin September 6c Siim Puu 6c 22:19.15
7 Mattias Rahnu 7b Karl Kask 7b 22:41.95
8 Lennart Martin Hannus 6b Kristjan Leinus 6b 23:40.96
9 Gregor Jaskar Linnupuu 6a Gregor Kull   23:53.80
10 Sander Umal 7c Tauri Toom 7c 25:14.04
11 Kaarel Rätsep 6b Tõnn Martin Tirgo 6b 26:08.79
12 Kert Mäesaar 7c Jan Endrik Kostin 7c 27:19.81
13 Martin Oks 7b Krister Kass 7b 27:48.49
14 Karl-Erik Viidas 7b     28:16.05
15 Mairo Mets 6b Jürgen Kärmas 6b 28:36.07
16 Kari Risto Luukka 7a Frank Mutli 7a 29:10.18
17 Henry Lillepuu 6a Ken Marti Haava 6a 31:42.51
18 Reigo Pihlak 7c Pärtel Tammearu 7c 32:50.45
19 Joonas Parre 6d Daniel Visnap 6d 34:11.47
20 Sten Kuld 6d Joosep Lillmaa 6d 34:31.17
21 Romet Röömel 7c Oliver Soopa 7c 38:53.27
22 Villem Haug 6b Henri Lillmaa 6d 39:28.77
23 Joosep Animägi 6b Mihkel Leetmaa 6b 40:04.67
24 Eldar Toimetaja 6d Oliver Plümberg 6d 42:31.06
25 Mark Jaak Andre 6a Madis Andreas Raba 6a 43:28.39
26 Henri Valmsen 6a Markkus Oras 6a 45:19.84
27 Mihkel Rannala 6d Märtin Mändmaa 6d 46:10.50
28 Karl Kallissaar 6c Kennet Pajuväli 6c 46:45.63
29 Kevin Grigorjev 6c Sander Raudsepp 6c 50:20.85
30 Markus Tank 6c Revo Ool 6c 52:25.08
31 Priit Hein 6c Alan Kravtšuk 6c 52:39.21
32 Kristjan Niitav 7c Mattias Lill 6b 56:00.64
33 Mathias Mänd 6a Andreas Varblane 6a 56:11.62
  Hendrik Uustalu 6a      
34 Egert Lill 6d Markkus Vilu 6d 56:37.70
35 Eerik Valdre 7c Kristjan Martin Loit 7a 58:05.46
36 Kert Virro 6c Maiker Mardo Jakobi 6c 01:06:59.68
37 Kaspar Remmelg 7a Tauri Sild 7a 01:15:21.70

8.-9. kl. poisid                                                              
Koht Ees- ja perekonnanimi Klass Ees- ja perekonnanimi Klass Aeg
1 Johannes Rebane 8a Robin Marandi 8a 18:13.89
2 Jarmo Randmäe 9a Martin Braun 9a 19:13.54
3 Margus Soosaar 9b Mark Kulp 9a 19:36.81
4 Eerik Arusoo 9a Leo Muiste 9a 20:00.31
5 Oliver Kuiv 9c Kristjan Uus 9c 20:28.58
6 Tanel Lellep 9b Jack James Brereton 9b 20:46.24
7 Johannes Metsmaa 8b Kristo Maisa 8b 21:03.25
8 Markus Michelis 9c Robin Kristofer Pärnsalu 9c 22:02.73
9 Aksel Mänd 9c Markus Aidla 9b 22:32.44
10 Arved Rauba 8c Rainer-Kevin Suuder 8c 22:46.07
11 Oliver Ruut 8b Karla-Gerdo Änilane 8b 23:36.47
12 Mikk Karus 8b Carl-Alex Kukk 8b 23:58.69
13 Kalev Mettus 8a Hannes Arumäe 8b 24:20.27
14 Franko Mesi 8c Rando Tiri 8c 24:32.42
15 Karl Eduard Juhkamsoo 9a Rasmus Ruubel 9a 24:41.97
16 Kaarel-Vahur Vingisaar 8a Hendrik Kala 8a 25:40.52
17 Sverre Rosma 9c Oliver Kass 9b 27:10.64
18 Silver Metusala 8b Jakob Tamberg 8b 27:28.38
19 Dominik Sadam 9b Jaak-Erik Pihlak 9c 31:15.85
20 Robert Espenberg 9b Romet Kiuru 9b 34:06.86
21 Voldemar Umsar 8b Arvo Ploomipuu 8b 34:19.26
22 Marten Mägi 8a     34:56.18
23 Kristjan Koskor 8a Rainold Soesoo 8a 35:14.10
24 Roomet Kuhi 9b Carl Joseph Kaarmäe 9a 35:48.34
25 Tanel Räästas 9c Richard Rösler 9c 36:00.62
26 Ross Rooson 9b Joel-Martin Riive 9b 36:15.18
27 Rando Kuldkepp 8a Karl-Hendrik Nool 8a 36:50.46
28 Martin Tamm 9c     37:21.89
29 Artur Arak 8c Renee Toss 8c 50:32.83



Okt. 2017 2. -5. klasside  krossijooks
Tulemuste fail on SIIN!

Sept. 2017 Orienteerumisvõistluse tulemused
6.-7.klass tüdrukud.
Anabel Sarapuu 7A 22.16,1
Anna Marii Lette 7C
Mariliis Paris 7A 23.10,2
Hanneloore Sarapuu
Kaisa-Liisa Väli 7B 23.19,4
Pirgit Pulst
Helene Metsmaa 6B 23.34,0
Kiara Oja
Jete Liisa Kiik 7C 24.46,2
Claudia Alksnis
Rachel Sarv 6B 24.52,0
Corin Brereton
Iris Rämmeld 7B 25.00,1
Kertu Soomets
Birgit Alvre 7A 26.25,0
Elsbet Helena Tiitus
Hanna Nõmmik 7B 27.08,5
Hanna Maria Fatkin
Helis Konsa 6C 28.35,2
Helena Mardim
Mariete Varis 7B 28.40,7
Mariete Tamm
Ade Sild 7B 28.50,1
Lisete Adul
Sonja Siimson 7B 29.01,0
Annabel Raudsepp
Adele Tamberg 6B 29.20,5
Grete Hanschmidt
Stella Laureen Bergmann 7B 29.50,4
Terle Tomson
Kelly Hiielaid
Eleriin Reiss 7C 30.50,9
Berit Paul 7A
Reelika Vološtšuk 6C 30.54,3
Vanessa Toom
HannabellOol 7C 31.30,6
Elisabet Kibe
Elis Rohtla 7A 31.56,7
Liisel Põder 7C
Anete Ots 7A 32.04,0
Sandra Karma
Jennifer Luik

8.-9.klass tüdrukud
1. Liisa Marie Printsmann 9A 16.21,2
Keliis Lillemets
2. Janeli Alliksaar 8B 16.54,0
3. Johanna Ruljand 9C
Anette Hantson 9A 17.00,1
4. Helene Dimitrijev 9A 21.19,8
Saara Orav
5. Kertu Tilk 8B 21.52,7
Liis Tilk
6. Keitlyn Moppel 8C 21.59,2
Angelika Villand
7. Hannah Kaarma 8C 22.30,1
Katariina Leets 8A
8. Carmen Victoria Vender 8C 24.00,7
Sandra Kosemaa
9. Anora Egel 8C 24.33,2
Sirli Põder
10. Anna-Triin Ježova 8C 24.38,5
Janel Simso
11. Triinu-Mai Miller 8B 25.59,5
Kaisa-Liis Miller
12. Keily Pürg 8A 26.08,0
Taaja Korts
13. Marie Kramer 8A 26.12,0
Hannele Mägi
14. Heidi Kalaver 8B 26.16,0
Katariina Visnap
15. Kariliis Kasela 9A 27.00,4
Sigrid Kapanen
16. Kärt Hüva 8B 27.00,2
Marite Vasar
17. Liis Kabral 9B 28.42,4
Anete Tomson
18. Kaisa Kaasik 9B 30.44,5
Madli Klettenberg
19. Laura Kaasik 9B 30.49,0
Janeli Puu
20. Gerda Bergmann 8A 32.15,8
Mariliis Vinnal



Sept. 2017 Viljandi Kesklinna Kooli Paala järve jooksu võistlused


6.-7.kl. poisid
1. Tauri Parik 7A 5.04,87
2. Tauru Toom 7C 5.05,10
3. Marten Roasto 7B 5.06,30
4. Tenar Tepper 7A 5.09,90
5. Elari Mänd 7B 5.11,29
6. Sander Kalamees 7A 5.16,75
7. Karl Kask 7B 5.17,32
8. Mattias Rahnu 7B 5.19,72
9. Hendrik Uustalu 6A 5.26,81
10. Rasmus Reili 7A 5.28,03
11. Jan Erik Jakstein 7B 5.32,90
12. Siim Puu 6C 5.33,98
13. Henri Valmsen 6A 5.34,63
14. Gregor Jaskar Linnupuu 6A 5.35,21
15. Sander Umala 7C 5.42,88
16. Kristjan Leinus 6B 5.44,27
17. Robin September 6C 5.44,46
18. Gregor Kull 6A 5.55,38
19. Tõnn Martin Tirgo 6B 5.59,01
20. Rene Puusild 7B 6.05,08

8.-9.kl. poisid:
1. Mihkel Lõpp 9C 4.38,11
2. Johannes Metsmaa 8B 4.52,03
3. Martin Braun 9A 4.58,07
4. Markus Michelis 9C 4.59,68
5. Tanel Rästas 9C 5.04,15
6. Jarmo Randmäe 9A 5.06,45
7. Leo Muiste 9A 5.06,84
8. Oliver Ruut 8B 5.08,76
9. Mikk Karus 8B 5.10,87
10. Rando Tiri 8C 5.18,27
11. Johannes Rebane 8A 5.24,21
12. Tanel Lellep 9B 5.30,40
13. Jack James Brereton 9B 5.30,50
14. Arvo Ploomipuu 8B 5.30,70
15. Margus Soosaar 9B 5.31,20
16. Kevin Pihlak 9B 5.31,70
17. Kristo Maisa 8B 5.31,97
18. Kris Pihlak 9B 5.33,50
19. Henrik Kala 8A 5.38,22
20. Hannes Arumäe 8B 5.45,30

6.-7. klass tüdrukud.

1. Adele Tamberg 6B 4.49,0
2. Tuule Truu 6A 4.51,3
3. Sonja Siimson 7B 4.59,2
4. Hanna Maria Fatkin 7B 5.00,4
5. Kaisa-Liisa Väli 7B 5.06,0
6. Mariete Tamm 7B 5.09,0
7. Helen Emilia Mätlik 6D 5.11.1
8. Meriliis Kiis 6A 5.18,0
9. Helene Mestmaa 6B 5.17.3
10. Mariliis Paris 7A 5.20,4
11. Kiara Oja 6B 5.35,1
12. Vanessa Toom 6C 5.40,0
13. Anna-Marii Lette 7C 5.45,2
14. Reelika Vološtšuk 6C 5.51,8
15. Anabel Sarapuu 7A 5.58,7
16. Helis Konsa 6C 5.58,9
17. Mariete Tamm 7B 6.02,7
18. Marie Arak 6B 6.03,2
19. Rachel Lisette Sarv 6B 6.07,3
20. Helena Mardim 6C 6.09,22.

8.-9. klass tüdrukud.

1. Anette Hantson 9A 5.11,1
2. Keliis Lillemets 9A 5.13,0
3. Janeli Alliksaar 8B 5.19,0
4. Sirli Põder 8C 5.26,2
5. Carmen Victoria Vender 8C 5.28,2
6. Kärt Hüva 8B 5.29,2
7. Hannah Kaarma 8C 5.30,3
8. Marie Kramer 8A 5.52,8
9. Liis Tilk 8B 6.07,1
10. Taaja Korts 8A 6.10,2
11. Heidi Kalaver 8B 6.15,3
12. Anna-Triin Ježova 8C 6.23,4
13. Angelika Villand 8C 6.26,7
14. Laura Kaasik 9B 6.38,0
15. Helene Dimitrijev 9A 6.42,0
16. Saara Orav 9A 6.42,1
17. Janeli Tüür 9A 6.42,2
18. Laura-Jessika Liiv 9C 6.50,0
19. Killi Agur 9C 6.51,3
20. Mei-Bret Isotamm 8A 6.52,0

 
Külastusi täna: 1158 Kokku: 1512712791 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet