| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Kui loodus tahaks, et inimene lendaks, oleks inimesel tiivad.
Arvi Soopa, 6. kl, 2013

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Vabariiklikud võistlused

 

19. mail 2019 toimus Kadrioru staadionil võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ neljas vabariiklik etapp.
Meie õpilaste parimad tulemused ja kohad :
Poisid vanemad kettaheide ( 60 osalejat) : 1. koht Karl Kallisaar 43.86
Poisid vanemad 1000m jooks ( 49 osalejat ) : 26. koht – Hendrik Uustalu 3.20,00
Poisid vanemad pallivise ( 60 osalejat ) : 13. koht Jaan-Paul Varik 58.99
Tüdrukud vanemad 600 m jooks ( 56 osalejat ) : 20. koht – Kiara Oja 1.52,78
Tüdrukud vanemad kettaheide : ( 63 osalejat ) : 7. koht – Helene Metsmaa 27.31
8. koht – Tuule Truu 26.26
Tüdrukud vanemad pallivise: ( 75 osalejat ) : 13. koht Merit Sirg 45.48
Poisid nooremad pallivise : ( 71 osalejat ) 32. koht Eric Levit 42.82
Poisid nooremad 1000m jooks ( 59 osalejat ) : 12. koht – Andreas Vaher 3.24,95
18. koht Marten Miilen 3.30,10
Tüdrukud nooremad 600 m jooks : ( 69 osalejat ) 27. koht Alexandra Riisa 2.01,83
Tüdrukud nooremad pallivise : ( 68 osalejat ) 7. koht Noora Ronk 39.58
Õpetaja Riho Siil

8. mail 2019 toimusid Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. poiste meistriliiga jalgpalli finaalvõistlused.
Kohal oli üle Eesti 13 parimat võistkonda. Meie kooli poisid pidasid kokku 7 mängu. Saldoks jäi 4 võitu, 2 viiki ja 1 kaotus. Kokkuvõttes saavutasime sellega väga tubli 3.koha.
Võistkonnas mängisid :
1. Eric Levit 5A
2. Remy Varik 5A
3.. Daniel George Brereton 5B
4.. Mihkel Metusala 5B
5.. Sander Šinkartšuk 5B
6. Jan Lukas Mätlik 5A
7. Kristofer Sild 5A
8. Aron Mattias Mirka 5A
9. Maiko Niinepuu 5B
Õpetaja Riho Siil

5. aprillil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud poolfinaalvõistlused teatevõistlustes „Tähelepanu, start“
Meie kooli võistkond saavutas 17  kooli hulgas 2. koha ja tagas sellega pääsu finaali.
Finaalis 13. aprillil Tartus saavutasime 10 kooli hulgas 2. koha.
Meie võistkond :
1. Maarja Eliise Tiitus 2C
2. Stevel Vaigla 2C
3. Kelly Mirell Tamme 2C
4. Marten Miilen 2A
5. Mattias Palmiste 2A
6. Eleanor Oppo 2A
7. Britmarie Heinmäe 3A
8. Jane Bergman 3C
9. Feliks Oja 3B
10. Rocco Oja 3B
11. Sten-Marcus Pulin 4B
12. Hanna-Maria Pulin 4B
13. Oliver Buht 4B
14. Martin Elmaste 4B
15. Käroli Mänd 4B
16. Niina Rämmeld 4B
17. Eric Levit 5A
18. Sander Šinkartšuk 5B
19. Mona Sepp 5B
20. Noora Ronk 5B
21. Brigita Heinmäe 5B
22. Siim Kabral 5C
23. Sander Loit 2B
24. Riko Liik 3C
25. Kendra Aidla 4B
Õpetaja Riho Siil

14. märtsil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud käsipalli finaalvõistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli võistkond saavutas 8 võistkonna hulgas väga tubli 4. koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Rocco Oja - 3b
2. Marten Miilen 2a
3. Sten Kukk 3c
4. Uku-Joosep Varik 1d
5. Celena Sangernebo 3d
6. Lisbeth Salong 3b
7. Chris-Robin Krabi 2b
8. Riko Liik 3c
Õpetaja Riho Siil

8. märtsil 2019 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud piirkonna rahvastepalli võistlused 1.-3. klassile.
Meie kooli poisid saavutasid kaheksa võistkonna seas väga tubli II koha.
Võistkonnas mängisid:
1. Marten Miilen 2A
2. Anton Aavik 3A
3. Tanel Objartel 3A
4. Rocco Oja 3B
5. Feliks Oja 3B
6. Marten Keldo 3B
7. Riko Liik 3C
8. Uku Thor Kaarelson 3E
Õpetaja Riho Siil

8.märtsil 2019 toimusid vabariiklikud piirkonna rahvastepalli võistlused Viljandi spordihoones.
Meie kooli tüdrukud saavutasid tubli 4. koha.
Võistkonnas mängisid:
Celena Sangernebo, Lisbeth Salong, Brittmarie Heinmäe, Karmen Valmsen, Carolina Delisa Riisa, Arabella Helk, Mirtel Ruut, Keira Allegra Eliise Tenno.
Õpetaja Kalli Laprik

25. jaan 2019 EKSL 6.-9. kl. poiste saalijalgpalli ML finaalvõistlus Viljandi spordihoones.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas 2. koha 70 võistkonna hulgas.
1. Jakob Tamberg 9B
2. Kenner Saar 9C
3. Johannes Metsmaa 9B
4. Rando Tiri 9C
5. Karl Kask 8B
6. Johannes Rebane 9A
7. Robin Marandi 9A
8. Silver Metusala 9B
9. Tenar Tepper 8A
10.Rasmus Reili 8A
Võistkonna parim mängija
Robin Marandi.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

8.dets. 2018 toimus Võru spordihallis võistlussarja „ TV 10 Olümpiastarti „ esimene vabariiklik etapp.
Meie koolil läks seal väga hästi ja asusime suurte koolide grupis 32 kooli seas teisele kohale. 
Meie õpilaste tulemused ja kohad :
Tüdrukud vanemad kuulitõuge ( 75 osalejat ) : 
3. koht - Helene Metsmaa 13.05
36.koht – Tuule Truu 8.91
Tüdrukud vanemad 60 m jooks ( 87 osalejat ) : 
24. koht – Helene Metsmaa 8,80
39.koht – Annemarii Vaar 8,96
Tüdrukud nooremad 60 m jooks ( 82 osalejat ) : 
13. koht – Mona Sepp 9,29
40.koht – Noora Ronk 9,78
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe ( 87 osalejat ) : 
5.koht – Mona Sepp 1.31
9. koht Brigita Heinmäe – 1.26
Poisid vanemad teivashüpe ( 57 osalejat ) : 
20. koht – Peeter Jaak Pius 2.21
38. koht – Sander Šinkartšuk 2.01
Poisid vanemad 60 m jooks ( 81 osalejat) : 
35. koht – Jonas Rätsep 8,39
80. koht – Sander Šinkartšuk – 9,49
Poisid nooremad 60 m jooks ( 72 osalejat ) : 
20. koht – Kaarel Pärn 9,20
50.koht – Eric Levit 9,66
Poisid nooremad kõrgushüpe ( 69 osalejat ) : 
42. koht – Kaarel Pärn 1.16
52. koht Leonard Kaarelson 1.11
Juhendaja – Riho Siil

23. nov. 2018 toimus vabariiklik piirkonnavõistlus rahvastepallis 4.-5. klasside õpilasetele.
Kohal oli kokku 10 võistkonda, viiest maakonnast.
Meie koolil läks väga hästi, saavutasime võidu nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Võistkondades mängisid :
1. Lisett Türk 5c
2. Eliisa Leinus 5c
3. Kiti Karmen Elmaste 5c
4. Iris Udu 5a
5. Liisa Sindi 5c
6. Gertu Koik 4b
7. Marie Miilen 4b
8. Hanna-Maria Pulin 4b
Õpetaja Kalli Laprik
1. Sander Šinkartšuk 5b
2. Eric Levit 5a
3. Siim Kabral 5c
4. German Izjumov 5a
5. Gert-Marti Õunap 5b
6. Martin Elmaste 4b
7. Silver Leetmaa 4b
8. Oliver Buht 4b
Õpetaja Riho Siil

 
Külastusi täna: 847 Kokku: 1571184847 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet