| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Õppenõukogu koosolekud
  Tunniplaan
  Ainekavad
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Arvuti läheb kogu aeg kinni, kui ma vajutan turn off.Sander Plümberg, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

2019/2020

 

3. dets. 2019 toimus Viljandi Linnaraamatukogus XXIII etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor.
Põhikoolide arvestuses saavutas
II koha Elinor Luik (8.b),
III koha Karl-Vahur Vingisaar (8.c)
ja eripreemia sai Keiti Mikkor 5.a klassist.
Hästi esindasid kooli ka Emma Sepp (8.b) ja Laura-Liisa Kibe (7.c).
Õpilasi juhendasid Külliki Asu, Külliky Lohu ja Pille Saar

29. nov. 2019 toimus Mustlas J. Depmani nim nuputamisvõistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha.
Võistkonda kuulusid:
Joosep Animägi 8b, 
Lennart Martin Hannus 8b, 
Rasmus Reili 9a, 
Anna Marii Lette 9c

28.nov. 2019 toimus maakondlik saksa keele olümpiaad 8.-9.klassile
Olümpiaad oli meeskondlik - 3 liiget võistkonnas.
Esindatud oli 13 võistkonda.
Meie koolile oli see väga edukas.
1.koht - Birgit Pilve, Elsbet Helena Tiitus, Madara Kuld Matsin 9a (õp.Helje Tiit)
2.koht - Claudia Alksnis, Anna Marii Lette, Maarja Õmblus 9c (õp.Helje Tiit)
4.koht - Triinu Kree, Hanna Alice Haavapuu, Helen Emilia Mätlik 8d (õp.Sirje Liiva).

27. nov. 2019 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 3. koha. 
Võistkonda kuulusid:
Noora Ronk - 6.b kl.
Rosette Liis Uus - 7.a kl.
Keitti Anett Erilane - 8.a kl.
Anna Marii Lette - 9.c kl.
Juhendaja Eve Ivask

26. nov. 2019 toimus Viljandi põhikoolide kodanikupäeva kõnevõistlus teemal "Eesti keel - kellele ja milleks?".
Kõnevõistluse üdvõitjaks tuli meie kooli 8.b klassi õpilane Emma Sepp.
II koha pälvis Elsbet Helena Tiitus 9.a klassist, kellel oli ka parim ettevalmistatud kõne.
Madara Kuld Matsin (9.a) sai eripreemia põnevate mõttekäikude eest.
Kooli esindas veel Krister Kass (9.b), kelle puhul kiideti mõjuvat esinemist.
Juhendajad Külliki Asu, Meeri Tuul ja Mare Luht

19.nov. 2019 toimus VIKK-s 9.klassidele maakonna võistkondlik üritus inglise keeles Escape room.
Meie koolist osalesid järgmised õpilased:
Heleri Hansen
Lisete Adul
German Kuznetsov
Mattias Rahnu
Stella Laureen Bergmann
Elari Mänd
Kristjan Niitav
Anita Laanet
Ele-Riin Reiss
Reigo Pihlak
Madara Kuld Matsin
Nele Heina
Jan Erik Jakstein
õp. Anu Roht, Kristy Leinus, Enid Härm

12. nov. 2019 toimus meie koolis Digioskaja 2019 maakondlik võistlus
Nooremas vanusegrupis (2.-5.kl.) jõudis esikohale meie kooli võistkond Vilexodus-2
Kardo Ibrus
Sten-Marcus Pulin
Sten Oliver Tammsaar
Vanemas vanusegrupis (6.-9. kl.) võitis samuti meie kooli võistkond Vilexodus
Joosep Animägi
Villem Haug
Lennart Marin Hannus
Juhendaja Meelis Reinart

29. okt. 2019 toimus Viljandi Linnaraamatukogus inglise keele lugemisvõistlus maakonna 8.klasside õpilastele.
Osalesid
järgmised õpilased:
1.Kätlin Vagel 8B (õp. Anu Roht)
2.Karolyn Moppel 8D (õp. Anu Roht)
3.Merilii Lõsjuk 8 C (õp. Helgi Alliksaar)
4.Miina Ronk 8A (õp. Kristy Leinus)

26. okt. 2019 toimus meie koolis XXV vabariiklik õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 10. kohta. Kooli esindasid
Mirel Missik, Liisa Sindi, Noora Ronk, Jan Lukas Mätlik ja Gert - Marti Õunap.
Juhendaja Liina Smolina.

5. okt. 2019 Koerus Aruküla mõisas toimunud XVII Kalju Lepiku luulevõistlusel
võitis 8.d klassi õpilane Triinu Kree oma loomingu esitamisega põhikooli arvestuses I koha.
Juhendaja Külliki Asu

3. okt. 2019 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond jäi jagama 9. - 10. kohta. Võistkonda kuulusid
Mirel Missik, Liisa Sindi, Noora Ronk, Jan Lukas Mätlik ja Gert - Marti Õunap.
Juhendaja Liina Smolina.

 
Külastusi täna: 2217 Kokku: 1576283817 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet