| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Kevad andis suvele võimaluse. Suve aga polnud.Ann Silva Elmaste, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Koolisisesed võistlused

 

 

6.-7. kl. tütarlaste SAALIHOKI nov.2011

I koht 7a ( Kelina Lillemets, Mari Änilane, Lisete Mein, Piret Pulst, Brigita

Roslender ja Kätlin Karpovski)

II koht 6a ( Marleen Mäeorg, Kärolyn Mäesaar, Hanna Anett Peiel, Hanna-Ly Oder,

Deivi Tobreluts jaKarita Kimmel)

III koht 6b ( Alexandra Artma, Kristiina Kase, Kärolin Neering, Anneliise Teder,

Kirke katariina Siimso ja Reelika Varblane)

6.-7.kl. tütarlaste Paala järve jooks       sept.2011

  1.      TRIIN  HÜVA               7b        5.15,9

  2.         REELIKA  VARBLANE      6b        5.31,8

  3.           KELINA  LILLEMETS        7a        5.32,4

  4.          SMILLA  SANGERNEBO     7b        5.34,0

  5.            KÄROLYN  MÄESAAR        6a        5.45,1

  6.       PILLE-RIIN  TAIM            6a        5.45,1

8.-9.kl. tütarlaste Paala järve jooks            sept.2011

     1. RENATE  PIKK                    8a        5.53,2

     2. KERLI  JAANOV                  8a        5.54,8

     3. HELIS-MARLEEN  VAHTER     8b        6.02,2

     4. ELERIIN  LOHU                   8c        6.03,0

     5. ALLOTAR  KADAK                8a        6.03,1

     6. JANE  KAASIK                    8c        6.03,2

 

 6.-7. kl.tütarlaste ORIENTEERUMINE              10.okt.2011

1.  TRIIN UNDLA SMILLA SANGERNEBO           7b    31.45,0

2.  LISETE  MEIN    PIRET PULST                  7a   32.00,0

3.  RAGNE  DIMITRIJEV     LOORA  ORAV        7b   33.01,1

 

 8.-9.kl. tütarlaste ORIENTEERUMINE              10.okt.2011

   1.  KRETE  KOOVIT                                          9b        28.20,9

   2.  RENATE  PIKK    ALLOTAR  KADAK                  9a        30.31,4

   3.  KRISTI  TIRMASTE  ANGELIKA  TÕNISSOO           8b      32.38,1                                                                                                                                

 

 

15.sept. 2011  kooli 2. - 5. klasside murdmaajooksuvõistlused.

Parimad klasside kaupa olid (15 parimat):
2.klassi tüdrukud
1. MARITE VASAR 2B 2.09,5
2. KARITA PUKK 2A 2.11,5
3. JANELI ALLIKSAAR 2B 2.11,9
4. ANGELIKA VILLAND 2C 2.13,4
5. MARIE KRAMER 2A 2.15,9
6. SIRLI PÕDER 2C 2.16,4
7. KATARIINA VISNAP 2B 2.17,9
8. ANNA – TRIIN JEZOVA 2C 2.27,1
9. KEITLYN MOPPEL 2C 2.27,5
10. LIIS TILK 2B 2.27,8
11. KERTU TILK 2B 2.28,5
12. KÄRT HÜVA 2B 2.29,1
13. ANNA KATERIINA MATHILDE ASU 2B 2.33,0
14. TRIINU – MAI MILLER 2B 2.35,2
15. MATILDA ALLIKSAAR 2B 2.39,9

2.klassi poisid
1. RANDO TIRI 2C 2.03,3
2. OLIVER RUUT 2B 2.07,3
3. JOHANNES METSMAA 2B 2.10,7
4. ARVO PLOOMIPUU 2B 2.10,8
5. KENNER SAAR 2C 2.13,1
6. ROBIN MARANDI 2A 2.14,2
7. MIKK KARUS 2B 2.15,4
8. SILVER METUSALA 2B 2.17,3
9. FRANKO MESI 2C 2.17,4
10. MARTEN MÄGI 2A 2.18,4
11. HENDRIK KALA 2A 2.19,9
12. ALLAN VALDEK 2C 2.21,8
13. KRISTO MAISA 2B 2.23,3
14. CARL – ALEX KUKK 2B 2.24,1
15. VIHUR ANNOK 2B 2.24,7

3.klassi tüdrukud
1. KELIIS LILLEMETS 3A 1.53,2
2. SAARA ORAV 3A 2.01,3
3. IRIS SEPP 3C 2.05,0
4. JANELI TÜÜR 3A 2.12,4
5. KAISA KAASIK 3B 2.14,1
6. LAURA KAASIK 3B 2.15,4
7. EMMA MARTA BERZIN 3C 2.16,2
8. JANELI PUU 3B 2.19,8
9. KARILIIS KASELA 3A 2.19,9
10. TRIIN VALLI 3C 2.20,1
11. SIGRID KAPANEN 3A 2.20,2
12. LORETA SOOSAAR 3C 2.22,1
13. URSULA ILVES 3C 2.22,8
14. KETRIN LIIVASTE 3B 2.25,3
15. JOHANNA ÕMBLUS 3B 2.26,2

3.klassi poisid
1. MIHKEL LÕPP 3C 1.53,7
2. RASMUS RUUBEL 3A 2.03,9
3. MARGUS SOOSAAR 3B 2.04,5
4. ROBIN KRISTOFER PÄRNSALU 3C 2.06,5
5. HENRI TREIMUTH 3C 2.07,7
6. MARKUS MICHELIS 3C 2.08,2
7. KARL EDUARD JUHKAMSOO 3A 2.09,1
8. JAAK ERIK PIHLAK 3C 2.09,6
9. DOMINIK SADAM 3B 2.10,8
10. AKSEL MÄND 3C 2.11,9
11. OLIVER KASS 3B 2.12,7
12. HENRIK SKAWINSKI 3A 2.13,3
13. SVERRE ROSMA 3C 2.15,9
14. RAINOLD SOESOO 3B 2.16,2
15. TANEL LELLEP 3B 2.17,3

4.klassi tüdrukud
1. MARTA OKAS 4C 3.02,6
2. GREETE – LIISA TOOM 4C 3.08,1
3. REILIKA RITSON 4A 3.15,0
4. ROMI VARULA 4A 3.17,5
5. MARIE RUUT 4A 3.18,1
6. JANET KARU 4B 3.26,6
7. LISETT TIIDO 4A 3.38,0
8. CEITHY PAJU 4B 3.42,6
9. KRISTEL MOORATS 4A 3.43,8
10. KATRINA MERILY REIMAND 4B 3.45,1
11. HELINA ERIK 4C 3.46,6
12. ELIS – ANNI TAMMOJA 4C 3.47,9
13. INOOLA – KIAARA IKKONEN 4B 3.48,7
14. ANN KRAMER 4B 3.50,1
15. KRISTIINA UUS 4A 4.04,3

4.klassi poisid
1. KARL RUDOLF ORG 4C 2.52,5
2. REIVO RITSON 4B 2.59,7
3. GERMO PAAS 4B 3.012
4. MARTIN PALMISTE 4A 3.04,9
5. TAIMO JAANOV 4C 3.08,9
6. JANNO LUKAS 4B 3.12,5
7. KARL MARCUS ALLIKAS 4C 3.13,4
8. ANDRES HERMANN RITVAL 4B 3.13,5
9. RÜNNO REBANE 4A 3.13,8
10. RAIK ANDRE 4A 3.16,6
11. STEN ERIC PERSIDSKI 4A 3.18,0
12. TAIMO VEIDER 4C 3.18,5
13. KEN ROBERT KÕPP 4A 3.20,9
14. MARKUS PARIS 4B 3.25,5
15. RASMUS LOND 4A 3.29,3

5.klassi tüdrukud
1. GEIDI ÕUNAP 5B 2.47,5
2. KÄRT TAMBET 5A 2.54,9
3. LISA BATRICIA KARU 5B 2.56,0
4. ANETE OKS 5B 3.07,3
5. MIIA VARULA 5A 3.12,6
6. ELISABETH ALONEN 5B 3.12,9
7. ANDRA KULD 5C 3.13,3
8. KAIRIIN KUKK 5C 3.13,4
9. EMILIA ALONEN 5B 3.18,6
10. MARIAN KAUR 5C 3.20,2
11. TUULI SAAR 5B 3.20,4
12. JESSICA KAROLIINA TÕNISALU 5A 3.21,5
13. KRISTINA KÜTTIM 5C 3.23,8
14. KAROLIN POJO 5C 3.25,3
15. KERTU KUMM 5B 3.28,2

5.klassi poisid
1. RAIAN LUUS 5C 2.52,5
2. GUNNAR LAUR SINDI 5A 2.53,8
3. EERIK ELMASTE 5B 2.54,5
4. SIMON DRÕGIN 5B 2.55,0
5. RICHARD MUTLI 5A 2.58,5
6. KERT HUNT 5B 3.04,2
7. SANDER PETTAI 5B 3.05,7
8. ROBIN RUUS 5B 3.08,1
9. EERIK KALMET 5B 3.09,1
10. MARKO KIRT 5B 3.11,0
11. SANDER PALUOJA 5A 3.11,5
12. ANDY PEVGONEN 5C 3.11,7
13. KAIMO PITSENKO 5A 3.14,2
14. MARIO MARDIM 5C 3.16,3
15. CASPAR SAVI 5A 3.19,3


 

 
Külastusi täna: 229 Kokku: 1512710890 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet