| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Võõraviha on paratamatu, sest hirm kammitseb su mõtteid.

Marie Ruut, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

Koolisisesed võistlused

 

16. mail 2013.a. toimunud spordipäeva tulemused (6.-7. kl. poisid)

16. mail 2013.a. toimunud spordipäeva tulemused (6.-7. kl. tüdrukud)

4.-5.klasside orienteerumine 16.mai 2013

Klassidevaheline saalihoki nov. 2012
Saalihoki 8.-9. klass poisid

Klassidevahelise jalgpallivõistluse tulemused  sept. 2012
Jalgpall.6.-7. kl.2012
Jalgpall 8.-9.kl. 2012

Oktoobris 2012 - novembris toimusid 4. - 5.klasside rahvastepallivõistlused.
Tüdrukute arvestuses: 1. 5a klass 2. 5b klass 3. 4a klass
Poiste arvestuses: 1. 5c klass 2. 5b klass 3. 4c klass
Klasside parimad mängijad:
4a klass - Saara Orav ja Karl Eduard Juhkamsoo
4b klass - Tanel Lellep
4c klass - Iris Sepp ja Jaak Erik Pihlak
5a klass - Hanna Liisa Peerna ja Sten Eric Persidski
5b klass - Ceithy Paju ja Andres Hermann Ritval
5c klass - Marta Okas ja Karl Rudolf Org
Novembris ja detsembris 2012.a. toimusid kooli 6.-7. kl. ja 8.-9.kl. klassidevahelised SAALIHOKI võistlused.
6.-7.klass – TÜDRUKUD
I koht 7A
1. Kärolyn Mäesaar
2. Karita Kimmel
3. Marleen Mäeorg
4. Hanna Ly Oder
5. Viktoria Ly Pell
II koht 6B
1. Emilia Alonen
2. Geidi Õunap
3. Ingrid Hakmann
4. Lisa-Batricia Karu
III koht 6C
1. Katerina Suja
2. Eva-Maria Riive
3. Anne-Ly Reinike
4. Laura Meremaa
5. Marian Kaur
8.-9. klass – TÜDRUKUD
I koht 8B
1. Triin Undla
2. Smilla Sangernebo
3. Ragne Dimitrijev
II koht 9B
1. Liisa Puu
2. Angelika Tõnissoo
3. Anne-Liis Taim
4. Marite Juurik
5. Sandra Raidsalu
III koht 9C
1. Aveli Tibu
2. Elise Otti
3. Katariina Kalda
4. Jane Kaasik
5.Merily Kikerpill
6. Eleriin Lohu


Septembri 3. nädalal toimus kooli 6.-9. klasside PAALA järve jooksu nädal.
Parimad 10 tulemust:
6.klass - tüdrukud
1. KÄRT TAMBET 6A 5.14,6
2. GEIDI ÕUNAP 6B 5.21,4
3. ANETTE OKS 6B 5.26,5
4. MIIA VARULA 6A 5.35,5
5. KAIRIIN KUKK 6C 5.41,7
6. ELISABETH ALONEN 6B 5.49,6
7. EMILIA ALONEN 6B 5.56,1
8. ANDRA KULD 6C 5.59,2
9. KAROLIN PAJO 6C 6.00,6
10. LISA BATRICIA KARU 6B 6.08,2
7.klass - tüdrukud
1. KÄROLYN MÄESAAR 7A 5.56,9
2. ANNELIISE TEDER 7B 5.58,9
3. MARLEEN MÄEORG 7A 5.59,1
4. ANETTE SUIGUSSAAR 7C 6.02,9
5. ALEXANDRA ARTMA 7B 6.21,5
6. DEIVI TOBRELUTS 7A 6.38,4
7. DEMY LIIVA 7B 6.40,0
8. KRISTIN KINK 7B 6.42,1
9. EVA GRETA VUNDER 7A 6.59,4
10. VICTORIA LY PELL 7A 7.00,2
8.klass - tüdrukud
1. KELINA LILLEMETS 8A 5.13,5
2. TRIIN HÜVA 8B 5.17,9
3. MARIA PORKANEN 8A 5.53,1
4. RAGNE DIMITRIJEV 8B 5.55,6
5. PIRET PULST 8A 6.07,3
6. LISETE MEIN 8A 6.09,3
7. KAIDY MEERITS 8A 6.15,9
8. BRIGITA ROSLENDER 8A 6.25,1
9. KÄTLIN KARPOVSKI 8A 6.25,7
10. TRIIN UNDLA 8B 6.26,6
9.klass - tüdrukud
1. 1.- ELERIIN LOHU 9C 5.48,6
2. JANE KAASIK 9C 5.48,6
3. RENATE PIKK 9A 5.49,6
4. ANGELIKA TÕNISSOO 9B 5.52,3
5. HELIS-MARLEEN VAHTRA 9B 6.06,8
6. MARITE JUURIK 9B 6.08,9
7. EVA-MARIA KOMISSAROV 9A 6.09,0
8. MARIA NEVSKI 9A 6.12,9
9. KERLI JAANOV 9A 6.15,2
10. STELLA MARII TIPP 9B 6.15,6


3.septembril toimusid meie kooli 2.-5.klasside krossijooksuvõistlused.
Parimad 15 tulemust:
KROSSIJOOKS 2.KLASS - TÜDRUKUD

1. KAISA – LIISA VÄLI 2B 2.06,8
2. ANABEL SARAPUU 2A 2.09,2
3. SONJA SIIMSON 2B 2.10,4
4. CLAUDIA ALKSNIS 2C 2.11,9
5. MARIETE TAMM 2B 2.12,8
6. MARILIIS PARIS 2A 2.14,4
7. HANNA MARIA FATKIN 2B 2.17,7
8. IRIS RÄMMELD 2B 2.18,9
9. MAARJA ÕMBLUS 2C 2.19,8
10. ANNA MARII LETTE 2C 2.21,3
11. ELE – RIIN REISS 2C 2.21,5
12. BIRGIT ALVRE 2A 2.22,3
13. HANNA NÕMMIK 2B 2.23,4
14. KRISTELLA MEREMAA 2C 2.24,9
15. AIRENE KALMA – ERNITS 2B 2.25,4

KROSSIJOOKS 2.KLASS - POISID
1. TAURI TOOM 2C 2.05,8
2. MARTEN ROASTO 2B 2.08,8
3. KARL KASK 2B 2.09,4
4. KERT MÄESAAR 2C 2.10,6
5. TENAR TEPPER 2A 2.10,9
6. ELARI MÄND 2B 2.11,9
7. ROMET OKAS 2A 2.14,1
8. RASMUS REILI 2A 2.14,9
9. MARTIN OKS 2B 2.17,1
10. RENE PUUSILD 2B 2.19,1
11. TAURI PARIK 2A 2.20,3
12. ROMET RÖÖMEL 2C 2.21,3
13. TAURI SILD 2A 2.22,0
14. MATTIAS RAHNU 2B 2.22,5
15. SANDER KALAMEES 2A 2.23,3

KROSSIJOOKS 3.KLASS - TÜDRUKUD
1. JANELI ALLIKSAAR 3B 2.02,9
2. KARITA PUKK 3A 2.06,4
3. ANGELIKA VILLAND 3C 2.06,8
4. KATARIINA VISNAP 3B 2.11,6
5. SIRLI PÕDER 3C 2.12,6
6. MARITE VASAR 3B 2.16,0
7. KÄRT HÜVA 3B 2.17,6
8. MARIE KRAMER 3A 2.19,1
9. ANNA – TRIIN JEZOVA 3C 2.23,9
10. MARILIIS VINNAL 3A 2.24,0
11. KERTU TILK 3B 2.26,8
12. LIIS TILK 3B 2.28,3
13. TRIINU – MAI MILLER 3B 2.29,5
14. ANGELA JEISEJEV 3C 2.29,7
15. ANORA EGEL 3C 2.30,2

KROSSIJOOKS 3.KLASS - POISID
1. JOHANNES METSMAA 3B 1.56,5
2. ARVO PLOOMIPUU 3B 2.00,2
3. OLIVER RUUT 3B 2.01,6
4. SILVER METUSALA 3B 2.05,6
5. RANDO TIRI 3C 2.06,0
6. ROBIN MARANDI 3A 2.10,6
7. JAKOB TAMBERG 3B 2.10,9
8. KENNER SAAR 3C 2.16,8
9. KRISTO MAISA 3B 2.18,1
10. CARL – ALEX KUKK 3B 2.21,3
11. MARTEN MÄGI 3A 2.21,5
12. FRANKO MESI 3C 2.21,7
13. KAAREL MÄRT PIUS 3B 2.25,5
14. RAINER KEVIN SUUDER 3C 2.30,1
15. ARVED RAUBA 3C 2.30,1

KROSSIJOOKS 4.KLASS - TÜDRUKUD
1. KELIIS LILLEMETS 4A 2.55,5
2. SAARA ORAV 4A 3.04,3
3. KARILIIS KASELA 4A 3.10,6
4. ANETTE HANTSON 4A 3.10,9
5. JOHANNA ÕMBLUS 4B 3.15,8
6. KETRIN LIIVASTE 4B 3.22,5
7. LIISA MARIE PRINTSMANN 4A 3.26,0
8. IRIS SEPP 4C 3.29,9
9. SIGRID KAPANEN 4A 3.37,7
10. JANELI TÜÜR 4A 3.38,4
11. ANETE TALIMAA 4B 3.40,3
12. LAURA KAASIK 4B 3.47,3
13. BIRGIT JAADLA 4C 3.48,4
14. LORETA SOOSAAR 4C 3.53,7
15. TRIIN VALLI 4C 3.56,7

KROSSIJOOKS 4.KLASS - POISID
1. MIHKEL LÕPP 4C 2.44,5
2. MARGUS SOOSAAR 4B 3.09,8
4. MARKUS MICHELIS 4C 3.13,2
5. KARL EDUARD JUHKAMSOO 4A 3.14,9
6. ROBIN KRISTOFER PÄRNSALU 4C 3.15,3
7. HENRI TREIMUTH 4C 3.15,7
8. DOMINIK SADAM 4B 3.18,2
9. RASMUS RUUBEL 4A 3.19,2
10. KEVIN PIHLAK 4B 3.20,2
11. HENRIK SKAWINSKI 4A 3.23,4
12. AKSEL MÄND 4C 3.26,0
13. EERIK ARUSOO 4A 3.28,7
14. SVERRE ROSMA 4C 3.32,2
15. TANEL LELLEP 4B 3.32,3

KROSSIJOOKS 5.KLASS - TÜDRUKUD
1. MARTA OKAS 5C 2.51,0
2. GREETE LIISA TOOM 5C 2.59,7
3. JANET KARU 5B 3.03,0
4. REILIKA RITSON 5A 3.03,9
5. ROMI VARULA 5A 3.04,8
6. CEITHY PAJU 5B 3.15,7
7. LISETT TIIDO 5A 3.15,9
ÕPETAJA VIRVE NEEROT 5B 3.16,5
8. MARIE RUUT 5A 3.18,3
9. KRISTEL MOORATS 5A 3.18,4
10. ANN KRAMER 5B 3.26,3
11. KATRINA MERILY REIMAND 5B 3.28,0
12. ELIS ANNI TAMMOJA 5C 3.32,3
13. KARMEN KINK 5A 3.40,3
14. KRISTIINA UUS 5A 3.40,9
15. INOOLA KIAARA IKKONEN 5B 3.43,3

KROSSIJOOKS 5.KLASS - POISID
1. KARL RUDOLF ORG 5C 2.51,3
2. STEN ERIK PERSIDSKI 5A 3.02,5
3. TAIMO JAANOV 5C 3.02,6
4. RAIGO JOALA 5B 3.04,0
5. REIVO RITSON 5B 3.04,4
6. JANNO LUKAS 5B 3.07,5
7. RÜNNO REBANE 5A 3.07,6
8. MARTIN PALMISTE 5A 3.08,4
9. RAIK ANDRE 5A 3.10,9
10. TANEL VÕIP 5A 3.11,3
11. RASMUS LOND 5A 3.16,9
12. RIHO HURT 5C 3.19,2
13. ANDRES HERMANN RITVAL 5B 3.19,5
14. GERMO PAAS 5B 3.23,7
15. KARL MARCUS ALLIKAS 5C 3.32,0

 

 

 
Külastusi täna: 850 Kokku: 1512711511 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet