| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Robootika
  Spordivõistlused
  VMG spordirekordid
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Võtame tööle inglise keele õpetaja
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Tunniplaan mobiilis
Stuudiumi avalik kalender
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Anuv sõna eksitab meele.

Marta Okas, 7. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sulle meeldib meie kooli Facebooki lehekülg?
 

ilm1_ani

2014/2015

 

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN 2014/2015                                                                        uuendatud 09.01
Nädalapäev Huviring Toimumise aeg Toimumise koht Juhendaja
Esmaspäev Rahvatants 1.c klass 12.15- 13.00 Jakobsoni 42 saal Elina Kukk
Mudilaskoor 1.- 4. kl (Tüdrukud) 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42, ruum 106 Malle Pisarev
Poistekoor 2.-4. klass 13.10 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Robootika 5.-9.klass (vanem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Bänd 6.klass 14.05 - 15.35 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Loovtegevus 15.00 - 16.30 Uueveski 1, ruum 207 Alli Lunter
Spordiring 2.-5. klass 15.30 - 16.30 Võimla Raina Luhakooder
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
 
Teisipäev Rahvatants 4.b klass 9.10 - 9.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Rahvatants 1.b klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Bänd 4. klass 13.10 - 15.20 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Robootika 4. kl (noorem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Poistekoor 5.-6. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Spordiring 2.-5. klass  15.30 - 16.30 Võimla Raina Luhakooder
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
 
Kolmapäev Rahvatants 4.c klass 10.05 - 10.50 Jakobsoni 42 saal Eve Rink
Rahvatants 2.a klass 12.15 - 13.00 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Rahvatants 3.b klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Maie Tammemäe
Käsitööring 5.-9. klass 15.00 - 16.30 Tehnoloogia maja Tatjana Anniko
Pallimängud 15.45 - 16.30 Võimla Mai Naarits 
Spordiring 6.-9. klass 15.30 - 16.30 Võimla Jaak Luhakooder
Tehnoloogiaring 5.-9. klass 16.00 - 19.00 Tehnoloogia maja Mait Sinimaa
 
Neljapäev Näitering 4. klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42, ruum 207 Liivi Ilves,
Malle Pisarev
Kunstiring 5.-6. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 140 Virve Neerot
Spordiring 2.-5. klass  14.05 - 15.50 Võimla Raina Luhakooder
Bänd 4. klass 14.05 - 16.20 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Robootika 5.-9.klass (vanem rühm) 14.05 - 15.35 Uueveski 1 Meelis Reinart
Spordiring 1.-3. klass 14.05 - 14.50 Jakobsoni 42 saal Kaja Orobko
Lastekoor 5.-9. klass 14.05 - 14.50 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Nutikas lutikas 5.-7. klass 15.00 - 15.45 Uueveski 1, ruum 107 Kersti Varbalane
 
Reede Ansambel 3. klass 13.10 - 13.55 Uueveski 1, ruum 205 Esta Kivisild
Spordiring 1.-3. klass 13.10 - 13.55 Jakobsoni 42 saal Kaja Orobko
Bänd 6. klass 14.05 - 15.35 Uueveski 1, bändiruum Henri Lohk
Käsitööring 5.-9. klass 14.05 - 15.35 Tehnoloogia maja Tatjana Anniko
         
Kokkuleppel Koolileht Uueveski 1, ruum 211 Külliki Asu
Noorkotkad ja kodutütred Uueveski 1, ruum 139 Rasmus Meriküll

 
Külastusi täna: 125 Kokku: 1512711758 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet