Vabariiklikud võistlused

10. mail 2017 toimusid Rakveres Eesti Koolispordi Liidu II liiga kergejõustikuvõistlused
Tulemuste fail on siin!

6. mai 2017 „TÄHELEPANU, START!” FINAALVÕISTLUS  Tartus.
Meie kool saavutas suurepärase 2.koha! Võistkonda kuulusid:
2.KLASS
1. KENDRA AIDLA 2b
2. NIINA RÄMMELD 2b
3. KÄROLI MÄND 2b
4. OLIVER BUHT 2b
5. UKU TAMBERG 2b
6. STEN – MARCUS PULIN 2b
3.KLASS
1. MONA SEPP 3b
2. NOORA RONK 3b
3. ELIISA LEINUS 3c
4. SIIM KABRAL 3c
5. ERIC LEVIT 3a
6. SANDER ŠINKARTŠUK 3a
4.KLASS
1. LENE VARULA 4b
2. MERIT SIRG 4b
3. INGEL MADLEEN TIITUS 4c
4. RASMUS KALJURAND 4b
5. AIMAR ALKSNIS 4b
6. JAAN – PAUL VARIK 4c
5.KLASS
1. HELENE METSMAA 5b
2. ADELE TAMBERG 5b
3. KIARA OJA 5b
4. JÜRGEN AAS 5a
5. MADIS ANDREAS RABA 5a
6. MIHKEL LEETMAA 5b
ÕPETAJAD:
1. RAINA LUHAKOODER
2. RIHO SIIL

26. apr. 2017 toimus Kohila Spordihoones Miniliiga (4-6. klassid) finaalturniir, millest võittis osa 8 Eesti parimat tüdrukute ja 8 poiste võistkonda, kes olid läbi maakondlike ja piirkondlike turniiride lunastanud pääsme finaalturniirile.
Tüdrukute paremusjärjestus:
1. Rakvere Reaalgümnaasium
2. Kohila Gümnaasium
3. Kiili Gümnaasium
4. Viljandi Kesklinna Kool (Võistkonnas mängisid: Sonja Siimson 6b, Kaisa-Liisa Väli 6b, Lisandra Sepp 5a, Vanessa Teesalu 5a, Helis Konsa 5c, Helen Emilia Mätlik 5d)
5. Lähte Ühisgümnaasium
6. Võru Kreutzwaldi Kool
7. Torma Põhikool
8. Audru Kool

1. aprill 2017  TV 10 Olümpiastarti III etapp, Võru

Poisid vanemad kõrgushüpe: ( 46 osalejat )
13. Marten Roasto – 1.46
Poisid vanemad kuulitõuge : ( 51 osalejat )
15. Marten Roasto – 8.89
24. Kalev Mettus – 8.36
Poisid nooremad teivashüpe : ( 46 osalejat)
21. Sander Šinkartšuk – 1.81
31. Kristopher Kregor Kuulmata – 1.81
Poisid nooremad kaugushüpe : ( 62 osalejat)
39. Jonas Rätsep – 3.98
47. Hendrik Uustalu – 3.76
Tüdrukud vanemad kõrgushüpe : ( 59 osalejat)
17. Anabel Sarapuu – 1.44
48. Anna-Marii Lette – 1.21
Tüdrukud vanemad kuulitõuge :
29. Anna-Marii Lette – 7.52
47. Annabel Raudsepp – 6.83
Õpetaja Riho Siil

2.märtsil 2017 toimusid Viljandi spordihoones vabariiklikud 1.-3.klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused.
Osalesid meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnad.
Tüdrukute võistkond saavutas suurepärase 2.koha! Võistkonnas mängisid:
1. KENDRA AIDLA 2b
2. GERTU KOIK 2b
3. IRIS UDU 3a
4. LISETT TÜRK 3c
5. MIREL MISSIK 3a
6. NOORA RONK 3b
7. KRISTIN TAKEL 3c
8. LIISA SINDI 3a
Õpetaja: Raina Luhakooder
Poiste võistkond saavutas samuti kõrge 3.koha! Võistkonnas mängisid:
1. SANDER ŠINKARTŠUK 3b
2. SIIM KABRAL 3c
3. ERIC LEVIT 3a
4. GERT - MARTI ÕUNAP 3b
5. GERMAN IZJUMOV 3a
6. KRISTOFER SILD 3a
7. MARK SEPP 3b
8. SIMON – OTT HALJASTE 3b
Õpetaja: Raina Luhakooder

28. veebr. 2017 toimus Tartus A le ´Coq spordihoones vabariiklik „Pallilahingu” finaalvõistlus.
Osalesid meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnad.
Tüdrukute võistkond saavutas 4.-6.koha. Võistkonnas mängisid:
1. Gertu Koik 2b
2. Iris Udu 3a
3. Mirel Missik 3a
4. Liisa Sindi 3a
5. Mona Sepp 3b
6. Noora Ronk 3b
7. Lisett Türk 3c
8. Eliisa leinus 3c
Õpetaja: Raina Luhakooder
Poiste võistkond saavutas suurepärase 1.koha! Võistkonnas mängisid:
1. Kristofer Sild 3a
2. Sander Šinkartšuk 3b
3. Simon – Ott Haljaste 3b
4. Daniel George Brereton 3b
5. Gert – Marti Õunap 3b
6. Siim Kabral 3c
7. Egert Röömel 3c
Õpetaja: Raina Luhakooder

28. jaan. 2016 TV 10 Olümpiastarti, 2. vabariiklik etapp, Tallinn
Poisid vanemad 60 m tõkkejooks : ( 52 osalejat )
12. koht Marten Roasto - 10,29
Poisid vanemad teivashüpe : ( 42 osalejat )
2. koht Marten Roasto - 3.01
Poisid nooremad 60 m tõkkejooks : ( 70 osalejat )
50. koht Sander Šinkartšuk – 11,94
Poisid nooremad kõrgushüpe : ( 72 osalejat )
27. koht Hendrik Uustalu – 1.26
44. koht Jonas Rätsep – 1.16
Tüdrukud vanemad 60 m tõkkejooks : ( 60 osalejat )
15. koht Hanna Maria Fatkin – 10,55
28. koht Anabel Sarapuu – 11,04
Tüdrukud vanemad kaugushüpe : ( 71 osalejat )
29. koht Anabel Sarapuu – 4.30
35. koht Annabel Raudsepp – 4.18
Tüdrukud nooremad 60 m tõkkejooks : ( 73 osalejat )
22. koht Helene Metsmaa - 11,30
26. koht Tuule Truu – 11,47
Tüdrukud nooremad kõrgushüpe : ( 72 osalejat )
16. koht Kiara Oja – 1.21
27. koht Tuule Truu - 1.21
Õpetaja – Riho Siil

10. dets. 2016 Tartu Ülikooli spordihoone , " TV 10 Olümpiastarti " 1. etapp

Poisid vanemad 60 m jooks - 46. koht : Robin Marandi ( 7A ) - 8,96 ( 69 osalejat)
48.koht : Marten Roasto ( 6B ) - 8,99 ( 69 osalejat)
Poisid vanemad kaugushüpe - 28.koht : Marten Roasto ( 6B ) - 4.36 ( 68 osalejat)
35.koht : Robin Marandi (6B ) - 4.20 ( 68 osalejat)
Poisid nooremad 60 m jooks - 20.koht : Jonas Rätsep ( 4A ) - 9,06 ( 75 osalejat)
64.koht : Markkus Oras ( 5A ) - 9,85 ( 75 osalejat)
Poisid nooremad kuulitõuge - 15.koht : Mark Jaak Andre ( 5A ) - 7.79 (67 osalejat)
22.koht : Joosep Animägi ( 5 B ) - 7.30 (67 osalejat)
Tüdrukud vanemad 60 m jooks - 23.koht : Annabel Raudsepp ( 6B ) - 8,81 ( 79 osalejat)
28.koht : Hanna Maria Fatkin (6B ) - 8,93 ( 79 osalejat)
Tüdrukud vanemad teivashüpe - 20. koht Annabel Raudsepp ( 6B ) - 2.01 ( 30 osalejat)
24. koht Anna Marii Lette ( 6C ) - 2.01 ( 30 osalejat)
Tüdrukud nooremad 60 m jooks - 17. koht Helene Metsmaa ( 5B ) - 9,43 ( 72 osalejat)
20. koht Tuule Truu ( 5A ) - 9,52 ( 72 osalejat)
Juhendaja Riho Siil

22. nov. 2016  toimus Abja Gümnaasiumis EKSL 4.-5.klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus.
Meie kooli tüdrukute võistkond saavutas suurepärase 1. koha.
Võitnud võistkonda kuulusid:
1. Merit Sirg 4b
2. Lisandra Sepp 5a
3. Helene Metsmaa 5b
4. Kiara Oja 5b
5. Adele Tamberg 5b
6. Karmen Umsar 5b - parim mängija
7. Helis Konsa 5c
8. Helen Emilia Mätlik 5d
Õpetaja: Raina Luhakooder
Meie kooli poiste võistkond saavutas EKSL 4.-5.klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlustel 3.koha.
Võistkonda kuulusid:
1. Jaan - Paul Varik 4c
2. Mark Jaak Andre 5a - parim mängija
3. Jürgen Aas 5a
4. Madis Andreas Raba 5a
5. Mihkel Leetmaa 5b
6. Markus Tank 5c
7. Oliver Plümberg 5d
8. Mihkel Rannala 5d
Õpetaja: Riho Siil

5.okt.2016 EKSL 6.-9.kl. poiste jalgpalli ML finaalturniir

 Valtu staadion
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond saavutas VIII koha.
1. Janno Lukas 9B parim mängija
2. Germo Paas 9B
3. Rasmus Lond 9A
4. Mihkel Lõpp 8C
5. Raimond Tulp 9C
6. Raik Andre 9A
7. Tanel Võip 9A
8. Jakob Tamberg 7B
9. Sten Eric Persidski 9A
10.Jack James Brereton 8B
Õpetaja: Jaak Luhakooder