| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Õppeperioodid ja vaheajad
  Tundide ajad
  Tunniplaan
  Õppenõukogu koosolekud
  Ainekavad
  Klassiruumid Uueveski tee 1
  Klassiruumid Jakobsoni tn 42
  Ainevaldkonnad ja juhid
  Õppeaasta eesmärgid
  Tunnijaotuskava põhikoolis
  Konsultatsioonid
  Eksamid ja tasemetööd
  Õpiveeb
  Õppematerjalid
  Olümpiaadid(ainevõistlused)
  Pane tähele  
Kooliaastaks 2017/2018 planeeritud sündmused
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Ma nägin su varju, see oli ilus.Ann Silva Elmaste, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kas Sa tunned huvi meie kooli ajaloo vastu?
 

ilm1_ani

2017/2018

 

30. mail 2018 toimus Heimtalis KEAT (Kaitse End ja Aita Teisi) võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 1. koha
Kätlin Vagel
Reigo Pihlak
Robin Paberit
Rasmus Reili
Frank Mutli
Katariina Leets
Keily Pürg
Maarja Õmblus
Juhendaja Ester Sims

20. apr. 2018 Heino Parsi nimelisel 5.animafilmi festivalil
saavutas 5.b klassi õpilane Johanna Madleen Lond animafilmiga "President kinnas" 3.koha 4.-6.klasside arvestuses ning Viljandi valla eripreemia osava sõnademängu eest.
https://youtu.be/8hhyFAiGDJM
Kokku esitati festivalile 73 animafilmi, auhinnad jagati välja viies erinevas vanuserühmas.
Meie koolist osalesid veel Margus Saul, Katerina Herma, Reimo Jürjo ja Gregori-Robert Kilp 5c klassist; Mia Ennok 3c klassist ning Varje Vaher ja Renno Hendrikson 3a klassist.
Multikaringi juhendaja Annika Lond

19.apr. 2018 - Viljandi Linnaraamatukogu 7.klasside inglise keele kirjutamisvõistlusel
osalesid Nele Heina (7a) ja Reigo Pihlak (7c).
Juhendaja Anu Roht

19. apr 2018 toimus Viljandi Kesklinna Koolis  puidust ja nöörist valmistatud kiviheitemasinate maakondlik võistlus, 
kus
Johannes Metsmaa (8.b) saavutas II koha.
Juhendaja Mait Sinimaa

18.apr.2018 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu "Pähklipureja" 3. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 5. koha ja kolmes voorus kokku 5. koha.
Võistkonda kuulusid:
Keitti Anett Erilane- 6.a kl.
Anna Marii Lette- 7.c kl.
Johannes Metsmaa- 8.b kl.
Keliis Lillemets- 9.a kl.
Juhendaja Eve Ivask

15. apr. 2018 toimus Viimsi Keskkoolis XV koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal.
Viljandi Kesklinna Kooli I võistkond saavutas 5. koha.
Johanna Ruljand
Kristjan Uus
Simon Susi
Reena Anette Maidla ( kõik 9c)
Viljandi Kesklinna Kooli II võistkond saavutas 7. koha.
Katariina Visnap 8b
Hannes Arumäe 8b,
Kaarel Märt Pius 8b
Kaarel-Vahur Vingisaar 8a
Juhendaja Riina Kangro

15. apr. 2018 vabariiklikul robootikavõistlusel Robomiku Lahing Jõhvi spordihoones
osales meie kooli robootikaringi võistkond.
Parima tulemuse, 1. koha Scratchi animatsioonis saavutas
Britta Smolin 9a
Hästi esinesid ka teised võistkonna liikmed (FLL robtimängus, joonejärgimises, robotite sumos, kiirendusvõistlusel ja robotite köieveos):
Joosep Animägi 6b
Kristjan Leinus 6b
Joonas Animägi 4c
Villem Haug 6b
Lennart Martin Hannus 6b
Kevin Puu 5c
Armin Šinkartšuk 5c
Kardo Ibrus 3b
Sten-Marcus Pulin 3b
Mihkel Brinzei 4a
Juhendaja Meelis Reinart, Rene Sadam

14. apr. 2018 Eesti koolinoorte 65. füüsikaolümpiaadi lõppvoorus
saavutas 9.c klassi õpilane
Kristjan Uus
üheksandate klasside arvestuses 8. koha (30 osalejat).
Juhendaja Jüri Ojamaa

13. apr. 2018 toimus vabariiklik soome keele olümpiaad.
Võistlesid 9. - 12. klassid.
9.c klassi õpilane Laura- Jessika Liiv saavutas 5. koha.
Juhendaja Kirsti Käiväräinen

13. apr. 2018 esindasid Viljandi Kesklinna Kooli Eesti Rahvamuuseumis toimunud üleriigilisel üritusel "Õpilaste Teadusfestival":
Artur Arak (8.c)
Marko Mitt (8.c)
Juhendaja Mait Sinimaa

10. apr. 2018 toimus Viljandimaa TEK kevadkool.
I koht viktoriinis (5.-7.kl arvestuses) 5c võistkond:
Kaisa Riin Kingo
Ingel Madleen Tiitus
Elisette Tõnisalu
Keiti- Lisett Reining
Osales 9 võistkonda.
Juhendaja Virve Neerot

4.apr. 2018 osales maakonna Oskaja 2018 võistlusel
8B meeskond ja saavutas 7. koha
koosseisus:
Voldemar Umsar
Kristo Maisa
Janeli Alliksaar
Juhendaja

3. apr. 2018 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud XXX vendade Liivide etluskonkursil
tunnistati maakonnavooru
5. - 9. klassi võitjaks
Katariina Leets meie kooli 8.a klassist (juhendaja Külliki Asu).
Eripreemia said
Kaarel-Vahur Vingisaar 8.a kl
Elinor Luik 6.b kl
Birgit Jaadla 9.c kl
Juhendajad Erika Aas ja Külliki Asu

24. märtsil 2018 toimus vabariiklik XXVI Eesti ajaloo-olümpiaad.
8. klasside arvestuses
Kaarel-Vahur Vingisaar 6. koht
Katariina Visnap 13. koht
9. klasside arvestuses
Kristjan Uus 16.-17. koht
Juhendaja Riina Kangro

22. märts 2018 maakonna 5.-6,klasside inglise keele 10. teatripäeval

osalesid - 6b - Näidend ''Bumpy'',
6d - näidend ''Freckles'' (juhendaja Anu Roht).
5. kl - ''Little Late Riding Hood '' (juhendaja Piret Sadam).

13. märts 2018, maakondliku vene keele olümpiaadi tulemused:
7. klasside arvestus
Elisabet Kibe - 4. koht - juhendaja - Sirje Liiva
Heleri Hansen - 6. koht - juhendaja Merle Tekko
Ele-Riin Reiss - 10. koht - juhendaja Sirje Liiva
8. klasside arvestus
Anna-Triin Jezova - 1. koht - juhendaja Sirje Liiva
Eriarvestuses 8. klassid
Angela Jelisejeva - 1. koht - juhendaja Rita Oja

19. märtsil 2018 toimus Jakobsoni Koolis maakonna õigekirjapäev
Tulemused:
5. kl Reine Mardim 8. koht (Erika Aas)
6. kl Triinu Kree 1. koht (Külliky Lohu)
7. kl Heleri Hansen 8. koht (Meeri Tuul)m
8. kl Katariina Visnap 3. koht (Külliki Asu)
9. kl Liisa Marie Printsmann 10. koht (Erika Aas)

16.-17. märtsil 2018 oli vabariiklik muusikaolümpiaad,
kus Emma Sepp (6.b) sai pronksdiplomi ja eripreemia omaloomingu eest.
Juhendajad Maarika Reimand ja Esta Kivisild

11.-12. märts 2018 robootikavõistluse FLL (First Lego League) vabariiklikus finaalis Tallinnas Tondiraba jäähallis
teenis meie kooli robootikavõistkond  VILEXODUS 41 meeskonna võistluses
1. koha karika parima innovaatilise lahenduse eest hüdrodünaamika projektis
FLL robotimängus jagati kohti 12.-15.
Võistkonda kuulusid:
Britta Smolin 9.a
Hanna-Liisa Peerna VG 10.kl
Joosep Animägi 6.b
Joonas Animägi 4.c
Villem Haug 6.b
Kristjan Leinus 6.b
Juhendaja Meelis Reinart

9. märtsil 2018 toimus Jakobsoni Koolis 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor
4. klass
4.-5. koht - Marten Maidla (juhendaja Elina Kukk)
4.-5. koht - Gert-Marti Õunap (juhendaja Kaina Mälgand)
6.-9. koht - Mirel Missik (juhendaja Pille Pendonen)
6.-9. koht - Lorette Siimer (juhendaja Elina Kukk)
Osalesid - Jan Lukas Mätlik, Liisa Sindi, Rebeka Johanna Riive ( (juhendaja Pille Pendonen), Lisett Türk, Mihkel Lette (juhendaja Elina Kukk)
5. klass
I koht - Ingel Madleen Tiitus (juhendaja Anneli Luik)
4. koht - Helena Marie Hannus (juhendaja Marianne Hansen, Kätlin Ingi)
Osalesid - Stiina Kiisler, Gita Roosileht, Rosette Liis Uus, Maarja Kährik, Robin Toom, Karmen Kaljurand, Oliver Mäemees, Jaan-Paul Varik, Herda Hendrikson, Laura-Liisa Kolomets
Juhendajad - Anneli Luik, Marianne Hansen, Kätlin Ingi, Ülle Lükk
6. klass
Osalesid- Lennart Martin Hannus, Miina Ronk, Helene Metsmaa, Kätlin Vagel
Juhendajad- Marianne Hansen, Kätlin Ingi

25. veebr. 2018 esindasid Viljandi Kesklinna Kooli  Tallinna lauluväljaku sammassaalis toimunud üleriigilisel festivalil "Noor Insener":
Rasmus Reili (7.a)
Mattias Rahnu (7.b)
Kert Mäesaar (7.c)
Pärtel Tammearu (7.c)
Kaarel-Vahur Vingisaar (8.a)
Marten Mägi (8.a)
Marko Mitt (8.c)
Artur Arak (8.c)
Juhendaja Mait Sinimaa

17. veebr. 2018 oli maakondlik muusikaolümpiaad,
kus 2. koha sai Emma Sepp (6.b) ja
3. koha Heidi Kalaver (8.b)
Juhendajad Maarika Reimand ja Esta Kivisild

14. veebr. 2018 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu \"Pähklipureja\" 2. voor.

Meie kooli võistkond saavutas 5. koha. Võistkonda kuulusid:
Keitti Anett Erilane- 6.a kl.
Anna Marii Lette- 7.c kl.
Johannes Metsmaa- 8.b kl.
Keliis Lillemets- 9.a kl.
Juhendaja Eve Ivask

10. veebr. 2018 toimus maakondlik ajaloo-olümpiaad.
Tulemused:
6. klass - Triinu Kree 2. koht
7. klass - Elsbeth Helena Tiitus 5.-6. koht
8. klass - Katariina Visnap 1.-2. koht
Kaarel-Vahur Vingisaar 1.-2. koht
Angelika Villand 5. koht
Janel Simso 6. koht
Eleonoora Kõrge 7. koht
Hannes Arumäe 8. koht
9. klass - Kristjan Uus 1. koht
Simon Susi 6. koht
Ege Virro 7. koht
Juhendaja Riina Kangro

7.veebr. 2018 toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7.klass
Osalesid - Kelly Hiielaid, Elsbet Helena Tiitus, Anna Marii Lette, Mattias Rahnu, Rasmus Reili, Birgit Alvre, Martin Oks, Ade Sild, Anabel Sarapuu, Heleri Hansen, Kelli Kree.
Juhendaja Ülle Lükk
8.klass
I koht- Johannes Rebane
Osalesid- Anna-Triin Ježova, Johannes Metsmaa, Mikk Karus, Carl-Alex Kukk, Eleonoora Kõrge, Carmen Victoria Vender, Grete-Lota Alas, Britt Marii Venderström, Hannah Kaarma, Kerli Kajak.
Juhendaja Rene Sadam
9.klass
I koht - Kristjan Uus
Osalesid - Keliis Lillemets, Lisa Marie Printsmann, Helene Dimitrijev, Johanna Ruljand, Jack James Brereton, Anette Hantson
Juhendaja Anneli Luik

3. veeb. 2018 toimus bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor
6. klass
Hanna Alice Haavapuu 5. koht
Osalesid veel: Mona Mia Toomla(8. koht), Jürgen Aas, Joosep Animägi ja Helen Emilia Mätlik.
Juhendaja Eve Ivask
7. klass
Elsbeth Helena Tiitus 5. koht
8. klass
Katariina Visnap 2. koht
9. klass
Kristjan Uus 1. koht
Kerttu Kaljurand 2. koht
Olümpiaadil osalesid veel: Rasmus Reili (7.koht), Ade Sild, Madara Kuld Matsin, Hannah Kaarma, Johannes Metsmaa ja Ege Virro
Juhendaja Ester Sims

2. veebr. 2018  tpimus 7.klasside inglise keele maakondlik viktoriin \'\'Eesti Vabariik 100\'\'
2.koht, võistkond koosseisus:
Sonja Siimson 7b
Heleri Hanson 7b
Birgit Alvre 7a
Elsbet Helena Tiitus 7a
(õp.Kristy Leinus)
5.-6.koht, võistkond koosseisus:
Kelli Kree 7c
Anita Laanet 7c
Berita Luus 7c
Nele Heina 7a
(õp. Anu Roht, Enid Härm)
Kokku osales 10 võistkonda.

1. veeb. 2018 toimus Nuputa võistluse maakonnavoor
5.-6. klasside arvestuses
I koht - Miina Ronk, Helene Metsmaa, Gita Roosileht, Ingel Madleen Tiitus
II koht - Lennart Martin Hannus, Kätlin Vagel, Rosette Liis Uus, Stiina Kiisler
Osalesid: Tõnn Martin Tirgo, Joosep Animägi, Oliver Mäemees, Helena Marie Hannus
Juhendajad Kätlin Ingi, Anneli Luik, Ülle Lükk
7. klasside arvestuses
II koht - Elsbet Helena Tiitus, Rasmus Reili, Anna Marii Lette
III koht - Martin Oks, Jan Erik Jakstein, Kelly Hiielaid
Juhendaja Ülle Lükk

27. jaan. 2018 toimus kunstiõpetuse olümpiaadi maakonnavoor
7.- 9. klass
I koht Katariina Visnap 8B
Osales veel Katariina Leets 8A
Juhendaja Virve Neerot

27. jaan. 1018 toimus keemiaolümpiaadi maakonnavoor
8. kl
4. koht Johannes Rebane
7. koht Eleonora Kõrge
osalesid veel Johannes Metsmaa (12.) ja Kerli Kajak (13.)
9. kl
1. - 2. koht Kerttu Kaljurand
Juhendaja Kersti Varblane

26. jaan. 2018 toimus maakonna 33. emakeeleolümpiaad
7.-8. kl
Elsbet Helena Tiitus 2. koht (Meeri Tuul)
Katariina Visnap 4. koht (Külliki Asu)
Angelika Villand 10. koht (Külliki Asu)
Kelly Hiielaid 14. koht (Meeri Tuul)
Johannes Metsmaa 17. koht (Külliki Asu)
9.-10. kl
Reena Anette Maidla 7.-9. koht (Erika Aas)
Madli Klettenberg 10. koht (Erika Aas)
Ursula Ilves 11. koht (Erika Aas)

20. jaan. 2018 toimus füüsikaolümpiaadi maakonnavoor
Põhikooli arvestuses saavutas
Kristjan Uus 1. koha.
Kaheksanda klassi arvestuses osalesid tublilt
Johannes Rebane (4. koht),
Anna-Triin Ježova (6. koht),
Johannes Metsmaa (7. koht),
Hannah Kaarma ja Eleonoora Kõrge.
Juhendaja Jüri Ojamaa

20. jaan. 2018 robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti 1. poolfinaalis
saavutas meie kooli võistkond 34 meeskonna võistluses
1. koha hüdrodünaamika projektis ja
3. koha robotimängus
ja sai õiguse osaleda vabariiklikus finaalis märtsis 2018.
Võistkonda kuulusid:
Joosep Animägi
Joonas Animägi
Lennart Martin Hannus
Villem Haug
Kris Puusepp
Hanna-Liisa Peerna
Britta Smolin
Kristjan Leinus
Slevin Karuse
Fännid:
Mihkel Brinzei
Kardo Ibrus
Juhendaja Meelis Reinart

9. dets. 2017 toimus geograafiaolümpiaadi maakonnavoor
7. klass
Anna Marii Lette 1. koht
8. klass
Hannes Arumäe 1. koht
Johannes Metsmaa 3. koht
Hannah Kaarma 5. koht
9. klass
Kristjan Uus 1. koht
Helene Dimitrijev 2. koht
Johanna Ruljand 6. koht
Olümpiaadil osalesid veel: Claudia Alksnis(7. koht), Kaarel- Vahur Vingisaar(7. koht), Simon Susi(7. koht), Anette Hantson, Robin Kristofer Pärnsalu ja Liisa Marie Printsmann.
Juhendaja Eve Ivask

30. nov. 2018 toimus jutuvõistlus Paalalinna Põnevik
Noorem vanuserühm (4.-6. klass):
I koht Triinu Kree 6.d klass (õp Külliky Lohu)
Eripreemia Maarja Kährik 5.b klass (õp Erika Aas)
Vanem vanuserühm (7.-9. klass)
Ära märkida Katariina Leets 8.a klass (õp Külliki Asu)

30. nov. 2017 toimunud XV koolinoorte mälumängumeistrivõistluste maakonnavooru 2. koht
Võistkond:
1. Reena Anette Maidla 9c
2. Johanna Ruljand 9c
3. Simon Susi 9c
4. Kristjan Uus 9c
Juhendaja Riina Kangro

29. nov. 2017 toimus Viljandimaa põhikoolide mälumängu \"Pähklipureja\" 1. voor.
Meie kooli võistkond saavutas 5. koha.
Võistkonda kuulusid:
Keitti Anett Erilane- 6a kl.
Anna Marii Lette- 7c kl.
Johannes Metsmaa- 8b kl.
Keliis Lillemets- 9a kl.
Juhendaja Eve Ivask

28. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus XXI etluskonkursi \"Koidulauliku valgel\" maakonnavoor.
Nooremas astmes sai
I koha Katariina Leets 8.a klassist (õp Külliki Asu),
II koha Kaarel-Vahur Vingissaar 8.a klassist (õpetajad Külliki Asu ja Erika Aas)
ning eripreemia Elinor Luik 6.b klassist (õp Külliki Asu).
12. detsembril Pärnus toimunud vabariiklikul võistlusel sai Katariina Leets Koidula Gümnaasiumi eripreemia.

24. nov. 2017 J. Depmanile pühendatud nuputamisvõistluse tulemused
1. koht
Kristjan Uus, Britta Smolin, Johannes Rebane, Johannes Metsmaa
3. koht
Keliis Lillemets, Liisa Marie Pintsmann, Kerli Kajak, Hannah Kaarma
6-7. koht
Helene Dimitrijev, Johanna Ruljand, Britt Marii Venderström, Sandra Kosemaa
Juhedajad Anneli Luik ja Rene Sadam

20. nov. 2017 toimus maakondlik põhikoolide saksa keele olümpiaad \"SmartOlympiade\"
Meie kooli õpilaste tulemused:
6.klassid:
I.koht - Keitti Anett Erilane, Lisandra Sepp, Mark Jaak Andre (õp. Helje Tiit)
II.koht - Sten Kuld, Mihkel Rannala, Markkus Vilu (õp. Sirje Liiva)
III.koht - Gregor Jaskar Linnupuu, Mathias Mänd, Markkus Orav (HT)
7.klassid:
I koht - Madara Kuld Matsin, Elsbet Helena Tiitus, Birgit Pilve (HT)
III-IV koht - Claudia Alksnis, Anna Marii Lette, Jete Liisa Kiik (HT)
9.klassid
I koht + üldvõitja - Britta Smolin, Liisa Marie Printsmann, Rasmus Ruubel (HT)
II koht – Ursula Ilves, Mihkel Lõpp, Reena Anette Maidla (SL)

8. nov. 2017 Viljandi Linnaraamatukogus toimunud infootsimängul „Raamatutes peitub tarkus“
saavutas I koha 5.c võistkond koosseisus
Ingel Madleen Tiitus, Rute Trochynskyi ja Jaan-Paul Varik
Juhendaja Liina Smolina

2. nov. 2017 toimus Viljandi Linnaraamatukogus maakonna 8. klasside ettelugemisvõistlus inglise keeles,
mille võitis
Eleonoora Kõrge 8.c klassist( õp. Enid Härm).
Kokku oli osalejaid 24.
Meie koolist osalesid veel:
Carmen-Victoria Vender 8.c, Sandra Kosemaa 8.c (õp.Enid Härm)
Katariina Visnap 8b, Heidi Kalaver 8b, Kalev Mettus 8a (õp. Piret Sadam)
Hannes Arumäe 8b (õp.Anu Roht)

28. okt. 2017 toimus Tallinna Reaalkoolis vabariiklik 6. klasside õpioskuste võistlus.
Meie kooli võistkond saavutas 4. koha!
Võistkonda kuulusid
Tuule Truu,
Lennart Martin Hannus,
Hanna Alice Haavapuu,
Helen Emilia Mätlik ja
Mona Mia Toomla.
Juhendaja Liina Smolina

28. sept. 2017 toimus maakonna 6. klasside õpioskuste võistlus.

1. koha saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Helene Metsmaa
Lennart Martin Hannus
Hanna Alice Haavapuu
Helen Emilia Mätlik
Mona Mia Toomla
Juhendaja Liina Smolina

 
Külastusi täna: 6324 Kokku: 1528657741 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet