| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Ideede nüristumine on mõttemaailma ahenemine.

  Marie Ruut, 8. kl, 2015

  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Maakondlikud võistlused

 

29. nov. 2019 Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste saalijalgpalli võistlused
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Tenar Tepper 9A
2. Daniel Visnap 8D
3. Karl Kask 9B
4. Eldar Toimetaja 8D
5. Marten Roasto 9B
6. German Kuznetsov 9B
7. Oliver Plümberg 8D
8. Tauri Toom 9C
9. Sander Umal 9C
10.Elari Mänd 9B
saavutas II koha, osales viis võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

25.nov. 2019 toimusid Viljandimaa koolidevahelised võistlused 1.-3. klassi õpilaste pallilahingus.
Meie kooli poisid saavutasid kuue võistkonna hulgas suurepärase 1. koha ja pääsesid edasi vabariiklikele võistlustele. 
Võistkonnas mängisid 
Marten Miilen 3a
Sander Loit 3b
Mattias Palmiste 3a
Silver Semjonov 3a
Martin Kohv 3c
Robin Sild 3c
Mattias Oks 3a
Holger Purga 3b
Karl-Sebastjan Luik 3a
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik

15. nov. 2019 toimusid Viljandimaa 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Tüdrukud saavutasid üheksa võistkonna hulgas I koha ja meie kooli poisid kümne võistkonna hulgas II koha. Tüdrukute võistkonnas mängisid: 
Marie Miilen 5b, 
Gertu Koik 5b,
Kädi- Lii Väli 5b, 
Carmen Kilk 5b,
Hanna-Maria Pulin 5b, 
Käroli Mänd 5b, 
Emily Sindi 4a,
Britmarie Heinmäe 
4a. võistkonna õpetaja Kalli Laprik. 
Poiste võistkonnas mängisid: 
Silver Leetmaa 5b, 
Martin Elmaste 5b, 
Oliver Buht 5b, Andre Põder 5b,
Sten-Marcus Pulin 5b, Uku Tamberg 5b, 
Martin Villems 5c,
Rocco Oja 4b. 
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

24. sept. 2019 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 461 punktiga, 
järgnesid Paalalinna Kool 444 punktiga ja Jakobsoni Kool 443 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
Karl Sebastian Puustusmaa, 7a klass. 1. koht 6.-7. klassi 2400m jooksus.
Sander Šinkartšuk, 6b klass. 2.koht 6.-7. klassi poiste 2400 m jooksus.
Mariliis Paris, 9a klass. 2.koht 8.-9. klassi tüdrukute 1700 m jooksus.
Annabel Raudsepp, 9b klass. 2. koht 8.-9. klassi tüdrukute 600m jooksus.
Annabel Imala, 7a klass. 3.koht 6.-7. klassi tüdrukute 1700m. jooksus
Sten Markus Lohu, 7a klass. 3.koht 6.-7. klassi poiste 1200m jooksus.
Marten Roasto, 9b klass. 3.koht 8.-9. klassi poiste 1200m jooksus
Tauri Toom 9c klass. 3.koht 8.-9. klassi poiste 2400m jooksus
Õpetaja Riho Siil

19. sept. 2019 Viljandimaa koolide 1.-5. kl. murdmaateatejooks.
Meie koolil läks väga hästi ja saavutasime neljandat aastat järjest võidu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Suure-Jaani võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Kendra Aidla 5B
2. Käroli Mänd 5B
3. Varje Vaher 5A
4. Leonard Kaarelson 5C
5. Andreas Vaher 5C
6. Ralf Rosin 5C
7. Mirtel Ruut 4A
8. Carolina Delisa Riisa 4B
9. Britmarie Heinmäe 4A
10. Christella Roman 3A
11. Marten Miilen 3A
12. Jürgen Lips 3A
13. Feliks Oja 4B
Õpetajad Kalli Laprik ja Riho Siil

12. sept. 2019 Tüdrukute maakondlik jalgpallivõistlus
2.koht
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
1. Mariliis Paris 9A
2. Merit Sirg 7B
3. Liisa Haug 7B
4. Helene Metsmaa 8B
5. Anna Marii Lette 9C
6. Annabel Raudsepp 9B
7. Sonja Siimson 9B
8. Laura Kütt 8B
9. Anabel Sarapuu 9A
10. Kaisa Muiste 8B
õp. Kaja Orobko

 
Külastusi täna: 627 Kokku: 1576282227 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet