| 
Sisukaart
 | 
Prindi    
Stuudium Tunniplaan E-post Facebook  
 
 
 
 
 
 
  Kooliaasta sündmused
  Õpilasesindus
  Huvialaringid
  Spordivõistlused
  Projektid
  Jalgratturikoolitus
  Pane tähele  
PISA 2018 testi tulemused
Kooli ajaleht Oma Sõna
Õpilaste saavutused - edulood
 
  Mõte  

Sõna võib varjata su katkiseid mõtteid.

Leene Lotta Lüdimois, 7. kl, 2015
  Galerii  
  Oma Sõna  
Kokku 0 vastamist

ilm1_ani

Maakondlikud võistlused

 

3. märtsil 2020 toimusid koolidevahelised võistlused minivõrkpallis. 
Meie kooli poisid saavutasid I koha ja tüdrukud II koha. 
Võistkondades mängisid:
1.Mihkel Alas
2.Leonard Kaarelson
3.Gert-Marti Õunap
4.Anton Aavik
5.Siim Kabral
6.Marie Miilen
7.Gertu Koik
8.Lisett Türk
9.Carmen Kilk
10.Celena Sangernebo
11.Kädi-Lii Väli
Õp. Kalli Laprik

17. veebr. 2020 Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste saalihoki KV 2020
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Elari Mänd 9B
2. Marten Roasto 9B
3. Karl Kask 9B
4. Martin Oks 9B
5. Jan Erik Jakstein 9B
6. Eldar Toimetaja 8D
7. Daniel Visnap 8D
8. Joonas Parre 8D
9. Oliver Plümberg 8D
10. Madis Andreas Raba 8A
Võistkond saavutas I koha, osales kaheksa võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

7. veebr. 2020 Viljandimaa koolide 4.-5. kl. saalijalgpalli võistlused
Meie kooli võistkond saavutas IV koha, osales kümme võistkonda.
1. Rocco Oja 4B
2. Tanel Objartel 4A
3. Sten-Marcus Pulin 5B
4. Andre Põder 5B
5. Rasmus Pärn 4A
6. Rasmus Tank 5B
7. Leonard Kaarelson 5C
8. Riko Liik 4C
9. Mathias Kallas 4D
10. Martin Elmaste 5B
Juhendaja Jaak Luhakooder

21. jaan. 2020 toimus Abjas 6.-9. klasside tüdrukute maakondlik võrkpalliturniir,
kus meie tüdrukud saavutasid I koha.
Võistkonnas olid;
1. Elis Allev 7.a
2. Sonja Siimson 9.b
3. Kaisa-Liisa Väli 9.b
4. Annabel Raudsepp 9.b
5. Jete Liisa Kiik 9.c
6. Mariliis Paris 9.a
7. Anabel Sarapuu 9.a
Juhendaja õp. Kaja Orobko

14. jaan. 2020 Viljandimaa koolide 3 x 3korvpalli võistlused 2020.
Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnad:
6. – 7. kl. poisid:
1. Rasmus Kaljurand 7B
2. Gert – Marti Õunap 6B
3. Mihkel Metusala 6B
4.Daniel George Brereton 6B
Võistkond saavutas III koha, osales üheksa võistkonda
8. – 9. kl. poisid:
1. Robin September 8C
2. Oliver Plümberg 8D
3. Mihkel Rannala 8D
4. Märtin Patric Mändmaa 8D
Võistkond saavutas III koha, osales seitse võistkonda.
Õpetaja: Jaak Luhakooder

29. nov. 2019 Viljandimaa koolide 6.-9. kl. poiste saalijalgpalli võistlused
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond:
1. Tenar Tepper 9A
2. Daniel Visnap 8D
3. Karl Kask 9B
4. Eldar Toimetaja 8D
5. Marten Roasto 9B
6. German Kuznetsov 9B
7. Oliver Plümberg 8D
8. Tauri Toom 9C
9. Sander Umal 9C
10.Elari Mänd 9B
saavutas II koha, osales viis võistkonda.
Juhendaja Jaak Luhakooder

25.nov. 2019 toimusid Viljandimaa koolidevahelised võistlused 1.-3. klassi õpilaste pallilahingus.
Meie kooli poisid saavutasid kuue võistkonna hulgas suurepärase 1. koha ja pääsesid edasi vabariiklikele võistlustele. 
Võistkonnas mängisid 
Marten Miilen 3a
Sander Loit 3b
Mattias Palmiste 3a
Silver Semjonov 3a
Martin Kohv 3c
Robin Sild 3c
Mattias Oks 3a
Holger Purga 3b
Karl-Sebastjan Luik 3a
Võistkonna õpetaja Kalli Laprik

15. nov. 2019 toimusid Viljandimaa 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlused.
Tüdrukud saavutasid üheksa võistkonna hulgas I koha ja meie kooli poisid kümne võistkonna hulgas II koha. Tüdrukute võistkonnas mängisid: 
Marie Miilen 5b, 
Gertu Koik 5b,
Kädi- Lii Väli 5b, 
Carmen Kilk 5b,
Hanna-Maria Pulin 5b, 
Käroli Mänd 5b, 
Emily Sindi 4a,
Britmarie Heinmäe 
4a. võistkonna õpetaja Kalli Laprik. 
Poiste võistkonnas mängisid: 
Silver Leetmaa 5b, 
Martin Elmaste 5b, 
Oliver Buht 5b, Andre Põder 5b,
Sten-Marcus Pulin 5b, Uku Tamberg 5b, 
Martin Villems 5c,
Rocco Oja 4b. 
Võistkonna õpetaja Riho Siil.

24. sept. 2019 toimusid Karksi-Nuia Terviseradadel Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused.
Koolidevahelises võistluses tuli võitjaks meie kool 461 punktiga, 
järgnesid Paalalinna Kool 444 punktiga ja Jakobsoni Kool 443 punktiga.
Meie kooli õpilaste paremad tulemused :
Karl Sebastian Puustusmaa, 7a klass. 1. koht 6.-7. klassi 2400m jooksus.
Sander Šinkartšuk, 6b klass. 2.koht 6.-7. klassi poiste 2400 m jooksus.
Mariliis Paris, 9a klass. 2.koht 8.-9. klassi tüdrukute 1700 m jooksus.
Annabel Raudsepp, 9b klass. 2. koht 8.-9. klassi tüdrukute 600m jooksus.
Annabel Imala, 7a klass. 3.koht 6.-7. klassi tüdrukute 1700m. jooksus
Sten Markus Lohu, 7a klass. 3.koht 6.-7. klassi poiste 1200m jooksus.
Marten Roasto, 9b klass. 3.koht 8.-9. klassi poiste 1200m jooksus
Tauri Toom 9c klass. 3.koht 8.-9. klassi poiste 2400m jooksus
Õpetaja Riho Siil

19. sept. 2019 Viljandimaa koolide 1.-5. kl. murdmaateatejooks.
Meie koolil läks väga hästi ja saavutasime neljandat aastat järjest võidu. Teise koha sai Jakobsoni kooli võistkond ja kolmas oli Suure-Jaani võistkond.
Võidukas võistkonnas jooksid :
1. Kendra Aidla 5B
2. Käroli Mänd 5B
3. Varje Vaher 5A
4. Leonard Kaarelson 5C
5. Andreas Vaher 5C
6. Ralf Rosin 5C
7. Mirtel Ruut 4A
8. Carolina Delisa Riisa 4B
9. Britmarie Heinmäe 4A
10. Christella Roman 3A
11. Marten Miilen 3A
12. Jürgen Lips 3A
13. Feliks Oja 4B
Õpetajad Kalli Laprik ja Riho Siil

12. sept. 2019 Tüdrukute maakondlik jalgpallivõistlus
2.koht
Viljandi Kesklinna Kooli võistkond
1. Mariliis Paris 9A
2. Merit Sirg 7B
3. Liisa Haug 7B
4. Helene Metsmaa 8B
5. Anna Marii Lette 9C
6. Annabel Raudsepp 9B
7. Sonja Siimson 9B
8. Laura Kütt 8B
9. Anabel Sarapuu 9A
10. Kaisa Muiste 8B
õp. Kaja Orobko

 
Külastusi täna: 5451 Kokku: 1580468473 Viljandi Kesklinna Kool © Uueveski tee 1 Viljandi
Eenet