Õppetöö

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Tugisüsteemid

Ametikoht
 

Katrin Männik

2.b klassijuhataja
Õppejuht
434 2385
5282 906
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Elina Tirgo

Ettevõtlus
Huvijuht
Karjäärikoordinaator
Ringijuht
434 2364
526 8660
elina.tirgo@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 13.15 - 14.00 + kokkuleppel
ruum 128

Meelis Reinart

Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
Ringijuht
434 2367
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R. 13.15 - 14.00 + kokkuleppel
ruum 132

Erika Aas

5.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10-14.55
+ kokkuleppel
ruum 227

Maret  Aava

5.e klassijuhataja
Abiõpetaja
õpetaja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10-14.55
+ kokkuleppel
ruum 211A

Helen Aleksius 

4.c klassijuhataja
434 2386
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Ringijuht
434 2394
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 13.15 - 14.55; T,K,N 7. - 8. tund
käsitööklass

Külliki Asu

7.c klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00; K. 13.15 - 15.00
ruum 211

Tea  Eller

9.e klassijuhataja
Abiõpetaja
Matemaatika
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.00 - 15.50 + kokkuleppel
ruum 138

Gea Gutmann

1.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2386
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
434 2365
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 216

Liivi Ilves

2.a klassijuhataja
434 2386
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Ivask

Geograafia
Loodusõpetus
Ringijuht
434 2365
eve.ivask@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 15.00 - 15.45
ruum 226

Reti Joandi

3.e klassijuhataja
4.d klassijuhataja
Abiõpetaja
434 2386
reti.joandi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Riina Kangro

7.b klassijuhataja
Ajalugu
434 2365
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.15 - 15.50
ruum 141

Esta Kivisild

8.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuht
434 2365
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K,N. 15.00 - 16.00
ruum 206

Jane Kruusamäe

1.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
434 2386
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-14.55

Kirsti Käiväräinen

Soome keel
434 2365
kirsti.kaivarainen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.15 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 109

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.10 - 1.500 + kokkuleppel
võimla

Kristy Leinus

5.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 138

Sirje Liiva

Saksa keel
Vene keel
434 2365
sirje.liiva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.00 - 15.00 saksa k T. 14.00-15.00 vene k.
ruum 218

Külliky Lohu

9.d klassijuhataja
Ajalugu
Eesti keel
Käsitöö
Matemaatika
434 2365
kylliky.lohu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 212

Annika Lond 

4.a klassijuhataja
Inglise keel
Ringijuht
434 2386
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Jaak Luhakooder

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
jaak.luhakooder@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T,N. 15.30 - 16.30
võimla

Mare Luht

Ühiskonnaõpetus
434 2365
mare.luht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 229

Anneli Luik

6.c klassijuhataja
Matemaatika
434 2365
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 143

Merle Lõhmus

HEV koordinaator
Õpiabi
Vene keel
434 2365
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 111

Triin Mets

4.b klassijuhataja
Ringijuht
434 2386
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.55

Kaina Mälgand

Huvijuht
434 2386
526 2791
kaina.malgand@klk.vil.ee


Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
Kehaline kasvatus
434 2365
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K.14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 111

Virve Neerot

8.b klassijuhataja
Inimeseõpetus
Käsitöö ja kodundus
Kunstiõpetus
Ringijuht
434 2365
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 15.05 - 15.50+ kokkuleppel
ruum 002 (kunst)

Eha Niit

9.c klassijuhataja
Arvutiõpetus
e-kooli administraator
Matemaatika
434 371
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 14.50 + kokkuleppel
ruum 305

Rita Oja

Vene keel
434 2365
rita.oja@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N. 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 125

Jüri Ojamaa 

9.a klassijuhataja
Füüsika
Loodusõpetus
434 2365
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.00 - 15.30; K. 15.00 - 16.30; R. 14.00
ruum 206

Kaja Orobko

Kehaline kasvatus
433 3949
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R.14.10 - 15.00 + kokkuleppel
võimla

Eva Ool

5.c klassijuhataja
Matemaatika
434 2365
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.05 - 14.50
ruum 140

Pille Pendonen

3.a klassijuhataja
434 2386
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10-13.55

Kersti Pihel-Hein

3.d klassijuhataja
434 2386
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Rink

2.c klassijuhataja
Ringijuht
434 2386
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Anu  Roht 

6.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 223

Maarika Roosimägi

Psühholoog
5915 1045
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 209D

Ingrid Rumjantsev

5.d klassijuhataja
Abiõpetaja
434 2365
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. T. 14.10 - 15.00
ruum 137

Pille Saar

6.a klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 207

Piret Sadam

7.a klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N. 15.00 - 15.45+ kokkuleppel
ruum 222

Rene Sadam 

Matemaatika 
434 2365
rene.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 14.00 - 15.00; N. 14.00 - 15.30
ruum 304

Melena Schultz

Inglise keel
434 2365
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 125

Riho Siil

8.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00
võimla/staadion

Mait Sinimaa

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
53327112
mait.sinimaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 15.15 - 16.00
tehnol. klass

Eve Saar

2.d klassijuhataja
Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Markus Stein

9.b klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
Vene keel
434 2365
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 224

Katrin Tensing

1.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht

katrin.tensing@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Helje Tiit

Saksa keel 
434 2365
helje.tiit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00
ruum 217

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Meeri Tuul

Eesti keel
Kirjandus
434 2377
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00

Kersti Varblane 

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
434 2365
kersti.varblane@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 15.00 - 16.00+kokkuleppel
ruum 107

Lilian Vorobjov

3.c klassijuhataja
434 2386
lilian.vorobjov@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55