Õppetöö

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Tugisüsteemid

Ametikoht
 

Katrin Männik

Õppejuht
2.b klassijuhataja
434 2385
5342 7655
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Elina Tirgo

Huvijuht
Ettevõtlus
Ringijuht
Karjäärikoordinaator
434 2364
526 8660
elina.tirgo@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.15-14.00 ja kokkuleppel

Meelis Reinart

Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
Ringijuht
434 2367
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Erika Aas

Eesti keel
Kirjandus
5.a klassijuhataja
434 2377
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50

Maret  Aava

Abiõpetaja
õpetaja
5.e klassijuhataja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.15-14.00 ja kokkuleppel

Helen Aleksius 

4.c klassijuhataja
434 2386
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Ringijuht
434 2394
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K ja R 15.00-15.45

Külliki Asu

7.c klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
434 2377
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50
K14.05-14.50

Tea  Eller

Abiõpetaja
Matemaatika
9.e klassijuhataja
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10-14.55

Gea Gutmann

1.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2386
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
434 2365
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.30-14.45 ja kokkuleppel

Liivi Ilves

2.a klassijuhataja
434 2386
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Ivask

Loodusõpetus
Geograafia
Ringijuht
434 2365
eve.ivask@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.05-15.50

Reti Joandi

3.e klassijuhataja
4.d klassijuhataja
Abiõpetaja
434 2386
reti.joandi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Riina Kangro

Ajalugu
7.b klassijuhataja
434 2365
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05-16.00

Esta Kivisild

Muusika
8.c klassijuhataja
Ringijuht
434 2365
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05-15.30
N 15.00-15.45

Jane Kruusamäe

1.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
434 2386
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-14.55

Kirsti Käiväräinen

Soome keel
434 2365
kirsti.kaivarainen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Kristy Leinus

Inglise keel
5.b klassijuhataja
434 2365
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00-15.45 ja kokkuleppel

Sirje Liiva

Saksa keel
Vene keel
434 2365
sirje.liiva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-15.00 vene k.
T 14.05-15.00 saksa k.

Külliky Lohu

Eesti keel
Ajalugu
Käsitöö
Matemaatika
9.d klassijuhataja
434 2365
kylliky.lohu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Annika Lond 

4.a klassijuhataja
Inglise keel
Ringijuht
434 2386
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Jaak Luhakooder

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
jaak.luhakooder@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.50-16.35

Mare Luht

Ühiskonnaõpetus
434 2365
mare.luht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 9.50-10.15 ja kokkuleppel

Anneli Luik

Matemaatika
6.c klassijuhataja
434 2365
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.10-14.55

Merle Lõhmus

Õpiabi
HEV koordinaator
Vene keel
434 2365
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Triin Mets

4.b klassijuhataja
Ringijuht
434 2386
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.55

Kaina Mälgand

Huvijuht
434 2386
526 2791
kaina.malgand@klk.vil.ee


Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
Kehaline kasvatus
434 2365
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Virve Neerot

Kunstiõpetus
Käsitöö ja kodundus
Inimeseõpetus
8.b klassijuhataja
Ringijuht
434 2365
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00-15.45 ja kokkuleppel

Eha Niit

Arvutiõpetus
Matemaatika
9.c klassijuhataja
e-kooli administraator
434 371
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.50-15.30

Rita Oja

Vene keel
434 2365
rita.oja@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-15.00

Jüri Ojamaa 

9.a klassijuhataja
Füüsika
Loodusõpetus
434 2365
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T ja N 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Kaja Orobko

Kehaline kasvatus
433 3949
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.10-14.55

Eva Ool

5.c klassijuhataja
Matemaatika
434 2365
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50

Pille Pendonen

3.a klassijuhataja
434 2386
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10-13.55

Kersti Pihel-Hein

3.d klassijuhataja
434 2386
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Rink

2.c klassijuhataja
Ringijuht
434 2386
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Anu  Roht 

6.b klassijuhataja
Inglise keel
434 2365
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00-15.45

Maarika Roosimägi

Psühholoog
5915 1045
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Ingrid Rumjantsev

5.d klassijuhataja
Abiõpetaja
434 2365
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja T 14.10-14.55

Pille Saar

Eesti keel
Kirjandus
6.a klassijuhataja
434 2377
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Piret Sadam

Inglise keel
7.a klassijuhataja
434 2365
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10-14.55 ja kokkuleppel

Rene Sadam 

Matemaatika 
434 2365
rene.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-15.00

Melena Schultz

Inglise keel
434 2365
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.05-14.55 ja kokkuleppel

Riho Siil

Kehaline kasvatus
8.a klassijuhataja
Ringijuht
433 3949
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10-14.55

Ester Sims

Bioloogia
Inimeseõpetus
434 2365
ester.sims@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-14.55

Mait Sinimaa

Tehnoloogiaõpetus
Ringijuht
53327112
mait.sinimaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50

Eve Saar

2.d klassijuhataja
Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Markus Stein

Vene keel
Ühiskonnaõpetus
9.b klassijuhataja
434 2365
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Katrin Tensing

1.c klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht

katrin.tensing@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Helje Tiit

Saksa keel 
434 2365
helje.tiit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-15.00

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Meeri Tuul

Eesti keel
Kirjandus
434 2377
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Kersti Varblane 

Keemia
Loodusõpetus
Geograafia
434 2365
kersti.varblane@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Lilian Vorobjov

3.c klassijuhataja
434 2386
lilian.vorobjov@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55