Õppehoone Uueveski tee 1

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja hoovis ja maja ees

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Õpetajad Õpilasesindus Töötajad Hoolekogu Tugisüsteemid

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Priit Alvre

Haldusjuht
434 2366
507 4595
priit.alvre@klk.vil.ee


Kaina Mälgand

4.b klassijuhataja
434 2386
526 2791
kaina.malgand@klk.vil.ee


Katrin Männik

3.b klassijuhataja
434 2385
5282 906
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Kalli Põld

Õppejuht
434 2363
5749 4699
kalli.pold@klk.vil.ee


Meelis Reinart

Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
Ringijuht
434 2367
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00 - 14.45 + kokkuleppel
ruum 132

Aavo Soopa

Direktor
434 2362
518 5372
aavo.soopa@klk.vil.ee


Tiivi Tiido

Koolipidaja esindaja
435 4763
tiivi.tiido@viljandi.ee


Elina Tirgo

Ettevõtlus
Huvijuht
Karjäärikoordinaator
Ringijuht
434 2364
526 8660
elina.tirgo@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00 - 14.45 + kokkuleppel
ruum 128
Klassijuhatajad (33)

Jane Kruusamäe

2.a klassijuhataja
434 2386
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-14.55

Gea Gutmann

2.b klassijuhataja
434 2386
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Katrin Tensing

2.c klassijuhataja
katrin.tensing@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Liivi Ilves

3.a klassijuhataja
434 2386
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Katrin Männik

3.b klassijuhataja
434 2385
5282 906
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Eve Rink

3.c klassijuhataja
434 2386
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Saar

3.d klassijuhataja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Pille Pendonen

4.a klassijuhataja
434 2386
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10-13.55

Kaina Mälgand

3.b klassijuhataja
Huvijuht
434 2386
kaina.malgand@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Lilian Vorobjov

4.c klassijuhataja
434 2386
lilian.vorobjov@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Kersti Pihel-Hein

4.d klassijuhataja
434 2386
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Reti Joandi

5.d klassijuhataja
434 2386
reti.joandi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Annika Lond 

1.a klassijuhataja
434 2386
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Triin Mets

1.b klassijuhataja
434 2386
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.55

Helen Aleksius 

1.c klassijuhataja
434 2386
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Erika Aas

6.a klassijuhataja
434 2377
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel
ruum 227

Kristy Leinus

Inglise keel
434 2365
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel
ruum 138

Eva Ool

6.c klassijuhataja
434 2365
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.05 - 14.50
ruum 140

Ingrid Rumjantsev

6.d klassijuhataja
434 2365
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. T. 14.10 - 15.00
ruum 137

Maret  Aava

6.e klassijuhataja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.15 - 15.50
ruum 138

Pille Saar

7.a klassijuhataja
434 2377
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 207

Anu  Roht 

7.b klassijuhataja
434 2365
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 16.00 + kokkuleppel
ruum 223

Anneli Luik

7.c klassijuhataja
434 2365
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.15 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 143

Piret Sadam

8.a klassijuhataja
434 2365
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 16.00+ kokkuleppel
ruum 222

Riina Kangro

8.b klassijuhataja
434 2365
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 16.00
ruum 141

Külliki Asu

8.c klassijuhataja
434 2377
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10 - 15.00; R 13.15 - 14.00 + kokkuleppel
ruum 211

Riho Siil

9.a klassijuhataja
433 3949
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00
võimla/staadion

Virve Neerot

9.b klassijuhataja
434 2365
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 17.00+ kokkuleppel
ruum 002 (kunst)

Esta Kivisild

9.c klassijuhataja
434 2365
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K,N 15.00 - 16.00
ruum 206

Jüri Ojamaa 

5.a klassijuhataja
434 2365
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00 - 16.00; R 14.00- 15.00 + kokkuleppel
ruum 206

Markus Stein

6.b klassijuhataja
434 2365
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 224

Külliky Lohu

5.c klassijuhataja
434 2365
kylliky.lohu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 212

Tea  Eller

5.b klassijuhataja
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 14.00 - 16.00
ruum 138
Õpetajad (69)

Erika Aas

6.a klassijuhataja
434 2377
erika.aas@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.00 - 14.45+ kokkuleppel
ruum 227

Maret  Aava

6.e klassijuhataja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.15 - 15.50
ruum 138

Helen Aleksius 

1.c klassijuhataja
434 2386
helen.aleksius@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Helgi Alliksaar

Abiõpetaja
õpetaja
435 2365
helgi.alliksaar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.00
ruum 138

Tatjana Anniko

Käsitöö ja kodundus
Ringijuht
434 2394
tatjana.anniko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K,N 14.15 - 15.30; T-kokkuleppel
käsitööklass

Külliki Asu

8.c klassijuhataja
434 2377
kylliki.asu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.10 - 15.00; R 13.15 - 14.00 + kokkuleppel
ruum 211

Tea  Eller

5.b klassijuhataja
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 14.00 - 16.00
ruum 138

Gea Gutmann

2.b klassijuhataja
434 2386
gea.gutmann@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Marika Hommuk

Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
marika.hommuk@klk.vil.ee


Enid Härm

Inglise keel
Vene keel
434 2365
enid.harm@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.00 - 14.50 + kokkuleppel
ruum 216

Liivi Ilves

3.a klassijuhataja
434 2386
liivi.ilves@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Eve Ivask

Geograafia
Loodusõpetus
Ringijuht
434 2365
eve.ivask@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 14.55
ruum 226

Annika  Jaani

Lapsepuhkusel

annika.jaani@klk.vil.ee


Reti Joandi

5.d klassijuhataja
434 2386
reti.joandi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.55

Riina Kangro

8.b klassijuhataja
434 2365
riina.kangro@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 16.00
ruum 141

Esta Kivisild

9.c klassijuhataja
434 2365
esta.kivisild@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K,N 15.00 - 16.00
ruum 206

Jane Kruusamäe

2.a klassijuhataja
434 2386
jane.kruusamae@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05-14.55

Kirsti Käiväräinen

Soome keel
434 2365
kirsti.kaivarainen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.15 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 109

Kalli Laprik

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
kalli.laprik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T. 14.10 - 1.500 + kokkuleppel
võimla

Kristy Leinus

Inglise keel
434 2365
kristy.leinus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel
ruum 138

Sirje Liiva

Saksa keel
Vene keel
434 2365
sirje.liiva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 15.45 saksa k, N 14.10 - 15.30 vene k
ruum 218

Henri  Lohk

Ringijuht
Helitehnik
Muusika
434 2365
henri.lohk@klk.vil.ee


Külliky Lohu

5.c klassijuhataja
434 2365
kylliky.lohu@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 212

Annika Lond 

1.a klassijuhataja
434 2386
annika.lond@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Jaak Luhakooder

Kehaline kasvatus
Ringijuht
433 3949
jaak.luhakooder@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T,N. 15.30 - 16.30
võimla

Mare Luht

Ühiskonnaõpetus
434 2365
mare.luht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 229

Anneli Luik

7.c klassijuhataja
434 2365
anneli.luik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.15 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 143

Merle Lõhmus

HEV koordinaator
Õpiabi
Vene keel
434 2365
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 111

Triin Mets

1.b klassijuhataja
434 2386
triin.mets@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.55

Heli Mets 

Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
heli.mets@klk.vil.ee


Margus Mikkor

Tehnoloogiaõpetus
434 2365
margus.mikkor@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R. 13.45 - 15.00
U1 Tehno

Kaina Mälgand

3.b klassijuhataja
Huvijuht
434 2386
kaina.malgand@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
Kehaline kasvatus
434 2365
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 - 15.50 K 13.15 - 14.00; 14.00 - 15.50
ruum 138

Katrin Männik

3.b klassijuhataja
434 2385
5282 906
katrin.mannik@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Virve Neerot

9.b klassijuhataja
434 2365
virve.neerot@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 17.00+ kokkuleppel
ruum 002 (kunst)

Eha Niit

Arvutiõpetus
e-kooli administraator
Matemaatika
434 2371
eha.niit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 14.50 + kokkuleppel
ruum 305

Rita Oja

Vene keel
434 2365
rita.oja@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N. 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 125

Jüri Ojamaa 

5.a klassijuhataja
434 2365
jyri.ojamaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00 - 16.00; R 14.00- 15.00 + kokkuleppel
ruum 206

Eva Ool

6.c klassijuhataja
434 2365
eva.ool@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.05 - 14.50
ruum 140

Kaja Orobko

Kehaline kasvatus
433 3949
kaja.orobko@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 - 15.45 + kokkuleppel
võimla

Anneli Paulus

Eripedagoog
5915 1036
anneli.paulus@klk.vil.ee


Pille Pendonen

4.a klassijuhataja
434 2386
pille.pendonen@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10-13.55

Kersti Pihel-Hein

4.d klassijuhataja
434 2386
kersti.pihel-hein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Malle Pisarev

Muusika
Ringijuht
434 2386
malle.pisarev@klk.vil.ee


Terje Põvvat

Bioloogia
Inimeseõpetus
terje.povvat@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 104

Meelis Reinart

Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
Ringijuht
434 2367
meelis.reinart@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00 - 14.45 + kokkuleppel
ruum 132

Kertu Reinsalu

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
434 2388
5918 0081
kertu.reinsalu@klk.vil.ee


Eve Rink

3.c klassijuhataja
434 2386
eve.rink@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Anu  Roht 

7.b klassijuhataja
434 2365
anu.roht@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 16.00 + kokkuleppel
ruum 223

Maarika Roosimägi

Psühholoog
5915 1045
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 209D

Ingrid Rumjantsev

6.d klassijuhataja
434 2365
ingrid.rumjantsev@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. T. 14.10 - 15.00
ruum 137

Pille Saar

7.a klassijuhataja
434 2377
pille.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00 + kokkuleppel
ruum 207

Eve Saar

3.d klassijuhataja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Piret Sadam

8.a klassijuhataja
434 2365
piret.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00 - 16.00+ kokkuleppel
ruum 222

Rene Sadam 

Matemaatika 
434 2365
rene.sadam@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 - 15.30; N. 14.00 - 15.30
ruum 304

Melena Schultz

Inglise keel
434 2365
melena.schultz@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00 - 15.45 + kokkuleppel
ruum 125

Riho Siil

9.a klassijuhataja
433 3949
riho.siil@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00
võimla/staadion

Mait Sinimaa

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
53327112
mait.sinimaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 15.15 - 16.00
tehnol. klass

Markus Stein

6.b klassijuhataja
434 2365
markus.stein@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00+ kokkuleppel
ruum 224

Maie  Tammemäe

Ringijuht

maie.tammemäe@klk.vil.ee


Katrin Tensing

2.c klassijuhataja
katrin.tensing@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15-13.00

Helje Tiit

Saksa keel 
434 2365
helje.tiit@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00
ruum 217

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Elina Tirgo

Ettevõtlus
Huvijuht
Karjäärikoordinaator
Ringijuht
434 2364
526 8660
elina.tirgo@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00 - 14.45 + kokkuleppel
ruum 128

Meeri Tuul

Eesti keel
Kirjandus
434 2377
meeri.tuul@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E. 14.10 - 15.00

Ille Urva

Abiõpetaja
434 2365
ille.urva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.15 - 15.50
ruum 138

Kersti Varblane 

Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
434 2365
kersti.varblane@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.10 - 15.50+ kokkuleppel
ruum 107

Mare  Vare

Abiõpetaja
434 2386
mare.vare@klk.vil.ee


Lilian Vorobjov

4.c klassijuhataja
434 2386
lilian.vorobjov@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55
Õpilasesindus (3)

Rosette Liis Uus

Õpilasesinduse president
rosetteliis.uus@klk.vil.ee


Helena Marie Hannus

Õpilasesinduse asepresident
helenamarie.hannus@klk.vil.ee


Reimo Jürjo

Õpilasesinduse sekretär

reimo.jyrjo@klk.vil.ee

Töötajad (6)

Silvi Anton

Garderoobihoidja
434 2382
silvi.anton@klk.vil.ee


Ingrid Kustavus

Raamatukogu töötaja
4342390
ingrid.kustavus@klk.vil.ee


Tiiu Lehes

Sekretär
434 2360
tiiu.lehes@klk.vil.ee


Nadežda Logovaja

Garderoobihoidja
4342386
nadezda.logovaja@klk.vil.ee


Helle Pajuva

Administraator
434 2360
helle.pajuva@klk.vil.ee


Liina Smolina

Raamatukogu juhataja
434 2368
liina.smolina@klk.vil.ee

Hoolekogu (1)

Marko Tiitus

Hoolekogu esimees
marko.tiitus@eelk.ee

Tugisüsteemid (15)

Maret  Aava

6.e klassijuhataja
434 2365
maret.aava@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.15 - 15.50
ruum 138

Tea  Eller

5.b klassijuhataja
434 2365
tea.eller@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 14.00 - 16.00
ruum 138

Katrin Maasepp

Tervishoiutöötaja


Marika Hommuk

Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
marika.hommuk@klk.vil.ee


Merle Lõhmus

HEV koordinaator
Õpiabi
Vene keel
434 2365
merle.lohmus@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 14.10 - 14.55 + kokkuleppel
ruum 111

Heli Mets 

Abiõpetaja
Kasvataja
434 2386
heli.mets@klk.vil.ee


Katrin Mändmaa

Abiõpetaja
Kehaline kasvatus
434 2365
katrin.mandmaa@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.15 - 15.50 K 13.15 - 14.00; 14.00 - 15.50
ruum 138

Anneli Paulus

Eripedagoog
5915 1036
anneli.paulus@klk.vil.ee


Kertu Reinsalu

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
434 2388
5918 0081
kertu.reinsalu@klk.vil.ee


Maarika Roosimägi

Psühholoog
5915 1045
maarika.roosimagi@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
ruum 209D

Eve Saar

3.d klassijuhataja
434 2386
eve.saar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Kristi  Tikkerbär

Sotsiaalpedagoog
5915 1049
kristi.tikkerbar@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Ille Urva

Abiõpetaja
434 2365
ille.urva@klk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.15 - 15.50
ruum 138

Mare  Vare

Abiõpetaja
434 2386
mare.vare@klk.vil.ee


Janely Aaremaa

Eripedagoog
janely.aaremaa@klk.vil.ee

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tehnomaja

Üldinfo
Kaart

Õppehoone Uueveski tee 1

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja hoovis ja maja ees

Õppehoone Jakobsoni 42 (1.- 4. kl)

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Maja hoovis